Jump to content
pb

premium.pl - nowa jakość domainingu

Recommended Posts

Ponawiam informację o niedziałającym whois.

 

Przecież nask "wyłączył" whois w grudniu zmniejszając ilość zapytań per ip z 10 000 do 100. Oczywiste że na działający whois załapie się tylko paru szczęśliwców dziennie. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauwazylem, ze przy wyprzedazy jest cena malejaca, zaczynajaca sie od 300zl... Jak to dziala? W jakich kwotach i w jakich cyklach cena bedzie malec? Co jesli ktos sie skusi? Bedzie zasada pierwszenstwa, czy domena trafi wowczas na aukcje publiczna?

 

Czy akucje malejace beda wprowadzone tez dla wystawiajacych? Nie ukrywam, ze bylbym zainteresowany taka forma sprzedazy domen :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oferty na wyprzedaży (malejące) działają tak, że oferta startuje z ceną 300 zł, a później każdego dnia cena maleje, kończąc na 20 zł (brutto). Działa zasada "kto pierwszy, ten lepszy". Kupisz - od razu Twoja. Czekając jednak na coraz niższą cenę trzeba się liczyć z tym, że więcej osób może jej wyczekiwać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oferty na wyprzedaży (malejące) działają tak, że oferta startuje z ceną 300 zł, a później każdego dnia cena maleje, kończąc na 20 zł (brutto). Działa zasada "kto pierwszy, ten lepszy". Kupisz - od razu Twoja. Czekając jednak na coraz niższą cenę trzeba się liczyć z tym, że więcej osób może jej wyczekiwać.

 

O ile dziennie ta kwota bedzie malec?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przecież nask "wyłączył" whois w grudniu zmniejszając ilość zapytań per ip z 10 000 do 100.

Co to ma wspólne z premium.pl?

Od kiedy działa premium.pl?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdy mieliśmy możliwość odpytywania whois po wysokie xxx xxx dziennie, każdy mógł to robić z wysokimi limitami. Teraz mamy dla użytkowników bardzo małą ilość (tylko 100 per IP) stąd przy szybko rosnącej liczbie użytkowników limity łatwo się kończą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy akucje malejace beda wprowadzone tez dla wystawiajacych? Nie ukrywam, ze bylbym zainteresowany taka forma sprzedazy domen :)

 

Forma aukcji holenderskiej jest jedną z nowości wprowadzonych w premium.pl i będziemy monitorować jej działanie i popularność. Jeśli się sprawdzi, zostanie udostępniona także użytkownikom. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Forma aukcji holenderskiej jest jedną z nowości wprowadzonych w premium.pl i będziemy monitorować jej działanie i popularność. Jeśli się sprawdzi, zostanie udostępniona także użytkownikom. :-)

Oby szybko... póki mi się to podoba :)

(i od wyższych limitów oczywiście)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi nie podoba się to, że aukcje holenderskie zostały podpięte pod wyprzedaże... Teraz będzie mi szkoda czasu na ich przeglądanie, bo po 1 cena jest zbyt wysoka, a po 2 w razie czekania konkurencja wzrasta... Nie można było przenieść po prostu systemu z PPD zmieniając tylko cenę z 18 na 20?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A mi nie podoba się to, że aukcje holenderskie zostały podpięte pod wyprzedaże... Teraz będzie mi szkoda czasu na ich przeglądanie, bo po 1 cena jest zbyt wysoka, a po 2 w razie czekania konkurencja wzrasta... Nie można było przenieść po prostu systemu z PPD zmieniając tylko cenę z 18 na 20?

 

Ogłoś strajk. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ogłoś strajk. ;-)
Pb piaskownica i jego zabawki to nie jest koncert życzeń i to nie jest dropped, który wprowadza zmiany gdy lód o nie prosi ;-)

 

ps. pomysł z aukcją fajny i ciekawy, myślę, że ta zmiana odsieje trochę osób więc chyba szansa na znalezienie zagubionej i dobrej domeny rośnie :)

 

ps2. o co chodzi z tym brakiem odpowiedzi ws. statystyk z home? (albo coś przeoczyłem?)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ps2. o co chodzi z tym brakiem odpowiedzi ws. statystyk z home? (albo coś przeoczyłem?)

 

Widocznie wątku nie przegląda nikt uprawniony do wypowiadania się w imieniu home. Ja na pewno nie jestem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm Premium wprowadza na rynek wtórny coś nowego (współpraca z home), i nie ma co się dziwić, iż jedną z ciekawszych funkcji między innymi są statystyki przejść, inaczej odwiedzin oferty przez użytkowników, którzy przychodzą z home (musiałem to jaśniej określić aby nie odwracać kota ogonem następnym razem).

jeśli nie ma to wystarczy info, że będzie/ nie będzie i już.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serwisowi przydałaby się jakaś spektakularna sprzedaż do zdobycia rozgłosu i, w konsekwencji, napływu klientów. Taka luźna dygresja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Możesz zacytować co tam naskrobał? Nie wszyscy są "znajomymi królika" i mogą to zobaczyć ("Nie można wyświetlić żądanej strony. Może ona być chwilowo niedostępna, wybrany link może nie działać lub możesz nie mieć uprawnień do wyświetlania tej strony.")

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sporo zmieniła się cena domen na wyprzedaży - na ppd.pl byly po 18 zł, na premium.pl zaczynają się od 250 zł.

 

Zaczyna się na 300, po 7 dniach jest 20 brutto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ps2. o co chodzi z tym brakiem odpowiedzi ws. statystyk z home? (albo coś przeoczyłem?)
Widocznie wątku nie przegląda nikt uprawniony do wypowiadania się w imieniu home. Ja na pewno nie jestem. :)

Chyba najważniejsze pytanie, które padło do tej pory w tym temacie, a pb unika odpowiedzi... Szczerze byłem pewny, że taka funkcjonalność pojawi się już na starcie. Przecież właśnie takie statystyki, jeśli będą przynosiły zakładane korzyści mogą przyciągnąć Wam wielu klientów z konkurencji. Jeżeli nie możecie porozmawiać na ten temat ze swoim partnerem to przecież jest możliwe stworzenie kodu zliczającego wejścia bezpośrednie z home.pl...

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy inni też otrzymali dziś taki spam? :)

 

Wiadomość wysłana za pomocą formularza kontaktowego premium.pl dotycząca domeny :

Imię i nazwisko / Login w premium.pl: Patrycjusz Różański

Adres IP wysyłającego: 93.105.226.20

E-mail: biuro@kamieniedekoracyjne.eu

Telefon: 791452639

 

Treść: Witam

Posiadam domenę na sprzedaż która cieszy się dobrym zainteresowaniem ale nikt nie licytuje może profesjonalista kupi domenę puki jest tania a potem sprzeda ją drożej ...

 

Zapraszam do zapoznania się www.aukcja.kamieniedekoracyjne.eu

 

Pozdrawiamy,

Zespół premium.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Serwisowi przydałaby się jakaś spektakularna sprzedaż do zdobycia rozgłosu i, w konsekwencji, napływu klientów. Taka luźna dygresja :)

 

Zobaczymy za ile pójdzie zabawy.pl na aukcji. ;-)

 

À propos - przechwytywanie już działa (a w PPD.pl już wyłączone) - zapraszam więc do dodawania! :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×