Jump to content
Sign in to follow this  
DD

MeetDomainers 2011 Warszawa

Recommended Posts

Ja mam inne zdanie i wydaje mi się, że jeśli promocja aukcji skutecznie dotrze to KK to są duże szanse na sprzedaż. Patrzę na aukcję inaczej niż Ty. Ty patrzysz pewnie przez pryzmat D2D a ja nie widzę sensu reklamować aukcji w mediach ogolnopolskich jeśli z odgórnego założenia miałaby się ona rozstrzygać wśród forumowiczów. Nie wydaje mi się wręcz, że znalazłbyś w gronie forumowiczów 10 takich, którzy wystawiliby Waluty.pl z takim ruchem za niższą cenę. Przez pryzmat samego ruchu trzeba na tą domenę patrzeć jako na sprzedaż gotowej firmy a nie samej domeny.

To może się założymy?

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daniel, pamiętam jak przy w/w domenie użyłeś zwrotu ( odnośnie TM )

 

Domena ma teraz trafić na MD, rozumiem że wszystko sprawdzone ?

Zweryfikuję to i jeśli będzie konflikt na płaszczyźnie prawnej - wycofam domenę z aukcji. Dziękuję za przypomnienie.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odnośie firstminute.pl

...

Daniel, pamiętam jak przy w/w domenie użyłeś zwrotu ( odnośnie TM )

 

Domena ma teraz trafić na MD, rozumiem że wszystko sprawdzone ?

Nie namawiam do handlowania TM ale tutaj ochrona obejmuje tylko kilka klas.

Jeżeli ktoś ma pomysł na jej inne zastosowanie, np. na prezentację walk bokserskich zakończonych w pierwszej minucie albo na szkolenie pierwszego wrażenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej :lol: , to nie powinno być przeszkód w jej zagospodarowaniu.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten śmieszny ruch (30k UU mc)

ruch całkiem przyzwoity jak na na branżę :lol:

BTW: Jestem bardzo ciekawy jak będzie z KK na aukcji.

Wystawienie domen od 1 zł (kilka jest wartych średnie XX XXX) daje świetną okazję

inwestorom.

Edited by wycieczkizagraniczneEU

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiedziałeś, że żadna domena ....24.pl nigdy nie sprzedała się za takie pieniądze?

 

Całkiem niedawno - a może już dawno - na SEDO sprzedała się domena toner24.pl za jakieś 16000-18000 - więc jak najbardziej ta wyjściowa cena jest z niskiego pułapu

Share this post


Link to post
Share on other sites
ruch całkiem przyzwoity jak na na branżę :D

BTW: Jestem bardzo ciekawy jak będzie z KK na aukcji.

Wystawienie domen od 1 zł (kilka jest wartych średnie XX XXX) daje świetną okazję

inwestorom.

 

Moim zdaniem średnia sprzedaż domen które zostaną wystawione od 1zł wyniesie ok 5-6k zł a za domen pozostałych sprzeda się ok 30-40%.

Edited by trzyliterowe

Share this post


Link to post
Share on other sites
Całkiem niedawno - a może już dawno - na SEDO sprzedała się domena toner24.pl za jakieś 16000-18000 - więc jak najbardziej ta wyjściowa cena jest z niskiego pułapu

Myślisz, iż sprzedała się za takie pieniądze dlatego, że jest fajna?

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślisz, iż sprzedała się za takie pieniądze dlatego, że jest fajna?

Sprzeda się jeśli będzie klient, a znam nawet jedną firmę chyba z rynku NewConnect która bardzo lubi takie domeny, ma ich sporo, ale nie takie dobre jak te

Edited by etigger

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękujemy!

Ja nie wiem, ale chętnie się dowiem :)

Sprzedała się tak drogo, bo nabywcą była firma o tej nazwie.

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Czy może ktoś polecić w okolicy jakiś tańszy hotel/hostel/apartament od Polonii?

Dom Studencki "Mikrus"? :)

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Anubis, spróbuję. Już dawno nie mieszkałem w akademiku :-)

Hm.. chociaż to już będzie październik, więc pewnie już zapełniony studentami..

 

Edit: niestety tam nie da rady, ani w Rivierze, tylko do końca sierpnia.

 

Czekam też na inne propozycje.

Edited by domenator

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Czekam też na inne propozycje.

 

Tak w ogóle to również bym prosił o coś taniego :) Wymagań nigdy nie miałem dużych ;)

 

PS. Rozumiem afterparty ale zapytam może czy ktoś nie reflektowałby jakiegoś lekkiego before'a (wiadomo, rano trzeba wstać)? :> Ja przyjeżdżam do Warszawy 21.09 w godzinach popołudniowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja przyjeżdżam do Warszawy 21.09 w godzinach popołudniowych.

 

To już trochę ekstremalny before by był, bo MeetDomainers jest dopiero 14 października. ;)

 

Jak są dwie konferencje w podobnym czasie (DM i MD) to się w sumie można pomylić, ale pewnie pisałeś o DM a nie MD, bo ona jest właśnie 22 września. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
To już trochę ekstremalny before by był, bo MeetDomainers jest dopiero 14 października. ;)

 

 

Hahahahahah thomaso położyłeś mnie na łopatki. Po takim 'before party' aukcje MD z pewnością miałyby zaskakujący przebieg :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Racja, racja panowie :) Pomyliłem się i chodziło mi oczywiście o DM. Niemniej jednak 13 października na before MD też bym się pisał ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka nurtujących mnie pytań:

 

1. Czy będzie jakaś promocja MD oprócz tych paru wzmianek w portalach branżowych?

2. Czy DM jest największą konferencją, czy na MD będzie więcej osób?

3. Czy będą media ogólnopolskie? Chyba wiecie, że jeden artykuł w mediach ogólnopolskich jest wart więcej niż 100 w branżowych?

4. Czy przyjadą zagraniczni domeniarze, czy spotkanie nie będzie "Truly European"?

5. Czy będzie taki sam pyszny grill przed imprezą jak przed DM?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kilka nurtujących mnie pytań:

 

1. Czy będzie jakaś promocja MD oprócz tych paru wzmianek w portalach branżowych?

2. Czy DM jest największą konferencją, czy na MD będzie więcej osób?

3. Czy będą media ogólnopolskie? Chyba wiecie, że jeden artykuł w mediach ogólnopolskich jest wart więcej niż 100 w branżowych?

4. Czy przyjadą zagraniczni domeniarze, czy spotkanie nie będzie "Truly European"?

5. Czy będzie taki sam pyszny grill przed imprezą jak przed DM?

1. Jeśli liczysz na to, że informacja o MD pojawi się w głównym wydaniu dziennika TVP, to możesz się zawieść.. :)

2. Nie wiem ile było na DM, ale wiadomo ile było na poprzednich MD. Ile będzie w tym roku okaże się dokładnie 14 października. Bo rozumiem, że ilość osób to dla Ciebie najważniejszy i jedyny parametr ;) BTW Na FB mamy więcej Uczestników ;)

3. j.w.

4. Tak, będą zagraniczni goście, w tym inwestorzy domenowi.

5. Pytanie nie do mnie, więc nie odpowiadam ;)

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Merytorycznie odpowiedziałeś tylko na pytania 4 i 5. :)

Korneliusz - co roku pytasz czy będą media ogólnopolskie. Z tego co pamiętam to co roku też obiecujesz, że pomożesz przy ich ściągnięciu ;) Naprawdę nie będę miał nic przeciwko, jeśli media ogólnopolskie przyjdą na konferencję. Zważywszy jednak, że będzie się odbywała tydzień po wyborach, to mogą mieć inne priorytety... Będziemy się jednak do nich odzywać, może zainteresują się aukcją.

 

Co do liczby Uczestników MD, to naprawdę nie mam jak odpowiedzieć, bo nie wiem ile było na DM. Napisz, jeśli byłeś i liczyłeś. Wtedy będzie mi łatwiej ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×