Jump to content
Sign in to follow this  
DD

MeetDomainers 2011 Warszawa

Recommended Posts

ale zawsze możesz napisać ile osób potwierdziło obecność wpłatami :)

 

ot jako ciekawostkę

Liczbę potwierdzonych osób podam po 1 października, kiedy skończy się możliwość rejestracji w cenie 500 PLN + VAT ;) Tak czy inaczej jest duża szansa, że nadchodzące MeetDomainers będzie największe z dotychczasowych.

 

W najbliższych dniach będę też mógł podać informację o kolejnych trzech sponsorach Spotkania. Jeden z nich będzie miał bardzo ciekawą ofertę monetyzacji ruchu na domenach. O tej firmie pierwszy raz usłyszycie właśnie na MD, jest to firma międzynarodowa. Dojdą też pewne zmiany w agendzie (dodatkowe punkty).

 

EDIT: O, jeden się już pochwalił ;)http://www.eurodns.com/eurodns-news/articl...f-meetdomainers

 

Mam też już potwierdzone szczegóły dotyczące warsztatów z negocjacji przy sprzedaży domen, które poprowadzi chyba najbardziej znana na rynku firma: Grupa training&consulting. Pani Ewa Kastory jest prezesem firmy i będzie prowadziła warsztaty. W październiku zaczyna się też nowa edycja rocznej Szkoły Negocjacji, którą wszystkim polecam (wiem, że są jeszcze 2-3 wolne miejsca). W Szkole można będzie się nauczyć negocjacji nie tylko przy sprzedaży domen.

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co do liczby Uczestników MD, to naprawdę nie mam jak odpowiedzieć, bo nie wiem ile było na DM. Napisz, jeśli byłeś i liczyłeś. Wtedy będzie mi łatwiej :)

DD

Liczyłem na wykładzie naskowym, na sali było 67 osób, ale jeszcze trochę kręciło się na korytarzu, nie potrafię powiedzieć ile.

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Liczyłem na wykładzie naskowym, na sali było 67 osób, ale jeszcze trochę kręciło się na korytarzu, nie potrafię powiedzieć ile.

Był aż tak nudny, że musiałeś sobie znaleźć ciekawsze zajęcie ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Korneliusz - co roku pytasz czy będą media ogólnopolskie. Z tego co pamiętam to co roku też obiecujesz, że pomożesz przy ich ściągnięciu :) Naprawdę nie będę miał nic przeciwko, jeśli media ogólnopolskie przyjdą na konferencję. Zważywszy jednak, że będzie się odbywała tydzień po wyborach, to mogą mieć inne priorytety... Będziemy się jednak do nich odzywać, może zainteresują się aukcją.

 

Co do liczby Uczestników MD, to naprawdę nie mam jak odpowiedzieć, bo nie wiem ile było na DM. Napisz, jeśli byłeś i liczyłeś. Wtedy będzie mi łatwiej ;)

 

DD

Źle pamiętasz. ;) Niestety nie znam nikogo. W tym roku namawiałem chłopaków z branżowych mediów i temat ich interesował, ale nie wiem, czy nie potrzebują dodatkowej motywacji. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Źle pamiętasz. ;) Niestety nie znam nikogo. W tym roku namawiałem chłopaków z branżowych mediów i temat ich interesował, ale nie wiem, czy nie potrzebują dodatkowej motywacji. :)

Z branżowych mediów będziemy mieli sporo przedstawicieli, ale jeśli są to jakieś ciekawe tytuły, to podrzuć proszę temat na email. Może uda mi się ich zachęcić.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuję za linki. Ciekawie wyglądają te spotkania :)

Tutaj film z aukcji w Warszawie sprzed dwóch lat:

http://www.dailymotion.com/video/xaooce_we...tdomainers_tech

 

Od 6:40 aukcja domeny lekarze.pl, która jest jak do tej pory najdroższą sprzedaną domeną na MeetDomainers.

 

P.S W tym roku będzie ten sam aukcjoner co w Krakowie i Sopocie ;)

 

P.S 2 A tutaj pierwsza historyczna aukcja domeny fotografie.pl na pierwszej aukcji domen na żywo w Polsce ;)

 

http://www.dailymotion.com/video/x70flo_we...en-na-yywo_tech

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby ktoś zapomniał zarejestrować się na MeetDomainers to przypominam, że dziś jest ostatni dzień biletów w niższej cenie. Wkrótce cena wzrasta. Pomyślcie też o swoich Drugich Lepszych Połowach - jeśli nie na całe Spotkanie, to warto Je zabrać chociaż na imprezę po MD :P Ze względu na rozpoczynający się weekend stare ceny biletów pozostaną na stronie do najbliższego poniedziałku.

 

http://meetdomainers.eu/rejestracja/

 

Jesteśmy coraz bliżej osiągnięcia rekordowej frekwencji w tym roku, ale wszystko tak naprawdę w Waszych rękach :P Rośnie też liczba obcokrajowców, co cieszy nas szczególnie, bo osoby z innych krajów, kultur i środowisk wnoszą zawsze pozytywną różnorodność, która może być bardzo pomocna w rozwoju naszych przedsięwzięć.

 

Przybyło nam też Sponsorów i Partnerów, którym dziękujemy za wsparcie: Aftermarket.pl, ZeroPark.com, EuroDNS, Sedo, nazwa.pl, NameDrive, premium.pl, a także grupa training & consulting, Kancelaria podatkowa BILANS, MU Interactive Media, DomDomen.pl i KopalniaDomen.pl.

 

Patroni medialni pomagają nam natomiast, żeby o Spotkaniu i o rynku domen dowiedziało się jak najwięcej osób, nie tylko z naszej branży. Podziękowania należą się przede wszystkim następującym serwisom: Dziennik Internautów, onet.pl, MamStartup, e-biznes.pl, MamBiznes.pl, AZnews, media2.pl, velto, iname.pl, domainnews i Webinside.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym roku postanowiłem, że kolejność licytacji domen na MeetDomainers będzie alfabetyczna. W sumie nawet ciekawie się domeny ułożyły, więc nie ma sensu tutaj nic zmieniać.

 

Lista domen na aukcji:

http://meetdomainers.eu/aukcja/

 

Osoby, które nie będą na Spotkaniu, a które chcą licytować, muszą się zarejestrować na platformie Aftermarket.pl najpóźniej do 12 października:

https://www.aftermarket.pl/live_regbuyer.php

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od miesiąca czekam na akceptację swojego zgłoszenia i cisza ze strony AM.

Dzięki za informację. Zaraz to wyjaśnię z AM. Przepraszam za kłopot, akceptacja Twojego zgłoszenia powinna być zrobiona już dawno temu.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
moze warto sprawdzić, czy to jdnorzowy błąd czy więcej osób ma podobny problem jak Rafał ?

Tak, domyślam się, że ta kwestia może dotyczyć wszystkich osób, które się zgłosiły online. Sprawa dziś zostanie załatwiona.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
a co to jest zeropark? :rolleyes:

Nowa firma w branży domen ;) Założyciele opowiedzą o projekcie na MD ;) ZeroPark będzie oferował alternatywną od tradycyjnego parkingu formę monetyzacji domen.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, domyślam się, że ta kwestia może dotyczyć wszystkich osób, które się zgłosiły online. Sprawa dziś zostanie załatwiona.

 

DD

 

i jak, została ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 sprawa: wiadomo już co z domeną firstminute*pl ?

 

No chyba, że odpowiedź już była w wątku a najzwyczajnie w świecie ją przegapiłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
i jak, została ?

Michau się tym zajmuje, czekam na potwierdzenie zgłoszeń.

 

2 sprawa: wiadomo już co z domeną firstminute*pl ?

 

No chyba, że odpowiedź już była w wątku a najzwyczajnie w świecie ją przegapiłem.

Też już nie pamiętam czy podawałem informację w tym wątku, ale domena firstminute*pl nie będzie wystawiona na aukcji MD.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Michau się tym zajmuje, czekam na potwierdzenie zgłoszeń.

 

jak na tydzień przed aukcją i dość długi czas, kiedy nie wiadomo czy ludzie z zewnątrz bez probemu mogą się rejestrować to dość beztrosko podchodzisz do tematu :)

 

a żeby nie było tak smutno to pytanie pomocnicze, czy już wiesz gdzie będzie pokonferencyjne party ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×