Jump to content
Sign in to follow this  
Sir_Elwood

Hurtownik

Recommended Posts

Niespodzianką dla nowych użytkowników może być fakt, że są miejsca na forum, gdzie pisanie postów nie powoduje nabijania liczby postów. Także jeśli taki hurt, wynika z chęci pomocy to ok, ale jeśli jest spowodowane chęcią szybkiego nabicia liczby postów, to 0zł powtarzane sto razy, może być stratą czasu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli osoba wnosi jakąś wartość merytoryczną do rozmowy nie widzę w tym nic dziwnego ani zniechęcającego przeglądanie forum . Niech lepiej moderacja weźmie się za posty osób które sobie wy edytowały swoje posty usuwając treść i pozostawiające dziury pomiędzy postami innych userów .To bardziej razi przy przeglądaniu forum

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli osoba wnosi jakąś wartość merytoryczną do rozmowy nie widzę w tym nic dziwnego ani zniechęcającego przeglądanie forum . Niech lepiej moderacja weźmie się za posty osób które sobie wy edytowały swoje posty usuwając treść i pozostawiające dziury pomiędzy postami innych userów .To bardziej razi przy przeglądaniu forum

przecież jest ograniczenie czasu edycji do 2h, co jeszcze chciałbyś z tym zrobić?

Share this post


Link to post
Share on other sites
...Także jeśli taki hurt, wynika z chęci pomocy to ok, ale jeśli jest spowodowane chęcią szybkiego nabicia liczby postów, to 0zł powtarzane sto razy, może być stratą czasu :)

 

Może też być czasem spowodowane chęcią zwrócenia uwagi na informacje w swojej stopce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może też być czasem spowodowane chęcią zwrócenia uwagi na informacje w swojej stopce :)

Racja. Reklama jest dźwignią handlu (także domenami)

Share this post


Link to post
Share on other sites
przecież jest ograniczenie czasu edycji do 2h, co jeszcze chciałbyś z tym zrobić?

 

No coż , warto przejrzeć starsze posty np Michala . Po edycji pozostawia "." lub "x" . Dla mnie to zero treści a jedynie spam

Share this post


Link to post
Share on other sites
No coż , warto przejrzeć starsze posty np Michala . Po edycji pozostawia "." lub "x" . Dla mnie to zero treści a jedynie spam

 

To stara sprawa. Właśnie dlatego zostało wprowadzone ograniczenie edycji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No coż , warto przejrzeć starsze posty np Michala . Po edycji pozostawia "." lub "x" . Dla mnie to zero treści a jedynie spam

 

No cóż administracja może skracać czas edycji, a my możemy częściej się cytować. Cytowania nie edytuje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może też być czasem spowodowane chęcią zwrócenia uwagi na informacje w swojej stopce ;)

 

na wstępie dziękuję za wyróżnienie..

 

proszę zauważyć że informacja w mojej stopce to linki do Aukcji Charytatywnych WOŚP z których cały dochód jest przeznaczony na cele dobroczynne.

 

Również sądzę że moje wypowiedzi nie powinny budzić zastrzeżeń pod kątem merytorycznym.

 

To że jestem aktywny to nie znaczy że spamuję - również zdaję sobie sprawę że w dziale wycen posty nie są zliczane - moja aktywność w tym dziale wynika głównie z chęci pomocy oraz w równym stopniu chęci przeciwdziałania stopniowej degradacji naszej branży przez dzieci neostrady itp...

Edited by domenomaniak

Share this post


Link to post
Share on other sites

nic nadzwyczajnego, wy spicie a on wtedy pisze, tez mi to sie zdazalo, choc moze nie w takiej skali ;)

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×