Jump to content
Sign in to follow this  
apze

Hosting Meeting III, 27 stycznia 2011 we Wrocławiu

Recommended Posts

Biznes hostingowy w Polsce: rozwój, usługi i nowe technologie”. Pod tym hasłem odbędzie się trzecia edycja konferencji z cyklu Hosting Meeting

 

 

Już 27 stycznia odbędzie się trzecia edycja konferencji Hosting Meeting! Hosting Meeting to cykliczne spotkanie rodzimych przedstawicieli branży hostingowej oraz małych i średnich firm w Polsce. Jego celem jest promocja innowacyjnych rozwiązań hostingowych i sposobów ich wykorzystania w biznesie.

 

Trzecie spotkanie Hosting Meeting odbędzie się już 27 stycznia 2011 we Wrocławiu pod hasłem „Biznes hostingowy w Polsce: rozwój, usługi i nowe technologie”. W imprezie swoje usługi, technologie i produkty dla firm hostingowych pokażą czołowi dostawcy rozwiązań na świecie, m.in. Microsoft, Hewlett Packard, MESH, Parallels, Spam Experts, NASK czy Gemalto.

 

"Podczas spotkania zostaną poruszone tematy związane z rozwiązaniami, dzięki którym firmy hostingowe mogą rozwijać swoją ofertę i dostarczać nowe produkty na rynek. „Ta edycja naszego spotkania ma charakter B2B. Chcemy promować innowacyjne rozwiązania IT i pokazać firmom hostingowym, że ich właściwe wykorzystanie w biznesie może tworzyć przewagę konkurencyjną i rozwijać sam rynek” – mówi Dariusz Nawojczyk, redaktor naczelny Webhosting.pl i organizator spotkania Hosting Meeting.

 

Podczas swoich prezentacji prelegenci pokażą m.in.:

  • rozwiązania infrastrukturalne zwiększające wydajność platform hostingowych,
  • modele biznesowe dla firm hostingowych,
  • produkty do sprzedaży w ramach kanałów obsługiwanych przez firmy hostingowe.

 

Jako uczestnik spotkania zyskujesz:

dostęp do fachowej i aktualnej wiedzy z rynku usług hostingowych,

możliwość poznania najważniejszych osób w branży i rozmowę z nimi podczas sesji networkingowych.

 

Szczegółowe informacje na temat agendy oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie http://hostingmeeting.pl. W sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt z Dariuszem Nawojczykiem (+48 694 196 846, dariusz.nawojczyk@hostingmeeting.pl).

 

Uwaga! Wstęp wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona – warto więc zarejestrować się już teraz!

 

Do zobaczenia na Hosting Meeting!

 

O KONFERENCJI:

Konferencja Hosting Meeting jest pierwszą ogólnopolską inicjatywą skierowaną do wyspecjalizowanego grona osób branży hostingowej. Problematyka wykładów i panelów dyskusyjnych skupiona jest na pobudzeniu innowacyjności oraz jej praktycznych zastosowaniach w nowoczesnym biznesie hostingowym.

 

Poruszane obszary tematyczne:

model Software as a Service,

hosting a e-commerce,

hosting a usługi dodane,

wirtualizacja i konsolidacja,

chmury obliczeniowe,

bezpieczeństwo.

 

Konferencja Hosting Meeting skierowana jest do kadry zarządzającej oraz menadżerów najwyższego szczebla branży hostingowej. Udział w niej powinien zainteresować również:

liderów biznesu, liderów branży hostingowej,

kierowników i menadżerów odpowiedzialnych za kierowanie zespołami, komórkami badawczo-rozwojowymi w firmach hostingowych.

 

W razie pytań uprzejmie prosimy o kontakt.

 

ORGANIZATOR

* Arche Publishing

* E-mail: info@archepublishing.pl

* Tel.: +48 71 733 65 70

* WWW: http://www.archepublishing.pl/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Same wykłady średnio ciekawe (kto będzie robił hosting pod windows...), ale jeśli wybrałaby się większa ekipa z DI to jest to powód do spotkania, dajcie znać czy ktoś się wybiera.

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Same wykłady średnio ciekawe (kto będzie robił hosting pod windows...), ale jeśli wybrałaby się większa ekipa z DI to jest to powód do spotkania, dajcie znać czy ktoś się wybiera.

a.

 

ja się wybieram, mam zarezerwowany hotel już

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś od nas też tam się zjawi.

Może i wykłady będą nasycone marketingowym cukrzeniem, ale warto skorzystać.

 

(kto będzie robił hosting pod windows...)

Microsoft ostatnio dość mocno kładzie na popularyzację windows serwerów i środowiska ASP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się zarejestrowałem jakiś czas temu i pewnie wpadnę, ale chyba nie na cały dzień. To kto się jeszcze wybiera? Łapka w górę!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×