Jump to content
Guest radse

b r u k i . p l

Recommended Posts

Guest radse

Poproszę Was o wycenę mojego nowego nabytku, szczególnie takie na potrzeby ewentualnego klienta końcowego bo cena d2d została ostatnio ustalona;).

Pozdrawiam,

Radek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poproszę Was o wycenę mojego nowego nabytku, szczególnie takie na potrzeby ewentualnego klienta końcowego bo cena d2d została ostatnio ustalona;).

Pozdrawiam,

Radek

 

Jak podaje serwis CenyDomen.pl adres bruki.pl został kupiony za kwotę 705 PLN. Jak dla mnie to domena trochę nie "wpada w ucho"... lepiej brzmi "bruk", ale dla KK może być warta 1-2 K. To jest moja subiektywna opinia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zapomniałem o tej aukcji, ale chyba bym jednak nie przebił tej kwoty 705, nawet pomimo tego, że w sąsiedniej wsi cały czas na składzie budowlanym z kamieniem jest szyld z adresem www.bruki.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W liczbie pojedynczej to top-domena.

W l.mn. juz trochę gorzej, ale mimo wszystko całkiem niezła, wszystkie końcówki pozajmowane. W wynikach wyszukiwania już trochę gorzej, szczególnie w stosunku do l.p.

Myślę, że cena w dużym stopniu zależy od stopnia swobody posługiwania się językiem polskim przez KK.

Puryści językowi odrzucą (a przynajmniej nie docenią/wycenią zbyt wysoko) tę formę w domenie, jako niezbyt zręczną.

Natomiast jeśli trafisz na tolerancyjnego KK cena może przekroczyć średnie xxxx, chociaż jestem jednak pesymistą :) i sądzę, że granica 5k nie da się złamać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a mi domena zupełnie się nie podoba

bruk tak (zdecydowanie tak)! bruki nie!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse
Imo beznadziejna. 700 zł? Nie zarejestrowałbym jej gdyby była wolna...

W 2009 roku była przechwycona za 2300;) więc za jeszcze troszkę więcej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem przepłacona przy zakupie i odzyskanie tej kwoty będzie sukcesem

Co innego gdyby to była l.p.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ta domena jest dla mnie warta max 100zł.

 

google pokazuje dla slowa "bruki" na pierwszej stronie kilka firm ktore moga byc kiedys zainteresowane ta domena.

Mi sie tez nie podoba, ale firmy uzywaja tej nazwy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co innego gdyby to była l.p.

 

W ogole nie ma co porownywac, bo domena bruk.pl lekko i na pniu sprzedalaby sie za 100K (choc sam tak tanio bym jej na pewno nie sprzedal)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W ogole nie ma co porownywac, bo domena bruk.pl lekko i na pniu sprzedalaby sie za 100K (choc sam tak tanio bym jej na pewno nie sprzedal)

 

masz na myśli euro oczywiście? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×