Jump to content
Sign in to follow this  
Sir_Elwood

Transakcja w serwisie EscrowDomen.pl

Recommended Posts

Chcę wystawić klientowi escrow i chciałem użyć EscrowDomen.pl. Przeszedłem całą procedurę wystawienia takiego escrow i dostałem komunikat: "Transakcja sprzedaży domeny została zainicjowana. Do kontrahenta wysłany został email z prośba o potwierdzenie udziału w transakcji."

 

Mail przychodzi. Ale nie z serwisu EscrowDomen tylko Aftermarket (a klient przecież wie, że transakcję robimy w EscrowDomen). W dodatku w tym mailu jest błąd. Dla zobrazowania wklejam treść tego maila:

 

"Witaj! Otrzymujesz ten email, ponieważ twój kontrahent zainicjował transakcję sprzedaży domeny wefwefwefwfe.pl. Aby transakcja doszła do skutku, musi być przez ciebie zaakceptowana. Należy to zrobić w ciągu {{ days }} dni.

 

Aby zapoznać się ze szczegółami transakcji i zaakceptować ją, kliknij tutaj:

http://www.aftermarket.pl/confirmescrow.php?id=865dwcwec34fb77b1d7daea50dwwev8ff24d3ca6c

 

Z pozdrowieniami,

zespół AfterMarket.pl"

 

----

 

Wg. mnie wygląda to bardzo niepoważnie i w oczach niezorientowanego klienta wygląda to na amatorszczyznę. Najbardziej bolesne jest to, że moją - bo sam rekomendowałem ten serwis jako bezpieczne i zaufane miejsce do przeprowadzenia transakcji.

 

Przeprowadzał już ktoś transakcję przez EscrowDomen i miał podobną do mojej sytuację?

Edited by Sir_Elwood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem jedynie sytuację taką, że zaproponowałem Klientowi finalizację przez EscrowDomen.pl

Ten, zarejestrował się ale w tym samym dniu wycofał swą chęć przekazania domeny via EscrowDomen.pl. Tłumaczył się, iż ani on ani jego koledzy z branży nie znają w ogóle tego serwisu więc nie chcą pakować się w coś mało dla nich wiarygodnego.

 

Transakcję przeprowadziliśmy więc przez "Aftermarket" ["AM" był dla nich wiarygodny jak najbardziej i to jest bardzo pozytywne]. Wyszło na to samo niemniej sytuacja jest wskazówką, iż EscrowDomen.pl nie jest jeszcze dość rozreklamowany. Wypozycjonowany chyba też nie [choć nie znam się za bardzo na pozycjonowaniu], gdyż nie ma go chyba na słowo "escrow"w pierwszej setce w googlach, na frazę "transakcje escrow" jest już albo dopiero na 18 miejscu.

 

Trochę może nie na temat .., ale związane z wizerunkiem.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli w mailu jest napisane AfterMarket.pl a nie EscrowDomen.pl, to znaczy, że klient już wcześniej zarejestrował się w tym serwisie i otrzymuje z niego emaile. Transakcje przechodzą przez EscrowDomen.pl gdy klient nie posiada w ogóle konta w naszym serwisie.

 

{{ days }} poprawimy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×