Jump to content
Sign in to follow this  
jamm

powitanie

Recommended Posts

witam uprzejmie wszystkich znawców i abonentów domen, od kilku dni czytam to forum i nie mogę przestać... :-)

szkoda, że nie dowiedziałem się tego wszystkiego jakieś 10 lat wcześniej:-(.marc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na pokładzie.

 

szkoda, że nie dowiedziałem się tego wszystkiego jakieś 10 lat wcześniej:-(.marc.

 

Takie samo uczucie towarzyszyło mi na początku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witaj!

Pisz i czytaj :)

czytam, czytam, czytam... ktoś tu dobrze napisał... czytaj forum, najlepiej tak ze dwa tygodnie. A im dłużej czytam tym bardziej mi się wydaje, że w kwestii domen to już "po ptakach"...

Share this post


Link to post
Share on other sites
czytam, czytam, czytam... ktoś tu dobrze napisał... czytaj forum, najlepiej tak ze dwa tygodnie. A im dłużej czytam tym bardziej mi się wydaje, że w kwestii domen to już "po ptakach"...

Masz racje, olej to. Zostaw ten biznes innym. ;) Żart i witam oczywiscie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masz racje, olej to. Zostaw ten biznes innym. ;) Żart i witam oczywiscie :)

hehe, no niekoniecznie zamierzam z tego robić biznes. bardziej zależy mi na tym, żeby w ogóle móc publikować w internecie, bo wybiegając myślami w przyszłość dochodzę do wniosku, że może nadejść dzień, kiedy jakakolwiek sensowna domena, nawet 2 czy 3 słowna będzie bardzo, bardzo droga...

 

I tak czuję się szczęściarzem ponieważ tydzień temu zarejestrowałem:

mojenazwisko.pl

mojenazwisko.com

 

(15 do 20 osób w polsce:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
witam uprzejmie wszystkich znawców i abonentów domen, od kilku dni czytam to forum i nie mogę przestać... :-)

szkoda, że nie dowiedziałem się tego wszystkiego jakieś 10 lat wcześniej:-(.marc.

 

 

Prawdopodobnie większość z nas tego żałuje w odniesieniu do własnej osoby :P

 

Witaj.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć!

 

Za 10 lat będziesz mógł powiedzieć że jesteś szczęściarzem, bo wcześnie zainteresowałeś się domenami :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie :P

 

Takie samo uczucie towarzyszyło mi na początku.

 

Mnie cały czas towarzyszy, zresztą tym co mają po 1000 domen pewnie trochę też, a tym co mają tyle opcji to na 100 % :blink:

Edited by Arcanis

Share this post


Link to post
Share on other sites
A im dłużej czytam tym bardziej mi się wydaje, że w kwestii domen to już "po ptakach"...

 

Nic bardziej mylnego. Wprawdzie (myślę tylko o rynku pierwotnym, czyli zupełnie wolnych domenach) największe "złote żyły" zostały już odnalezione, ale w różnych zakamarkach jest bardzo dużo złotych kruszynek, może nie na wysokie xx xxx, ale na pewno na średnie xxxx. Uwierz, że można zarejestrowac coś za 12 PLN i sprzedać na przykład za 2000 PLN. Tylko nic nie spada z nieba. Nie wierz, że tak z głowy znajdziesz super domenę (szansa jak 6 w totolotka, czyli mała). Zamiast rejestrować kolejną :P z tematu euro2012, szukaj, szukaj, czytaj forum, ucz się, a następnie szukaj, czytaj literaturę z branży, która może źródłem tych kruszynek złota, ucz się, szukaj i jeszcze raz szukaj.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×