Jump to content
apze

Szukamy moderatorów ;)

Recommended Posts

Witam,

 

z dania na dzień forum się rozwija, przybywają nowi użytkownicy oraz wzrasta liczba postów. W związku z tym poszukujemy osób, które chciałyby pomóc nam w moderacji forum poprawiając tym samym jego jakość.

 

Jeżeli chciabys zostać moderatorem skontaktuj się ze mną na PW.

 

O nowych moderatorach poinformuje w tym watku.

 

Pozdrawiam, apze

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jakie są wymagania? zawsze chciałem mieć władzę na jakimś forum, kasować posty i rozdawać banany hahaha (demoniczny śmiech) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
a jakie są wymagania? zawsze chciałem mieć władzę na jakimś forum, kasować posty i rozdawać banany hahaha (demoniczny śmiech) :)

Proponuję wysłać kandydaturę do apze, dla takich zapaleńców jak Ciebie pewnie znajdzie się miejsce :)

 

Pozdrawiam

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

To musi być ktoś kto często przebywa na forum bo inaczej nie ma sensu dawać władzy komuś kto wchodzi sobie na forum raz dziennie - wieczorkiem po pracy, no chyba że moderatorzy nie dają już rady z moderacją...

Share this post


Link to post
Share on other sites

apze, a można zgłaszać kogoś? Być może są osoby skromne, które się do tego nadają, ale nie chcą się zgłosić?

Share this post


Link to post
Share on other sites
apze, a można zgłaszać kogoś? Być może są osoby skromne, które się do tego nadają, ale nie chcą się zgłosić?

Ja tez mam swoje typy, ale jak ktos nie ma czasu to na siłę nie ma co brac :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja w sumie nawet mógłbym, ale to by było zbyt niebezpieczne, bo kasowałbym wiele postów (hej biedroneczka ;-))

poza tym ostatnio mniej czasu siedzę na forum...

być może za jakiś czas zgłoszę swoją kandydaturę :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy dla kandydatów jest jakiś limit ilości napisanych postów lub ilości dni na forum?

myślę ,że nie powinno być żadnego limitu bo liczy się ogólna wiedza w danym temacie a nie liczba postów... Ale z drugiej strony to w większości przypadków po postach możemy zobaczyć czy ktoś orientuje się w temacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juz wy sie nie martwcie o wiedze, administracja dobrze wie kto sie zna na temacie. Mam nadzieje ze zostana wybrane dobre osoby. A znajac administracje prawie jestem tego pewien :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma wymagan, ale naturalnie bedziemy zwracac uwage na wszystko. Glownym zadaniem jest moderacja wiec jezeli ktos sam spamuje, zle tytułuje, lamie regulamin to cos mi sie wydaje, ze nie zawita w naszym gronie moderatorow ;]

 

Dzis prawdopodobnie będą wyniki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
... jezeli ktos sam spamuje, zle tytułuje, lamie regulamin ...

 

Ja spamuję, źle tytułuję, łamię regulamin? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzis prawdopodobnie będą wyniki :)

 

Przewidziano jakieś nagrody? :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oto wyniki:

 

DawPI

Michal

PB

 

Tak więc witamy gronie moderacji. Jak tylko znajdę chwilę, aby napisac w 2ch zdaniach coś o tym jak moderowac (na co zwracac uwagę i podobne bzdury) dodam Was do grupy Moderator i wyślę odpowiednie PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites
DawPI

Michal

PB

 

Uuu... dopiero trzecie miejsce... :)

(dobra, wiem że kolejność alfabetyczna ;-)

 

@reszta: możecie się zacząć bać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O proszę ;-)

Jakie miłe zaskoczenie po powrocie do domu..... Taka szarówa za oknem, a tu tak ciepełko....

 

Dobra, pora zakasać rękawy....

 

Dzięki za zaufanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×