Jump to content
Sign in to follow this  
gibu

Problem z forum

Recommended Posts

Ostatnio forum strasznie mi zacina, musze po kilka razy odświeżać stronę żeby zaskoczyło. Połączenie internetowe mam dobre i inne strony działają normalnie. W sumie bym się nie zdziwił jakby forum nie dawało rady zwazywszy na to ile użytkowników i gości przegląda stronę. Czy tez tak macie czy ja mam coś zdupcone?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja potwierdzam, ze forum muli... Niezaleznie od pory i czy reklamy sa wyciete, czy nie, to wczyta strone, ale "mysli" nad kilkoma ostatnimi elementami. Korzystam z Opery - nie wiem, jak na pozostalych przegladarkach.

 

Mozliwe, ze to przez Google Analytics, ale mam je wyciete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio dość często nie odznacza mi przeczytanego tematu.

Sporadycznie tracę status "zalogowany". Po przeczytaniu kilku temetów i powrocie na listę nowych tematów dostaję info że muszę się zalogować.

 

E:literka.

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie jedynie jak napiszę nowego posta i chcę go wysłać to coś zaczyna się zastanawiać i wybrzydzać, ale w końcu udaje mu się zaistnieć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja potwierdzam, ze forum muli... Niezaleznie od pory i czy reklamy sa wyciete, czy nie, to wczyta strone, ale "mysli" nad kilkoma ostatnimi elementami. Korzystam z Opery - nie wiem, jak na pozostalych przegladarkach.

 

Mozliwe, ze to przez Google Analytics, ale mam je wyciete.

 

U mnie również Opera, ale jest wszystko w porządku, polecam zajrzeć od czasu do czasu do zakładki narzędzia i wyczyść historię przeglądania. W 99% pomaga.

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo często, by nie powiedzieć S T A L E w godzinach ok. 10-14 mam ogromne problemy z wejściem na forum. Nie wczytuje strony, zacina się, nie otwiera i w ogóle kaszani. Inne strony śmigają, poczta lata, transfer OK. Korzystam z ognistego liska :) na 7, na bieżąco uaktualniany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko działa tak jak należy, brak jakichkolwiek problemów, przynajmniej dla Firefox 3.6.13.

 

Miejscowość: Łódź <- (widoczna w profilu)

Edited by pioluk

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie również Opera, ale jest wszystko w porządku, polecam zajrzeć od czasu do czasu do zakładki narzędzia i wyczyść historię przeglądania. W 99% pomaga.

 

 

Pozdrawiam

Dzieki za rade. Wlasnie przeczyscilem i zobaczymy, jak to sie bedzie sprawdzalo :)

 

[edit]

Niestety - nadal to samo. Strona sie wczyta, ale w pasku mam: wczytane elementy 65/71 i zawisa na kilkanascie sekund.

[/edit]

 

Miasta wpisujcie

 

A co one Ci dadza? To nie czasy wdzwanianego internetu od jedynego dostawcy TP SA, gdzie poszczegolne regiony/miasta mogly miec problemy.

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja patrząc po samym tytule wątku myślałem w pierwszej chwili, że tematem wątku jest to, że kogoś di.pl uzależnia i ma z tym problem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja patrząc po samym tytule wątku myślałem w pierwszej chwili, że tematem wątku jest to, że kogoś di.pl uzależnia i ma z tym problem.

 

To jest temat do kolejnej dyskusji. Domenowe uzależnienia, kącik anonimowych domeniarzy - tego chyba jeszcze nie było ;)

"Cześć nazywam się Kazik, tak samo jak wy mam problem. Przynajmniej raz w tygodniu musze.... zarejestrować domenę :)"

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jest temat do kolejnej dyskusji. Domenowe uzależnienia, kącik anonimowych domeniarzy - tego chyba jeszcze nie było ;)

"Cześć nazywam się Kazik, tak samo jak wy mam problem. Przynajmniej raz w tygodniu musze.... zarejestrować domenę :)"

 

 

Było.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kilku dni mam taki o to problem jak na obrazku

74725518.png

 

Posty są wyświetlane w taki sposób, jak to zmienić?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od kilku dni mam taki o to problem jak na obrazku

 

Posty są wyświetlane w taki sposób, jak to zmienić?

 

Też tak miałem w domu, wyczyściłem historię Mozilli, cookies itd. i się naprawiło :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

będąc w wątku wejdź w Opcje widoczne w prawym górnym rogu i tam zmień na tryb wyświetlania: standardowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×