Jump to content
Sign in to follow this  
ramirez

plyahoo.pl gdzie zaparkować i... czy parkować...?

Recommended Posts

Witam

 

plyahoo.pl - od wczoraj na tastingu tyle że ND i SEDO jej nie chcą... ja też nie wiem czy ją chce... :lol: nie miałem jeszcze doczynienia z prawnikami Yahoo i nie wiem czy się lubią pultać o swoje?

 

1. Pierwsze pytanie brzmi na jakim parkingu to łykną, ruch podejżewam powinien na niej być bo parę osób w Polsce chyba yahoo.pl używa...

 

2. Pytanie brzmi czy yahoo jest tak waleczne jak google i odbierze w sądzie tą domenę?

 

dzięki za pomoc

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Zabiorą ci :lol: yahoo ostatnio zabrało wszystkie literówki yahoo z koncóweczką .ch od takiego jednego literówkarza :lol:

Hm, ciekawe, np. yaho.ch wciąż jest zaparkowana i w whois nie widać nic nt. firmy Yahoo. Tak samo yhoo.ch.

 

Pozdrawiam

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

www.yachoo.pl też ciągle się trzyma i zasila... firmę oponiarską :lol: sęk w tym że

 

yhoo.ch yaho.ch i yachoo.pl nie mają w sobie pełnej nazwy "yahoo" i tu parkini przymykają oko, bo i podstawy prawne do odebrania są mniejsze.

 

Sek też w tym że takie ND plyahoo.pl nie dopisało mi do konta... ale na parkingu ją trzyma i ruch, który jest napewno, zasila parking ND pomijając mnie ;), cóż... polityka Kalego... rozumuja ze ukraść kradzione to tak jak wziąść swoje...

 

 

veider77 Twoja radość z tego powodu że odbiorą jest wielce wymowna, cieszy Cie to? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
www.yachoo.pl też ciągle się trzyma i zasila... firmę oponiarską ;) sęk w tym że

 

yhoo.ch yaho.ch i yachoo.pl nie mają w sobie pełnej nazwy "yahoo" i tu parkini przymykają oko, bo i podstawy prawne do odebrania są mniejsze.

 

Sek też w tym że takie ND plyahoo.pl nie dopisało mi do konta... ale na parkingu ją trzyma i ruch, który jest napewno, zasila parking ND pomijając mnie :lol:, cóż... polityka Kalego... rozumuja ze ukraść kradzione to tak jak wziąść swoje...

veider77 Twoja radość z tego powodu że odbiorą jest wielce wymowna, cieszy Cie to? ;)

 

Eh... nie chce mi się szukać w google.. Był artykuł na temat "typo-squattingu" w , którym było że yahoo wygrało w sądzie prawa do 14 literówek. A ten uśmieszek był z tego powodu że każdy wie że taka domena to czysty typo-squatting .No to teraz się zastanów czemu domena zarejestrowana przez ciebie stała odłogiem... :lol: ?

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Literowka literowce nie rowna.

 

Osobiscie jestem bardzo zawiedziony poczyznaniami adwokatow (o ile tacy w ogole walcza z firmami) w sprawach literowek znanych korpopracji. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, ze domena jest unikatowa, niepowtarzalna itd. Dlatego tez jesli takie yahoo czy google walcza teraz o literowki jest to dla mnie nieuzasadnione, poniewaz mogli sobie rejestrowac od razu skoro tak bardzo im sie podobaja. Co mnie to obchodzi, ze nazwa jest podobna, jest inna i wszystko na ten temat. Osobiscie mam mooneybokers , bet-at-hone i wiele innych i jakos spie spokojnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×