Jump to content
kacperinjo

PageRang da się odzyskać?

Recommended Posts

Cześć 3 tygodnie temu zakupiłem domenkę pod moje forum. Wczoraj chciałem sprawdzić przeszłość domeny i okazało się, że rok temu ta domena miała PR1. Teraz moje pytanie: czy będzie mi teraz łatwiej odzyskać PR? zauważyłem, że google zaindexowało sporo linków, bo ponad 1.3k

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cześć 3 tygodnie temu zakupiłem domenkę pod moje forum. Wczoraj chciałem sprawdzić przeszłość domeny i okazało się, że rok temu ta domena miała PR1. Teraz moje pytanie: czy będzie mi teraz łatwiej odzyskać PR? zauważyłem, że google zaindexowało sporo linków, bo ponad 1.3k

 

PR1 to tyle co nic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli to było rok temu, to różnie może być. Normalnie jeśli domena przed wygaśnięciem miała jakiś PR to przy uruchomieniu strony do miesiąca po wygaśnięcia z moich obserwacji wynika że PR wraca z tym, że na początku puszczam trochę linków do strony, żeby Google jak najszybciej zobaczyło nową zawartość i staram się zachować tematykę

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak kolega wyżej napisał PageRank 1 to tyle co nic. Mam dobrą domenę, po jej zakupie postawiłem na niej bloga, który po krótkim czasie osiągnął PageRank 3. Do dzisiaj mam pagerank 3 i czekam na wyższy level ;), moje linki są w miarę wysoko pozycjonowane w google i z tego się cieszę. Choć w trakcie posiadania domeny usunąłem swoją stronę, to PR zszedł mi do 0, ale po ponownym postawieniu skryptu i pisaniu na blogu znów wzrosło mi do PageRank 3. :rolleyes:

 

Jeśli chodzi o Ciebie, to wydaje mi się, że po rocznej przerwie nie uzyskasz prędko PageRank 1. Rok przerwy to bardzo dużo czasu, radzę Ci więc żebyś nie zwracał uwagi na PageRank, zajmij się swoim forum, popracuj nad nim, a następnie rozreklamuj witrynę gdzie to możliwe. Po jakimś czasie PageRank sam Ci wzrośnie nim się zorientujesz. ;) Z początku nie zwracaj na niego uwagi.

Edited by rafium

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×