Jump to content
Sign in to follow this  
polishprince

chwilowka*tel

Recommended Posts

Domena zdecydowanie bez wartości komercyjnej -"niesprzedawalne" *.tel, do tego nazwa niezbyt kojarzy mi się z czymkolwiek.

 

a z pożyczkami błyskawicznymi /chwilówkami na telefon nie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra dla firmy posiadającej ofertę pożyczek przez telefon.

 

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem takie końcówki nie mają jeszcze w Polsce wzięcia, więc twierdzę że max co osiągniesz to zwrot kosztów rejestracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena zdecydowanie bez wartości komercyjnej -"niesprzedawalne" *.tel, do tego nazwa niezbyt kojarzy mi się z czymkolwiek.

 

No to jest dobre!

Pierwszy post kolegi na forum i od razu "pojechane z grubej rury"! :P Witam w jupiparku! ;)

Edited by polishprince

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się niezła, choć nie wiem czy nie wolałbym l. mn.

 

Co do klienta końcowego to obawiam się, że sam się raczej szybko nie zgłosi.

A aktywnie szukać przyjdzie chyba dzwoniąc do ludzi którzy ogłaszają się na słupach, ulotkach, drobnym drukiem w gazetach. Dobra wiadomość jest taka, że trochę tego jest.

 

Na marginesie osobiście nawet wierzę w domeny .tel i nawet kilka udało mi się sprzedać. Kilka, na razie.

 

W.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wydaje mi się niezła, choć nie wiem czy nie wolałbym l. mn.

 

Co do klienta końcowego to obawiam się, że sam się raczej szybko nie zgłosi.

A aktywnie szukać przyjdzie chyba dzwoniąc do ludzi którzy ogłaszają się na słupach, ulotkach, drobnym drukiem w gazetach. Dobra wiadomość jest taka, że trochę tego jest.

 

Na marginesie osobiście nawet wierzę w domeny .tel i nawet kilka udało mi się sprzedać. Kilka, na razie.

 

W.

 

W tej domenie wydaje mi się,że nawet .tel można bardzo fajnie zagospodarować. W końcu w tej dziedzinie wystarczy sam numer telefonu kontaktowego ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jakoś nie widzę domen .tel - wiem że istnieją, wiem że trzeba na cały rynek patrzeć przekrojowo i dostrzegać też wysokie sprzedaże (w które i tak nie wierzę...) ale nie widzę dla nich żadnego zastosowania, szczególnie w obecnej formie. Rejestr zyska wartość jak domeny wejdą do normalnego obiegu czytaj nie będą wizytówką a na to się nie zanosi.

 

Chcesz sprzedać powyżej kosztów rejestracji? Mailing, ale nie wierz że .tel zyskają na wartości i każdy będzie chciał je mieć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a z pożyczkami błyskawicznymi /chwilówkami na telefon nie ?

 

Jak komuś braknie na przedłużenie domen to sam kiedyś z tej domeny skorzysta ;)

 

Uważam,że jak ktoś chce udzielać chwilowek na telefon to po co mu rozbudowana strona i jakiś "wyświechtany adresik" typu: kredytywdomuuklienta*pl a chyba tylko takie zostały wolne... :P A tak keyword idealny, końcówka krótka i na temat _może jednak nie jest taka zła,co?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dużo zalezy od tego, czy rozkręcisz stronę, dodając teksty, subdomeny, pozycjonując, czy zostawisz stronę pustą i wystawisz na sprzedaż z nadzieją, że się znajdzie chętny. Druga opcja jednak będzie bardzo niekorzystna.

Natomiast pierwsza pokaże co z tej domeny wyniknie i czy rzeczywiście jest popyt.

 

Ja staram się we wszystkich swoich telkach tworzyć jak najwięcej subdomen i w miarę możliwości wrzucam teksty. Czas od czasu pozycjonuję. W wyniku tego 2 domeny dostały PR2. Po za tym, często subdomeny w top10, nawet nie pozycjonowane.

 

Domena wraz ze stroną, która funkcjonuje, przynajmniej ma teksty, jest bardziej atrakcyjna i warta ceny, niż sama w sobie domena, szczególnie dotyczy to stron w domenie .tel

Bardzo często widzę aukcje za 10000 euro za stronę w domenie .tel, która

jest pusta i przy tym nawet sama nazwa domeny wg mnie nic nie warta.

 

Uważam, że jeżeliby domena-strona nieruchomosci*tel miała tekst, subdomeny, to by cena sprzedaży byłaby wyższa, a jeżeliby jeszcze była pozycjonowana, to tym bardziej.

 

Także, więc radzę tworzyć subdomeny, wrzucać teksty i pozycjonować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdanie domena domena dobra, ale kokosów bym za nią nie oczekiwał.

 

 

#GotowkaBezBIK*pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdanie domena domena dobra, ale kokosów bym za nią nie oczekiwał.

 

 

#GotowkaBezBIK*pl

 

Też nie oczekuje, aczkolwiek zawsze pojęciem względnym bedzie kryterium kiedy zaczyna się granica "kokosów" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja jakoś nie widzę domen .tel - wiem że istnieją, wiem że trzeba na cały rynek patrzeć przekrojowo i dostrzegać też wysokie sprzedaże (w które i tak nie wierzę...) ale nie widzę dla nich żadnego zastosowania, szczególnie w obecnej formie. Rejestr zyska wartość jak domeny wejdą do normalnego obiegu czytaj nie będą wizytówką a na to się nie zanosi.

 

Właśnie znalazłem bardzo fajny koncept stronki *tel. Chciałbym ją tu zaprezentować:świetny przykład stronki *tel

Share this post


Link to post
Share on other sites

rozszerzenie niezbyt popularne ale połączenie całkiem trafione..mnie sie podoba.

Co do klienta to trzeba bedzie poczekac pewnie ale rynek chwilówek rozwija sie całkiem prężnie wiec i o domene konkretnie okreslającą profil dzialania ciężko....wiec zyczę powodzenia i trzymam kciuki :P

 

minipozyczka*pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×