Jump to content
SELES

Twarozek*pl

Recommended Posts

Jak byście wycenili domenę twarozek*pl dla kk?

Mam swoje wyobrażenie, ale nie jest to moja branża.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak byście wycenili domenę twarozek*pl dla kk?

Mam swoje wyobrażenie, ale nie jest to moja branża.

 

Wydaje mi sie ze troche jak poziomki.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twarożek kosztuje zazwyczaj w granicach 1-3 zł choć są i droższe.

Nie szalałbym za bardzo z ceną, zwłaszcza jeśli jest bez szczypiorku :)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wydaje mi sie ze troche jak poziomki.pl :)

 

poziomki nie mają wersji IDN oraz nie istnieje możliwośc zrobienia "orta" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie szalałbym za bardzo z ceną, zwłaszcza jeśli jest bez szczypiorku :)

 

Wystarczy zerknąć na opakowanie by stwierdzić, że twarożek jest ze szczypiorkiem ;)

Wycena: jak wyżej 3-5k, można zaryzykować jednak wyższą ofertę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja Wam powiem szczerze że jakby spadała to nie wiem czy dodał bym ją do przechwycenia. Twaróg.pl jeszcze ale twarożek.pl . Tym razem mi sie nie podoba , no ale życze Ci udanej sprzedaży.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ja Wam powiem szczerze że jakby spadała to nie wiem czy dodał bym ją do przechwycenia. Twaróg.pl jeszcze ale twarożek.pl . Tym razem mi sie nie podoba , no ale życze Ci udanej sprzedaży.

 

też uważam, że to domena słaba - pewnie nadaje się dla osiedlowych sklepów spożywczych o takiej nazwie, ale to chyba nie są dobrzy KK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli jest zapytanie ofertowe to może być jedyne. Nie ma co wychodzić z kosmiczną ceną. Też bym jej nawet nie przechwytywał czy rejestrował.. mimo, że lubię twarożek ze szczypiorkiem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
pewnie nadaje się dla osiedlowych sklepów spożywczych o takiej nazwie, ale to chyba nie są dobrzy KK

Raczej dla producenta, który chce utrwalić skojarzenie twarożku z jego marką.

Często trudną do zapamiętania dla konsumentów.

Dużo łatwiej byłoby prowadzić kampanię w mediach posiadając domenę Twarozek.pl niż np. TwarozekPaturages.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli jest zapytanie ofertowe to może być jedyne. Nie ma co wychodzić z kosmiczną ceną. Też bym jej nawet nie przechwytywał czy rejestrował.. mimo, że lubię twarożek ze szczypiorkiem :)

Cztery zapytania w ciągu ostatnich 2 miesięcy. KK w przypadku takiej domeny, to dla mnie nie sklep osiedlowy z nabiałem, chyba jest to oczywiste. ;)

Dzięki za opinie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse

Mi się domena podoba i gdybym akurat ja miał być klientem końcowym to wolałbym Twarozek.pl niz Twarog.pl. Jest zdecydowanie milsza dla ucha i kojarzy się z czymś pysznym (twarog w moim mniemaniu nie brzmi smacznie) dlatego wolałbym swoje produkty reklamować pod akurat tą wersją. Śmiało celuj w okolice średniego XXXX! Nie zdziwię się jeśli za domenę uda Ci się wyciągnąć nawet 7-8tyś (szczerze Ci tego życzę) ponieważ w przeciwieństwie do wielu z nas nie brak Ci wiary we własne domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×