Jump to content
Sign in to follow this  
Guest domainer

Hej

Recommended Posts

Guest domainer

Czasem w życiu domeniarza (brrr nie lubię tego słowa wolę domainer;) nadchodzi taki moment że musi zmienić swój nick. Dotychczas działałem na forum jako 911 ale ponieważ kilka osób z forum zwróciło mi uwagę że ten nick to niezbyt przyjemna sprawa więc postawiłem zmienić na bardziej przystępny i ludzki :rolleyes:

 

Witam się w sekcie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nie mogłeś po prostu poprosić admina o zmianę nicka? Czy może czujesz potrzebę odcięcia się od swoich dotychczasowych postów?

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]Dotychczas działałem na forum jako 911 ale ponieważ kilka osób z forum zwróciło mi uwagę że ten nick to niezbyt przyjemna sprawa więc postawiłem zmienić na bardziej przystępny i ludzki ;)[...]

 

 

 

911 od razu skojarzyło mi się z Porsche. :rolleyes: Mozna chyba zmienic nick, bez zerowania liczby postow.

 

Witaj. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest domainer
A nie mogłeś po prostu poprosić admina o zmianę nicka? Czy może czujesz potrzebę odcięcia się od swoich dotychczasowych postów?

 

A można tak? Ojej nie wiedziałem...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A można tak? Ojej nie wiedziałem...

 

No ba, ja na początku zwałem się vpb, bo nie można się zarejestrować pod nickiem 1- ani dwuznakowym (teraz, skoro już nie ma wolnych trzyliterówek, chyba trzeba i tę opcję wyłączyć :rolleyes:).

 

No to do dzieła! ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No ba, ja na początku zwałem się vpb, bo nie można się zarejestrować pod nickiem 1- ani dwuznakowym (teraz, skoro już nie ma wolnych trzyliterówek, chyba trzeba i tę opcję wyłączyć :rolleyes:).

 

No to do dzieła! ;-)

 

Dzięki na info:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

z przykrością stwierdzam, że nie jest możliwa zmiana nicka na forum di.pl

 

Wiem, bo sam kiedyś chciałem zmienić ;-) Administracja powiedziała, że nie ma takiej możliwości.

 

Myślę, że również posiadanie dwóch kont jest zabronione. Choć jest to 'dziwny' przypadek. Do rozpatrzenia przez najwyższych.

 

p.s. sama zmiana nicku i nazwy wyświetlanej w ACP to minuta roboty :rolleyes:

 

 

Edit: widzę, że admin działa szybko i konto skasowane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×