Jump to content
Sign in to follow this  
seba756

Pakiet Super Mocnych Generyków Do Wyceny!

Recommended Posts

Guest Anubis
Czy każdy KK zna w ogóle taką końcówkę ?

 

Poszedłbym dalej: Czy jakikolwiek KK zna taką końcówkę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja gdybym prowadził kancelarię adwokacką, to za 1k PLN odkupiłbym adwokaci.tk zamiast solidniorazniedrodzyadwokaci.pl czy uczciwiadwokaci.com.pl (nie sprawdzałem czy nie są czasem wolne - to tylko przykład :) )

 

Sebastian

alpine5

 

Zgadzam sie z Toba ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Jak byłem na wykładzie UEK pewnego doktora do spraw etyki biznesu, widziałem, że podał na slajdach swój adres w domenie .tk. Niezbyt dobre wrażenie to na mnie zrobiło.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy każdy KK o tym wie ? :)

 

Sebastian

alpine5

 

edit: mają IDN-y (również w tych innych darmowych o których piszesz) ? ;)

 

A czy każdy KK wie, że domena TK jeśli została zarejestrowana za darmo to jest nadal własnością rejestru TK i nie może być nikomu sprzedana?

Jeśli została zarejestrowana odpłatnie, to w przypadku sprzedaży trzeba zapłacić $175 opłaty transferowej??

 

;)

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak pisałem wyżej, .tk kojarzy mi się głównie ze studenckimi projektami (bo darmowa końcówka). Na potwierdzenie natknąłem się dzisiaj na ciekawą akcję. I proszę, w jakiej końcówce jest strona? :)

 

To jego projekt na studia, na ASP - wyjaśnia jedynie. Bierze od nas kartkę z numerem telefonu. I ucieka z miejsca zdarzenia.

 

Na stronie internetowej www.vomID.tk, która wyświetliła się na murze, jest tylko okienko. Można w nim umieścić hasło, które później pojawi się na ścianie.

 

http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,897...ontroluje_.html

Share this post


Link to post
Share on other sites
A czy każdy KK wie, że domena TK jeśli została zarejestrowana za darmo to jest nadal własnością rejestru TK i nie może być nikomu sprzedana?

Jeśli została zarejestrowana odpłatnie, to w przypadku sprzedaży trzeba zapłacić $175 opłaty transferowej??

 

:)

 

Sprawdziłem, bo nie wierzyłem, ale tak rzeczywiście jest - cesja domeny .tk kosztuje 175$. :)

 

To by trzeba sprzedać takie domeny za minimum kilkaset zł, żeby w ogóle wyjść ponad zero przy sprzedaży.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
zraniłeś moje uczucia Thomaso :-P

 

Bo ja niewierny Tomasz jestem - musiałem i tak sprawdzić na stronie rejestru czy rzeczywiście taki idiotyzm w zapisie mają. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
zraniłeś moje uczucia Thomaso :-P

Ja uwierzyłem na słowo, nie sprawdzałem :)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

Oto najnowszy update:

Wlasnie cale $X.XXX.XXX super mocne portfolio szlag trafil i wszystkie domeny zostaly odebrane poniewaz nie byly przekierowane zgodnie z regulaminem

Pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

Oto najnowszy update:

Wlasnie cale $X.XXX.XXX super mocne portfolio szlag trafil i wszystkie domeny zostaly odebrane poniewaz nie byly przekierowane zgodnie z regulaminem

Pozdrawiam :)

Jak szybko można w życiu stracić fortunę :)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

Oto najnowszy update:

Wlasnie cale $X.XXX.XXX super mocne portfolio szlag trafil i wszystkie domeny zostaly odebrane poniewaz nie byly przekierowane zgodnie z regulaminem

Pozdrawiam :)

 

Do tej pory myślałem, że jedna z najgorszych sytuacji domeniarskich to zakupienie subdomeny.

Okazuje się poraz kolejny, że gorsze są jeszcze "domeny za darmo".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Okazuje się poraz kolejny, że gorsze są jeszcze "domeny za darmo".
Często zgadzam się z Tobą.

 

Ale jeśli to dobre rozumiem, chodzi raczej o to, że warto poczytać regulaminu - nie ważne:

Czy zarejestrujesz domenę

Czy kupisz komórkę

Czy wysyłasz SMS

Czy podpisujesz umowę kredytowej

Share this post


Link to post
Share on other sites
Często zgadzam się z Tobą.

 

Ale jeśli to dobre rozumiem, chodzi raczej o to, że warto poczytać regulaminu - nie ważne:

Czy zarejestrujesz domenę

Czy kupisz komórkę

Czy wysyłasz SMS

Czy podpisujesz umowę kredytowej

 

Popieram w 100% - zwłaszcza w czasach kiedy to serwisy typu "pobieraczek.pl" i tym podobne zaczynają być na porządku dziennym.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

Oto najnowszy update:

Wlasnie cale $X.XXX.XXX super mocne portfolio szlag trafil i wszystkie domeny zostaly odebrane poniewaz nie byly przekierowane zgodnie z regulaminem

Pozdrawiam :P

A mówi sie, że ten pierwszy milion trzeba ukraść. I to prawda! Patrz, jakiś głupi rejestr zachachmęcił ci parę ładnych milionów złociszy! :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Często zgadzam się z Tobą.

 

Ale jeśli to dobre rozumiem, chodzi raczej o to, że warto poczytać regulaminu - nie ważne:

Czy zarejestrujesz domenę

Czy kupisz komórkę

Czy wysyłasz SMS

Czy podpisujesz umowę kredytowej

 

 

Tak. Masz rację - wydawało by się, że czytanie regulaminu przed zaakceptowaniem umowy jest naturalnym "odruchem". Często okazuje się jednak, że np. tekst pisany drobnym makiem skutecznie uruchamia przyczajone w każdym człowieku lenistwo.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
A mówi sie, że ten pierwszy milion trzeba ukraść. I to prawda! Patrz, jakiś głupi rejestr zachachmęcił ci parę ładnych milionów złociszy! :P:) :)

I tak konczy sie American Dream - z milionera na pucybuta

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×