Jump to content
Sign in to follow this  
domeny.li

murujemy.pl

Recommended Posts

Wg Ciebie wogóle za domenę, czy cieniutko za taki specyficzny typ domeny?

 

Raczej "w ogóle" :lol:

 

 

Cena za domenę myślę dobra :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
cena słaba, nawet bardzo. i mowie ogolnie.

 

 

... tutaj przecież nie chodzi o to, aby chwalić się ceną :unsure: ,

tylko podzielić się informacją, przydatną pozostałym Forumowiczom,

podczas ew. przyszłych wycen/sprzedaży itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites
... tutaj przecież nie chodzi o to, aby chwalić się ceną :unsure: ,

tylko podzielić się informacją, przydatną pozostałym Forumowiczom,

podczas ew. przyszłych wycen/sprzedaży itp.

 

No wiec stwierdza sie tylko, ze slaba cena, a to juz problem sprzedawcy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No wiec stwierdza sie tylko, ze slaba cena, a to juz problem sprzedawcy.

 

 

Nie chodzi też o to, aby komukolwiek kadzić, lecz w opiniach krytycznych dotyczących kwoty, za którą sprzedana została ta konkretna domena,

nie dostrzegłem [bo oczywiście nie musiało ich być, ale osobiście brakowało mi ich], wypowiedzi dotyczących ceny "alternatywnej", za jaką ta domena mogła/by zostać sprzedana.

To wszystko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak będą tego typu komentarze: typu słaba cena (w domyśle dobre tylko moje) to ten dział przestanie mieć sens, gdyż kto wtedy będzie podawał prawdziwe ceny (ceny podawane będą tylko wysokie w oczekiwaniu na czołobicie), dział stanie się bezwartościowy, tak jak teraz Wycena.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak będą tego typu komentarze: typu słaba cena (w domyśle dobre tylko moje) to ten dział przestanie mieć sens, gdyż kto wtedy będzie podawał prawdziwe ceny (ceny podawane będą tylko wysokie w oczekiwaniu na czołobicie), dział stanie się bezwartościowy, tak jak teraz Wycena.

 

 

... dokładnie tak będzie :unsure: , a wszyscy Ci, którzy sprzedali domenę za kilkadziesiat/kilkaset, a może i w przyszłości kilka tysięcy zł, będą się po prostu "wstydzić" tutaj zaglądać, że niby są tacy "cieńcy" ...

Oczywiście, skrzywi to obraz faktycznej rynkowej, domenowej rzeczywistości, a później wróci jak bumerang, waląc w tych, którzy zasugerują się hiper wielką sprzedażą Kolegi z forum, i którzy próbują sprzedać domenę za cenę zupełnie odjechaną do przodu - w stosunku do atrakcyjności "towaru".

To nie jest dział dotyczący wyceny, ale Jeśli mówimy na jego forum, że sprzedaż była niska, za niska, to starajmy się może w uzupełnieniu dopowiedzieć co mamy na myśli - tzn. jaka byłaby o.k.

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×