Jump to content
necik

Licytacja osób z ratingiem -38 (26.8% nieopłaconych aukcji)

Recommended Posts

Witam,

 

Jakiś czas temu podejmowane były jakieś działania w tym kierunku, ale nie bardzo rozumiem jak osoby posiadające rating -38 i 26.8% nieopłaconych aukcji (np. https://www.dropped.pl/rating.php?hash=ed3e...e522e363e3c4c4f mogą nadal licytować na aukcjach Dropped?

 

Prosty przykład z dzisiaj: https://www.dropped.pl/bid.php?newtab=buying&id=814068

 

Jeszcze kilka godzin temu użytkownik buk236 miał przekreślony nick, czyli teoretycznie nie mógł licytować. Proszę o wyjaśnienie skąd taka zmiana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Była to indywidualna zgoda - uzytkownik dołączył do aukcji poprzez joincatch lecz dopiero po zapewnieniu nas iż rzeczywiscie chce wziac w niej udział a nie podbijać blokada została zdjęta na czas tej aukcji - aktualnie jest znów zablokowany.

 

;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Była to indywidualna zgoda - uzytkownik dołączył do aukcji poprzez joincatch lecz dopiero po zapewnieniu nas iż rzeczywiscie chce wziac w niej udział a nie podbijać blokada została zdjęta na czas tej aukcji - aktualnie jest znów zablokowany.

 

;-)

 

NO BEZ JAJ :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Była to indywidualna zgoda - uzytkownik dołączył do aukcji poprzez joincatch lecz dopiero po zapewnieniu nas iż rzeczywiscie chce wziac w niej udział a nie podbijać blokada została zdjęta na czas tej aukcji - aktualnie jest znów zablokowany.

Szczerze? Chyba niezbyt poważne działanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Była to indywidualna zgoda - uzytkownik dołączył do aukcji poprzez joincatch lecz dopiero po zapewnieniu nas iż rzeczywiscie chce wziac w niej udział a nie podbijać blokada została zdjęta na czas tej aukcji - aktualnie jest znów zablokowany.

 

;-)

Bardzo mało profesjonalne podejście do sprawy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się to zwyczajnie w głowie nie mieści...

 

Przez tego użytkownika zwycięzca musiał zapłacić 440 PLN więcej.

Widocznie AM takie działanie pasuje. Przecież to dodatkowa kasa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dużo użytkowników nałapało złe ratingi poprzez nieopłacanie domen przechwyconych itd - jak to sami nazywają błędy młodości - w przypadku tej aukcji mieliśmy pewność iż rzeczywiście chce wziać w niej udział - jak widać niestety aukcji uzytkownik nie wygrał - nie widze tutaj zlego działania z naszej strony.

 

Każdy inny użytkownik mógł także dołączyć do aukcji z nowego konta i po wpłaceniu kaucji wziąć w niej udział - w tym przypadku zostalismy zapewnieni jak wyglada sprawa.

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites
Była to indywidualna zgoda - uzytkownik dołączył do aukcji poprzez joincatch lecz dopiero po zapewnieniu nas iż rzeczywiscie chce wziac w niej udział a nie podbijać blokada została zdjęta na czas tej aukcji - aktualnie jest znów zablokowany.

 

;-)

 

Na miejscu Czarodziejki z Księżyca zażądałbym od was zwrotu pieniędzy. Obawiam się, że mocno naruszone zostało zaufanie jakim darzą was wasi klienci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednym słowem: ŻENADA .Nic nie zrobiliście z licytującymi z minusowym ratingiem .

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawa została oczywiście juz wyjasniona ze zwycięzcą aukcji - tego rodzaju proby na nastepny raz nie beda dopuszczane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podłączę się pod temat, dzisiaj w mojej aukcji zalicytował użytkownik z ratingiem (-51), Ogółem nieopłaconych aukcji: 35.2 %, Nieopłaconych aukcji z innymi ofertami: 3.6 %

Miejmy nadzieję, że aukcja przebiegnie prawidłowo, jednak dziwię się, że z takim wynikiem można licytować a nick nie jest przekreślony.

 

Chciałbym się przy okazji dowiedzieć co oznacza (-51). Ilość nieopłaconych, kwota nieopłaconych czy coś innego? Jakie są zasady obliczania ratingu. Co trzeba zrobić żeby mieć (-51)?

 

Jakiś czas temu jakiś nowy użytkownik zalicytował i nie opłacił mojej aukcji za 100 zł. Widzę że ma 100% nieopłaconych i (-3).

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli jest nawet fajna domena, to przez takich użytkowników odechciewa mi się licytować...

to nie chodzi oto czy "domena fajna czy nie" czy "się chce czy nie chce licytować" tylko o to po co w takim razie rating?

Share this post


Link to post
Share on other sites

wystawiający powinien mieć możliwość wyboru opcji "blokuj możliwość licytacji dla osób z minusowym ratingiem"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja czegoś tutaj nie rozumiem, czy może kolejnemu zablokowanemu użytkownikowi zezwoliliście na udział w aukcji? ;)

To jest ten sam użytkownik mbugi. Jeszcze rano nie był przekreślony.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzisiaj pojawiła się oferta użytkownika z ratingiem -51 i przekreślonym nickiem w jednej z moich aukcji: http://www.aftermarket.pl/domena/barytlenowe.pl

 

Ja czegoś tutaj nie rozumiem, czy może kolejnemu zablokowanemu użytkownikowi zezwoliliście na udział w aukcji? ;)

 

Jestem zainteresowany tą domeną, ale ta aukcja to niestety jest jakaś porażka.

 

Walczyłem jak lew, ale głupio się licytuje z przekreślonym użytkownikiem, bo mógł dać 100 zł, ale i milion jak i tak pewnie nie chce opłacić. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanko do dropped.

Licytuje w aukcji w której licytuje też mbugi.

Rano nie był przekreslony, aktualnie jest. Prowadzi w licytacji. Jak to się dalej potoczy? Bo tak do końca nie wiem co jest grane.

Zostanie usunięty i będzie prowadziła osoba która dała kwotę najwyższą poza nim?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprawa została oczywiście juz wyjasniona ze zwycięzcą aukcji - tego rodzaju proby na nastepny raz nie beda dopuszczane.

 

A z nami ktoś wyjaśniał? Bo odnoszę wrażenie że dotyczy to wszystkich którzy licytowali w tej aukcji a którzy odpuścili widząc podbijanie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

w mojej aukcji też licytuje ten użytkownik chociaż wolałbym go nie widzieć bo może odstraszać licytujących ;)

 

Czy nie można nic z tym zrobić, co na to dropped ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×