Jump to content
Sign in to follow this  
Alexis

Don King przemawia do domainerow

Recommended Posts

Slynny promotor bokserski Don King przemawia do domainerow na TRAFFIC Miami:

http://domainnamewire.com/2010/10/19/don-k...fic-conference/

 

Niestety malo kto zrozumial co Don chcial przekazac (facet nie ma pojecia o branzy).

 

Jakby ktos nie znal Don'a Kinga z nazwiska, to pewnie pozna go ze zdjecia:

http://en.wikipedia.org/wiki/Don_King_(boxing_promoter)

Share this post


Link to post
Share on other sites
to tylko czekać na wystąpienie Gołoty na następnym MeetDomainers:)

Musiałbyś mieć tłumacza,żebyś zrozumiał to co chce powiedzieć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aukcja zaraz się rozpocznie, jest live video na proxybid.com.

 

Jaką obstawiacie największą sprzedaż i jaką sumaryczną? :)

 

EDIT: Idę po czipsy i piwo, bo to trochę potrwa :o

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sumaryczna już na pewno sporo powyżej 200 tys. $, bo za tyle się sprzedała już na aukcji Shock.com (cena szok). :)

 

Ciekawe czy sprzeda się coś z tych angielskojęzycznych lub hiszpańskojęzycznych domen .co. A w ogóle ciekawe oprogramowanie mają przygotowane do podglądu przebiegu tych aukcji.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obstawiałem,że ładnie się sprzeda credito.co .... :)

 

Twój typ się nie sprzedał, a mój tak. Stawiałem na:

 

coches.co (samochody)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Twój typ się nie sprzedał, a mój tak. Stawiałem na:

 

coches.co (samochody)

No to chyba Alexis jest zadowolony :) Gratulacje! Chociaż nie wiem po ile kupione, ale pewnie taniej :o

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to chyba Alexis jest zadowolony :) Gratulacje! Chociaż nie wiem po ile kupione, ale pewnie taniej :o

 

DD

 

Szkoda,że credito.co Alexisowi się nie sprzedało :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem jeszcze na 99% sprzeda się:

 

Inmobiliario.co (nieruchomość)

Alquiler.co (wynajem)

 

bo chyba niska cena minimalna (400 - 1500 $) jak na takie domeny.

 

I może:

 

Pisos.co (apartamenty)

Cine.co (kino)

Seguro.co (ubezpieczenie)

Prestamo.co (pożyczka)

 

z droższych. A z angielskojęzycznych ciężko powiedzieć, może nawet nic. Tak przynajmniej myślę, bo w każdym kraju i w Kolumbii ludzie tego szukają. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to chyba Alexis jest zadowolony :)

 

Powinien być :o No ale jak to już bywa... na pewno liczył na więcej :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aukcja się zakończyła i z moich typów "na 99%" Alquiler.co (wynajem) została sprzedana za 1200$, a Inmobiliario.co (nieruchomość) wystartowała od 8500$ i oczywiście nie było chętnych, dziwnie jakoś, jak miała być niska cena minimalna, może sprzedający się rozmyślił i zmienił. :)

 

Wyniki końcowe aukcji:

http://www.domainnamenews.com/domain-aucti...on-results/8254

 

Ogólnie domeny angielskojęzyczne .co wypadły chyba słabo, sprzedana została tylko DayTrading.co za 1000 $. A do .com to się nie bardzo odniosę, bo jest dużo aukcji takich domen, a to w sumie była pierwsza tak duża aukcja z domenami .co sprzedawanymi przez domainerów do domainerów.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aukcja się zakończyła i z moich typów "na 99%" Alquiler.co (wynajem) się sprzedała za 1200$, a Inmobiliario.co (nieruchomość) wystartowała od 8500$ i oczywiście się nie sprzedała, dziwnie jakoś, jak miała być niska cena minimalna, może sprzedający się rozmyślił i zmienił. :)

 

Wyniki końcowe aukcji:

http://www.domainnamenews.com/domain-aucti...on-results/8254

 

Inmobiliario.co nie oznacza "nieruchomosc", bo bym to kupil za $1000, ale jest to przymiotnik "nieruchomosciowy", cos jak po polsku kogo?czego? "nieruchomosci".

Portal Inmobiliario - portal nieruchomosci

broker inmobiliario - broker nieruchomosci

mercado inmobiliario - rynek nieruchomosci

Share this post


Link to post
Share on other sites
Inmobiliario.co nie oznacza "nieruchomosc", bo bym to kupil za $1000, ale jest to przymiotnik "nieruchomosciowy", cos jak po polsku kogo?czego? "nieruchomosci".

Portal Inmobiliario - portal nieruchomosci

broker inmobiliario - broker nieruchomosci

mercado inmobiliario - rynek nieruchomosci

 

Wtedy opis w ramce (po angielsku) był trochę mylący, bo było "real estate or property". :o

 

Chyba dlatego tak trudno się kupuje domeny w językach, które się słabo zna. Nieruchomość to byłaby naprawdę dobra domena w takiej cenie, a "nieruchomościowy" to nawet trudno wpaść, żeby zarejestrować coś tak dziwnego.

 

Ale "alquiler" to mi nawet w słowniku pokazuje "wynajem, czynsz, dzierżawa" to chyba była poprawna, jeśli tak to chyba był lepszy zakup niż sprzedaż. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nieruchomość to byłaby naprawdę dobra domena w takiej cenie, a "nieruchomościowy" to nawet trudno wpaść, żeby zarejestrować coś tak dziwnego.

 

Niekoniecznie! Po hiszpansku brzmi to tak jak sportowy, miesny albo papierniczy po polsku na okreslenie sklepu, ale jednak to nie to samo co "nieruchomosc". Zarejestrowal to niemiec mieszkajacy w portugali. Moze nie jest zbyt biegly w hiszpanskim i uzywal glownie GKT przy rejestracji, albo wie cos czego ja nie wiem :)

 

Co do opisu po angielsku: Przepisali poprostu tlumaczenie, jakie dal im wlasciciel. Gdyby rozumieli hiszpanski, to by tego nie przyjeli do live auction.

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Twój typ się nie sprzedał, a mój tak. Stawiałem na:

 

coches.co (samochody)

Ciekawy wpis na blogu Morgana Lintona na temat aukcji domen w Miami oraz komentarz Leonarda Britta pod nim:

 

Spanish .CO can make sense but the word coches is used in Spain while in Colombia the word used is carros.

Czyli nabywca domeny chyba nie zrobił świetnego interesu..

 

Znów potwierdza się, że nie jest łatwo (ani bezpiecznie) inwestować na rynku, którego się nie zna.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawy wpis na blogu Morgana Lintona na temat aukcji domen w Miami oraz komentarz Leonarda Britta pod nim:

 

Spanish .CO can make sense but the word coches is used in Spain while in Colombia the word used is carros.

 

Czyli nabywca domeny chyba nie zrobił świetnego interesu..

 

Znów potwierdza się, że nie jest łatwo (ani bezpiecznie) inwestować na rynku, którego się nie zna.

 

DD

 

To wiele wyjaśnia, bo dla mnie niezrozumiałym było wystawienie domeny premium (w języku hiszpańskim) w miesiąc po aukcji Landrush za stosunkowo niską kwotę. W aukcji Landrush było trochę chętnych, więc pewnie uzyskała wtedy sporą sumkę. Kupujący na Land rush musiał zatem po aukcji zorientować się w sytuacji i próbować sprzedać na aukcji Traffic. Gratulacje dla niego za uzyskaną kwotę i uwolnienie środków z wydaje się chybionej decyzji zakupowej.

Edited by seller

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swoją drogą - są gdzieś dostępne wyniki aukcji landrush domen .co?

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Swoją drogą - są gdzieś dostępne wyniki aukcji landrush domen .co?

 

DD

 

Nie dotarłem do takiego sumarycznego zestawienia wszystkich sprzedaży na aukcjach landrush, pojawiają się jednak w dnjournal.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Swoją drogą - są gdzieś dostępne wyniki aukcji landrush domen .co?

 

Widzisz Daniel. Jak zaczalem regularnie taka liste publikowac to sie stawiales, a teraz co, potrzebna? :)

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzisz Daniel. Jak zaczalem regularnie taka liste publikowac to sie stawiales, a teraz co, potrzebna? :)

Tak, potrzebna, w jednym miejscu, na jednej stronie, kompletna i niekoniecznie na di.pl :o A już na pewno nie w 30 postach :o

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, potrzebna, w jednym miejscu, na jednej stronie, kompletna i niekoniecznie na di.pl ;) A już na pewno nie w 30 postach ;)

 

Wlasnie, wiec stworz ja sobie teraz na swoim blogu, a ja ponazekam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×