Jump to content
Sign in to follow this  
saledomain

me2013.pl - pierwszy post o wycene i pierwszy lincz?

Recommended Posts

Witam i proszę o wycenę?:)

 

Nie powiem, że to moja jedyna domena i nie powiem, że najlepsza, a nawet nie wiem czy coś warta. Natknąłem się na wyniki, że polska je zorganizuje do spółki z Danią więc jak to się mówi z palca strzeliłem. Czy słusznie nie mnie to oceniać. Może jednak nabierze jakiejś mocy urzędowej za rok czy dwa:)?

 

Jak myślicie?

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMHO jedna z ciekawszych domen podanych do wyceny w ostatnich dniach, nie ma co się denerwować :) Jak wybiorą Polskę to faktycznie możesz się czuć jak zwycięzca w loterii, zbudowałeś minisite więc dbasz o wysoką pozycję w serpach, to chyba dowód że wierzysz że to nie ninja ;)

 

IMHO warta niskie XX XXX.

Share this post


Link to post
Share on other sites
IMHO jedna z ciekawszych domen podanych do wyceny w ostatnich dniach, nie ma co się denerwować ;) Jak wybiorą Polskę to faktycznie możesz się czuć jak zwycięzca w loterii, zbudowałeś minisite więc dbasz o wysoką pozycję w serpach, to chyba dowód że wierzysz że to nie ninja ;)

 

IMHO warta niskie XX XXX.

 

Polskę już wybrali do spółki z Danią;), moja domena jest bardzo wysoko podczas wpisywania w Google fraz: me 2013 czy me2013, ponadto mam jeszcze ze dwie domeny z tymi Mistrzostwami, ale nie zamieszczę ich, bo one są gratisami związanymi oczywiście z tym wydarzeniem:D

 

Dziękuje za dodanie oceny dla świeżaka.

 

Pozdrawiam :)

Edited by saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites

w serpach 10-20 miejsce związane wyłącznie z generyczną nazwą, stwórz domenę sjdkeurfhdjskk.pl i wpisz w google, też będzie wysoko, na innych frazach strona nie istnieje. W dodatku na razie sobie nikt tym jeszcze głowy nie zawraca, bo dopiero zbliża się euro 2012, siatkówka do tego czasu mało komu będzie w głowie, szczególnie w .pl.

5 cyfrowa kwota moim zdaniem przesadzona o 2 pozycje, jeżeli byłoby to .com to inna gadka, nikt nie wyłoży kilkunastu tysięcy za ruch na stronie przez 2 tygodnie i konkretnie z PL.

Share this post


Link to post
Share on other sites
w serpach 10-20 miejsce związane wyłącznie z generyczną nazwą, stwórz domenę sjdkeurfhdjskk.pl i wpisz w google, też będzie wysoko, na innych frazach strona nie istnieje. W dodatku na razie sobie nikt tym jeszcze głowy nie zawraca, bo dopiero zbliża się euro 2012, siatkówka do tego czasu mało komu będzie w głowie, szczególnie w .pl.

5 cyfrowa kwota moim zdaniem przesadzona o 2 pozycje, jeżeli byłoby to .com to inna gadka, nikt nie wyłoży kilkunastu tysięcy za ruch na stronie przez 2 tygodnie i konkretnie z PL.

 

 

Zgodzę się, że można stworzyć jakąś domenę blelleke.pl i będzie na pierwszym miejscu, będą poczynione kroki ku temu, aby ją zagospodarować do czasu Mistrzostw. No nic może to i ;) , ale warto poczekać tak jak z domeną euro2012.pl niby .pl, ale była coś warta.

 

Nie mniej jednak dziękuje za wypowiedź :)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
:) :) :)

 

 

Toś się chłopie wysilił. Jak masz dawać takie komentarze ze względu na to, że jestem nowy to daruj sobie, bo do niczego Twoja opinia mi się nie przydała. Nie ukierunkowuje mnie to w żaden sposób.

 

Choć w sumie i za tyle powinienem podziękować.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam i proszę o wycenę?:)

 

Nie powiem, że to moja jedyna domena i nie powiem, że najlepsza, a nawet nie wiem czy coś warta. Natknąłem się na wyniki, że polska je zorganizuje do spółki z Danią więc jak to się mówi z palca strzeliłem. Czy słusznie nie mnie to oceniać. Może jednak nabierze jakiejś mocy urzędowej za rok czy dwa:)?

 

Jak myślicie?

 

Pozdrawiam

 

Odnawiam, ale i dodatkowo zapytam czy może nie za wcześnie robię takiego typu wyceny, bo do Mistrzostw daleko, a jak wiadomo przy niektórych domenach, nie ma szumy nie ma za nią kesha:D

 

Jakie Wasze zdanie?

 

Dzięki

Share this post


Link to post
Share on other sites
na dzien dzisiejszy warta okragle 0.

 

 

Its meybe true:D czy cóś takiego:)

 

Dziękuje za odpowiedź:Dpzdr

Edited by saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam i proszę o wycenę?:)

 

Nie powiem, że to moja jedyna domena i nie powiem, że najlepsza, a nawet nie wiem czy coś warta. Natknąłem się na wyniki, że polska je zorganizuje do spółki z Danią więc jak to się mówi z palca strzeliłem. Czy słusznie nie mnie to oceniać. Może jednak nabierze jakiejś mocy urzędowej za rok czy dwa:)?

 

Jak myślicie?

 

Pozdrawiam

 

 

Odnawiam po raz ostatni w tym roku, ale chciałbym poznać Waszą opinię na temat:

 

- czy nie lepiej poczekać i sprzedać ją w następnym roku bądź w 2013 na początku kiedy zrobi się większe zamieszanie?

(oczywiście pomijając fakt końca świata w 2012:)

 

Wiem, że są zdania podzielone co do domenki, ale zaryzykuje te max 100zł przez 2 lata:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odnawiam po raz ostatni w tym roku, ale chciałbym poznać Waszą opinię na temat:

 

- czy nie lepiej poczekać i sprzedać ją w następnym roku bądź w 2013 na początku kiedy zrobi się większe zamieszanie?

(oczywiście pomijając fakt końca świata w 2012:)

 

Wiem, że są zdania podzielone co do domenki, ale zaryzykuje te max 100zł przez 2 lata:D

 

Nie wiem czy te dwa lata coś dadzą, ale jeśli jesteś w stanie zaryzykować te max 100 zł to poczekaj.

 

 

No risk, no fun :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy te dwa lata coś dadzą, ale jeśli jesteś w stanie zaryzykować te max 100 zł to poczekaj.

 

 

No risk, no fun :)

 

Ani mnie nie dobiłeś, ani pocieszyłeś. No dobra pocieszyłeś ostatnim akapitem:D

 

Dzięki za odpowiedź i mam nadzieję, że znany portal mi to zwróci. On prawie wszystko przyjmuje:D

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×