Jump to content
Sign in to follow this  
whiskyananas

Transplantacja.pl

Recommended Posts

w moim odczuciu domena warta sporo i jej cena rośnie wraz z rozwojem transplantologii więc czekać koniecznie na KK.

Na dzień dzisiejszy średnie XXXX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co tu dużo pisać, rewelacja i szczere gratulacje, weź też załóż opcję żeby powtórka nigdy nie miała miejsca. Domena gorsza od chirurgia :)

 

Przedłużaj i czekaj na właściwą ofertę, najmniej średnie XX XXX.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na dzień dzisiejszy średnie XXXX

 

Zgadzam się.Myślę,że będzie ciężko sprzedać tę domenę.Powodzenia :)

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Ciekawa.

Znalezienie klienta w granicach średniego XXXX na przestrzeni 1-2 lat nie powinno stanowić problemu. Sam jednak dyktował bym cenę 8500 złotych za tę domenę - do skutku.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coraz ładniejsze domeny wpadają ostatnio z opcji, chciałbym ją mieć w swoim portfolio :)

 

Myślę, że o kupca nie będzie łatwo dopóki ktoś nie weźmie się za reformę naszej służby zdrowia. Lekarzy transplantologów mamy na światowym poziomie, ale warunki w jakich muszą pracować pozostawiają wciąż wiele do życzenia.

 

Na chwilę obecną KK upatrywałbym w tej dziedzinie transplantologii:

 

http://www.medicalhair.pl/index.php?lang=pl&s=1

http://www.estheticon.pl/zabiegi/transplatacja-wlosow

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra domena, moim zdaniem warta już powyżej 5 tys. zł, ale powinna zyskiwać na wartości w następnych latach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena z serii ładnych i kompletnie niekomercyjnych keywordów.

Transplantacje są zabiegiem typowo szpitalnym i nie bardzo wiem kto i w jakim celu miałby budować coś na tej domenie (no może poza stroną informacyjną)

 

średnie xxxx to IMO max

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena z serii ładnych i kompletnie niekomercyjnych keywordów.

Transplantacje są zabiegiem typowo szpitalnym i nie bardzo wiem kto i w jakim celu miałby budować coś na tej domenie (no może poza stroną informacyjną)

 

średnie xxxx to IMO max

Moim zdaniem nie sprzeda się niestety wcale...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to już trzeciego poznałem, który 'medyki' przechwycił.

 

Zgadzam się z przedmówcami, że ciężko może być znaleźć zainteresowanego plantacją, która wpada w trans :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena z serii ładnych i kompletnie niekomercyjnych keywordów.

Transplantacje są zabiegiem typowo szpitalnym i nie bardzo wiem kto i w jakim celu miałby budować coś na tej domenie (no może poza stroną informacyjną)

 

średnie xxxx to IMO max

 

Nie do końca to niekomercyjny keyword. Owszem, w Polsce jak w większości krajów przeszczepy są z założenia bezpłatne i refundowane przez państwo ale są kraje (np. Izrael), gdzie za odpowiednią kasę można w prywatnych klinikach przeszczepić narząd, głównie nerkę. I pewnie dla pośrednika takich usług taka domena to okazja.

 

Myślę, że o kupca nie będzie łatwo dopóki ktoś nie weźmie się za reformę naszej służby zdrowia. Lekarzy transplantologów mamy na światowym poziomie, ale warunki w jakich muszą pracować pozostawiają wciąż wiele do życzenia.

 

Twierdzisz tak na podstawie własnych obserwacji? Tu bym się nie zgodził, akurat w tej dziedzinie medycyny warunki w Polsce nie są złe, wręcz bardzo dobre.

Edited by andth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedyny jej komercyjny ratunek to transplantacja włosów.

Jak znam swoje dobre serce to bym ją pewnie oddał na szczytny cel niż żałował że tanio poszła.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak znam swoje dobre serce to bym ją pewnie oddał na szczytny cel niż żałował że tanio poszła.

To samo chciałem zrobić z anestezja.pl - oddać poprzedniemu abonentowi czyli centrum zdrowia dziecka. Nawet już im kod authinfo podałem żeby sobie transfer zrobili ale chyba nie mają tam żadnego kompetentnego informatyka na etacie. Nie dość, że puścił domenę (przyznali, że nie chcieli jej stracić) to teraz jeszcze mimo deklaracji, że chcieliby ją z powrotem domena nadal wisi u mnie :)

 

Co do transplantologia.pl - wg mnie sytuacja jest trudna o tyle, że pewnie bardzo ciężko będzie o jakiegoś KK. Transplantacji nie robi się w gabinetach SPA na życzenie klienta :P Ale niewykluczone, że jak się już jakiś klient trafi to będzie w stanie zapłacić za tę domenę dużo.

 

Ewentualnie domena posłuży komuś tak jak wspomniana wcześniej anestezja.pl - na serwis z materiałami edukacyjnymi dla lekarzy w tej dziedzinie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niby fajna ale właściwie co by miało na niej być? L.m. też na parkingu, moim zdaniem lepsza - jeśli można mówić lepsza/ gorsza w przypadku tak niekomercyjnego słowa kluczowego.

 

Co do transplantologia.pl - wg mnie sytuacja jest trudna o tyle, że pewnie bardzo ciężko będzie o jakiegoś KK

Ale autor pytał o inną domenę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Twierdzisz tak na podstawie własnych obserwacji? Tu bym się nie zgodził, akurat w tej dziedzinie medycyny warunki w Polsce nie są złe, wręcz bardzo dobre.

 

Zgadza się, stwierdziłem na podstawie własnych obserwacji. Teraz jednak zagłębiłem się trochę bardziej w temat i masz racje - jest już lepiej i wszystko idzie w dobrym kierunku, ale nie powiedziałbym, że jest bardzo dobrze skoro "odbijamy się od dna" :)

 

http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul...ychodzi-kryzysu

 

http://www.zetnews.pl/Polska/Wiadomosci/Pr...z-przeszkodami/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zgadza się, stwierdziłem na podstawie własnych obserwacji. Teraz jednak zagłębiłem się trochę bardziej w temat i masz racje - jest już lepiej i wszystko idzie w dobrym kierunku, ale nie powiedziałbym, że jest bardzo dobrze skoro "odbijamy się od dna" :)

 

http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul...ychodzi-kryzysu

 

http://www.zetnews.pl/Polska/Wiadomosci/Pr...z-przeszkodami/

 

Czyli własne obserwacje czy to co piszą dziennikarze? Ja byłam na kilku różnych oddziałach transplantacyjnych (prawie rok życia tam spędziłem w sumie) i w porównaniu innymi oddziałami także zagranicą mogę powiedzieć, że jest dobrze.

A artykuły, które cytujesz mówią o innym aspekcie przeszczepów - małej liczbie dawców. Artykuły trzeba czytać dokładnie.

Delikatnie powiem, że nie lubię jeśli ktoś powtarza jakieś obiegowe opinie na podstawie jednego czy dwóch artykułów prasowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie do końca to niekomercyjny keyword. Owszem, w Polsce jak w większości krajów przeszczepy są z założenia bezpłatne i refundowane przez państwo ale są kraje (np. Izrael), gdzie za odpowiednią kasę można w prywatnych klinikach przeszczepić narząd, głównie nerkę. I pewnie dla pośrednika takich usług taka domena to okazja.

 

Rozumiem że wyjątek traktujący procesy ratowania życia jako transakcję ma podnieść komercyjność tego keywordu?

To jakaś pokrętna logika, biorąc pod uwagę prawo EU i kodeksy etyczne w medycynie europejskiej (i chyba każdego rozwinietego kraju)

Edited by Alex

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale autor pytał o inną domenę :P

Racja. Przejęzyczenie. Ale w sumie domeny podobne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×