Jump to content
korneliusz.com

Tani Tusk

Recommended Posts

name='horacy11' post='359610' date='sob, 16 paź 10']Ale sam powiedz. Gdybyś miał wymienić najwiekszego szkodnika polskiej polityki, to kogo byś wymienił? Czyż nie Kaczora i jemu podobnych? [...]

 

Jeśli miałbym wymienić największych szkodników polskiej polityki, lista byłaby długa. Na jej czele postawiłbym tych, którzy działali w sposób taki, że z tych działań mogli zadowoleni być politycy z krajów, których interes mówiąc bardzo ogólnie jest rozbieżny z interesami Rzeczypospolitej Polskiej i dobrem obywateli naszego Kraju.

 

[...] Pomyśl jakby wyglądał Pis, w którym na czele partii staliby, Kowal, Kluzik, Poncyljusz czy Migalski? To by była całkowicie inna partia.

 

PiS jest uważam, w sytuacji patowej. W potencjalnej konfiguracji, o której wspomniałeś prawdopodobnie PiS w ogóle by nie wyglądał. Rozpadłby się po prostu.

 

Edit:

 

Kiedy jeszcze śledziłem wiadomości "polityczne" z Polski,

przeczytałem z zainteresowaniem coś takiego:

 

http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/samotnosc-...-wiadomosc.html

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Człowieku co Ty wygadujesz! Z SLD!? Przecież to socjaliści, nie poprą nic liberalnego. Ich interesuje tylko obiecywanie gruszek na wierzbie, przywileje dla ludzi z odchyleniami i plucie na kościół :(

 

PO to niby liberałowie promujący wolność gospodarczą, a porzucili program 3x15% na którym kiedyś wypłynęli i dławią gospodarkę podwyżkami VAT-u.

 

SLD to komuchy z rodowodem, ale to właśnie rząd Millera wprowadził liniowy CIT 19% dla firm, co od razu poskutkowało wzrostem gospodarczym.

 

Nie słuchaj co mówią i jak siebie nazywają, tylko patrz na to, co robią. Co nie znaczy, że w jakikolwiek sposób popieram SLD, jestem pewien że jak wrócą do władzy, też puszczą kraj w skarpetkach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli ktoś chce odsunąć PO od władzy zagłosuje na PIS(chociaz ostatnio do glosu po malu dochodzi SLD i mozliwe ze za niedlugo zamiast na PIS będą glosować na SLD). Natomiast kto nie chce władzy dla Jarka ten będzie głosował na PO. Kółko się zamyka.

...nikt nie powiedział.... że jesteś z PO... (pewnie ową awanturę robisz dla innej partii)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a czy to ja zakładam te wątki?

 

nie zakładasz, ale angażujesz się w nie sposób patologiczny, i nie w temacie domen, więc nasuwa się pytanie, ile taki "demokrata" kasuje, za pisanie głupot na forach, bo tak to wygląda

 

ps. jak dla mnie to tylko szkodzisz Tuskowi, raz tym co piszesz, dwa jasno widać, że władza tworzy armię agitatorów, po to by utrzymać słupki popularności,

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×