Jump to content
Domenno.pl

Czy trzymacie w Dropped.pl ważne domeny pl?

Recommended Posts

Mam do przedłużenia dwie domeny pl jedna z myślnikiem a druga bez. Domeny będą miały rok, ale nie są podpięte do żadnej strony. Zastanawiam się, czy przedłużyć je w ovh.pl czy może zrobić opcję w dropped.pl i potem je tam zarejestrować - będzie taniej ale domena straci rok czasu na swoim wieku. Z punktu SEO to i tak niewiele daje, gdyż strona musiałby być podpięta do jakiejś strony i mieć historię w Google.

 

Tylko, czy dropped.pl jest takie bezpieczne? Osobiście, nie mogę narzekać, ale czytałem już gdzieś wątek o problemach z domenami w tej firmie, dlatego chcę Was podpytać.

 

Czy za kilka lat, jak będę może chciał sprzedać te domeny, ten rok różnicy będzie miał jakieś odzwierciedlenie w cenie tych domen?

Share this post


Link to post
Share on other sites

trzymamy

jezeli sa naprawde cenne (nie sadze zeby z myslnikiem byla taka) masz opcje ochrona domen

Share this post


Link to post
Share on other sites
Osobiście, nie mogę narzekać, ale czytałem już gdzieś wątek o problemach z domenami w tej firmie,
o jakich problemach piszesz ?
Czy za kilka lat, jak będę może chciał sprzedać te domeny, ten rok różnicy będzie miał jakieś odzwierciedlenie w cenie tych domen?

Nie będzie miało, z punktu widzenia klienta wiek domeny nie powinien mieć większego znaczenia. Prawdziwą wartością domeny powinna być jej nazwa, jak jest dobra i to chętni mogą się zgłosić kilka minut po jej rejestracji .

Share this post


Link to post
Share on other sites
o jakich problemach piszesz ?

 

Nie będzie miało, z punktu widzenia klienta wiek domeny nie powinien mieć większego znaczenia. Prawdziwą wartością domeny powinna być jej nazwa, jak jest dobra i to chętni mogą się zgłosić kilka minut po jej rejestracji .

 

Piszę o: Opinia o dropped.pl na WebHostingTalk.pl

 

Jeśli nie ma różnicy, a też mi się tak zdaje, bo do domeny nie jest podpięta żadna strona w archive.org nie będzie żadnej historii... to po co przepłacać. Ja osobiście jestem z dropped.pl zadowolony bo płace taniej gdyż nie ma podatku VAT i łatwo jest zawsze domenę sprzedać na giełdzie, więc z cesją też nie ma problemów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najcenniejsze domeny warto trzymać u największych operatorów, zarejestrowanych w kraju :)

 

A to niby dlaczego? W czym takie home.pl, nazwa.pl albo AZ.pl jest lepsze od ovh.pl albo masternet.pl???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że najlepiej w dropped.pl, bo w razie wpadki ze swojej winy pokryją koszta. Nie wiem jak u innych dużych operatorów, ale w nazwa.pl umyją ręce.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że najlepiej w dropped.pl, bo w razie wpadki ze swojej winy pokryją koszta. Nie wiem jak u innych dużych operatorów, ale w nazwa.pl umyją ręce.

nazwa.pl pomimo wysokich cen i niewygodnej procedury transferów jest uczciwa. Jakiś czas temu, gdy z winy ich partnera nie mogłem przetransferować domeny MotoAsistance.com a termin odnowienia się zbliżał, to odnowili mi ją z własnych środków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

korzystam z dropped i mialem jako początkujący kilka "ciekawych" sytuacji, jednak support działał bezbłędnie

mam doświadczenia z kilkoma rejestratorami i dropped moge polecić

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×