Jump to content
DD

niszczenie*pl

Recommended Posts

Robisz się powoli przewidywalny :mellow:

Transakcje poniżej pięciu iksów podajesz od razu w dziale Sprzedane a o te większe pytasz najpierw :P

Gratuluję, także cierpliwości.

:P Faktycznie, muszę zmienić algorytm :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena niszczenie*pl sprzedana za 12900 PLN.

 

Pierwsza oferta Klienta 1000 PLN. Druga "ostateczna" oferta 4000 PLN :mellow:

 

DD

Wiesz co Daniel, ta Twoja sprzedaż, jak również inne są inspiracją dla mnie, żeby walczyć. Właśnie negocjuję pewną sprzedaż. powiedzmy moja początkowa oferta była koło 20k pln, a klient już drugi raz upiera się , że 3k to "ostateczna wersja, finito". Ostatecznie zaakceptuję ofertę między 8-10k, no ale ten klient jest uparty. W dodatku jedyny pasujący do tej domeny niestety. No ale chyba mu nie sprzedam ostatecznie za tak niską cenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiesz co Daniel, ta Twoja sprzedaż, jak również inne są inspiracją dla mnie, żeby walczyć. Właśnie negocjuję pewną sprzedaż. powiedzmy moja początkowa oferta była koło 20k pln, a klient już drugi raz upiera się , że 3k to "ostateczna wersja, finito". Ostatecznie zaakceptuję ofertę między 8-10k, no ale ten klient jest uparty. W dodatku jedyny pasujący do tej domeny niestety. No ale chyba mu nie sprzedam ostatecznie za tak niską cenę.

Negocjacje to czasami walka na nerwy i komu pierwszemu puszczą :mellow: Są też formą skalkulowanego ryzyka. A w domenach każdy przypadek jest unikalny, dlatego mogę tylko życzyć powodzenia! :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiesz co Daniel, ta Twoja sprzedaż, jak również inne są inspiracją dla mnie, żeby walczyć. Właśnie negocjuję pewną sprzedaż. powiedzmy moja początkowa oferta była koło 20k pln, a klient już drugi raz upiera się , że 3k to "ostateczna wersja, finito". Ostatecznie zaakceptuję ofertę między 8-10k, no ale ten klient jest uparty. W dodatku jedyny pasujący do tej domeny niestety. No ale chyba mu nie sprzedam ostatecznie za tak niską cenę.

 

Wiesz ja bym się tu nie opierał na innych faktach typu daniel sprzedał tą domenę za 12 tyś jeżeli masz klienta a domena jest średnia to weź to pod uwagę że to może być klient ostatni chętny na tą domenę nie wiem co to za domena powodzenia .

Edited by Krzysztof_kf

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak dla mnie domenowy majstersztyk :mellow: nie wiem czy bym ja zarejestrował :P GRATULUJE tym bardziej , tutaj przemawia doświadczenie ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje Daniel

Jestes negocjacyjnym SIFU :mellow:

 

I niech nikt nie mowi tu ze kazda domena ma swoja wartosc.

Sprzedajacy ustala jej wartosc wyczuwajac zdeterminowanie kupujacego

podczas negecjacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i to jest to opuścić max 10-15% od naszej ceny a nie sprzedawać jak na egipskim targu - klient 1000, my 10000, klient 1200 i sprzedajemy za 1400:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
i to jest to opuścić max 10-15% od naszej ceny a nie sprzedawać jak na egipskim targu - klient 1000, my 10000, klient 1200 i sprzedajemy za 1400:)

Niby tak ale jezeli KK mialby max budzet 5k na to to by nie kupil za 12.9k

Tak jak DD napisal chyba nie ma tu regul. kazda domena i kazdy klient to inna bajka.

 

Daniel, domyslam sie ze negocjujesz telefonicznie?

Pytam mysle ze wtedy o wiele latwiej "wyczuc przeciwnika" niz w mailach

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie spodziewałem się takiej kwoty widząc nazwę domeny tym bardziej gratuluję. Dobra reklama dla Brokeringu :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daniel, domyslam sie ze negocjujesz telefonicznie?

Pytam mysle ze wtedy o wiele latwiej "wyczuc przeciwnika" niz w mailach

Nie, praktycznie 100% negocjacji jest przez email :mellow: Jeśli ktoś dzwoni z pytaniem o daną domenę, to proszę o kontakt przez formularz, żeby móc przesłać ofertę na emaila.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tym bardziej gratuluje wyczucia zawodnika przez maila.

dzieki za uchylenie rąbka tajemnicy :mellow:

 

Moze powinienes pomyslec nad firma prowadzaca negocjacje

podczas sprzedazy nieswoich domen za odpowiednia prowizja :P

Edited by DM2009

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękna sprzedaż, ale domena równie dobra. Poniżej 10k bym nie oddawał :mellow:

Marzec widać jest obfity, ja także to odczułem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×