Jump to content
Sign in to follow this  
Bazyli

Miałem piękny sen...

Recommended Posts

Śniło mi się że nie ma Dropped, nie ma AM, nie ma DI...internetu też nie ma...ludzie kupują gazety, czytają książki, kwitnie życie towarzyskie...i śnił mi się frank szwajcarski po 6.50...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zazdroszczę mi się nic nie śni. Ewentualnie jakiś sen się zdarzy może raz na dwa miesiące. Dlaczego ja nie mam snów?

Share this post


Link to post
Share on other sites
... Dlaczego ja nie mam snów?

 

Zacznij jeść przed zaśnięciem, trochę przytyjesz :) ale powinny też pojawi się sny ...

Edited by Radek1980

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego ja nie mam snów?

Tu podobnie. Mówią, że mam, tylko nie pamiętam...i że może jak bym dłużej spał :)

 

Zacznij jeść przed zaśnięciem, trochę przytyjesz ;) ale powinny też pojawi się sny ...

Do bani, brałem to, takie sny nie są fajne, raczej się człowiek męczy... ;)

No ale to może indywidualne jest.

 

W.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Śniło mi się że nie ma Dropped, nie ma AM, nie ma DI...internetu też nie ma...ludzie kupują gazety, czytają książki, kwitnie życie towarzyskie...i śnił mi się frank szwajcarski po 6.50...:)

 

Nikt nie każe korzystać z internetu,dropped,am i DI.Możesz czytać książki ;) Nie musi być to wcale sen ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi sie kiedys snilo ze dostalem bana na di.pl :)

 

A za co? Wystawilem ponad 100 aukcji na aftermarket w tym snie i jakims cudem automatycznie dodaly mi sie one do dzialu handel di.pl, ponad 100 tematow, 10% za jeden ;)

Edited by 513581

Share this post


Link to post
Share on other sites
Śniło mi się że nie ma Dropped, nie ma AM, nie ma DI...internetu też nie ma...ludzie kupują gazety, czytają książki, kwitnie życie towarzyskie...i śnił mi się frank szwajcarski po 6.50...;)

 

Ciekawy sen, jest taka teoria, która mówi, że sny są wytworem podświadomości, znaczy, że albo tego, co Ci się przyśniło podświadomie chcesz albo wprost odwrotnie - tego się obawiasz. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie powiem co mi się śniło bo b. często mam "prorocze sny". Na serio. Od pewnego czasu publicznie o snach nie rozmawiam chyba, że uznam, iż istnieje zagrożenie dla czyjegoś zdrowia lub życia.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie powiem co mi się śniło bo b. często mam "prorocze sny".[...]

 

tez mi sie zdarzaly, ale ostatnio rok temu

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak miales jakis sen dotyczacy rynku domen to milo by bylo jakbys sie podzielil :)

 

 

Nie chciałbym wywołać paniki na rynku ;) ;) :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie chciałbym wywołać paniki na rynku ;):ph34r::D

 

Aż tak źle Ci się śniło?? :P

 

Co się tyczy samych snów to kiedyś trochę pracowałem nad świadomym śnieniem (nawet miałem założony zeszyt, w którym zapisywałem swoje sny zaraz po przebudzeniu, aby później móc je interpretować :) ) Moim celem było doświadczenie OOBE, ale niestety z powodu braku czasu na regularny sen (jest to niezbędne) plan swój zarzuciłem, ale myślę wkrótce znów zacząć ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aż tak źle Ci się śniło?? :P

 

Co się tyczy samych snów to kiedyś trochę pracowałem nad świadomym śnieniem (nawet miałem założony zeszyt, w którym zapisywałem swoje sny zaraz po przebudzeniu, aby później móc je interpretować :) ) Moim celem było doświadczenie OOBE, ale niestety z powodu braku czasu na regularny sen (jest to niezbędne) plan swój zarzuciłem, ale myślę wkrótce znów zacząć ;)

Witaj w klubie ;) Też prowadziłem dziennik ze snami.Miałem 2 razy świadomy sen.Super zabawa :ph34r: O OBE czytałem jedną książkę polskiego autora.Niestety nie udało mi się tego doświadczyć :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja miałem wielokrotnie, ciekawe doswiadczenie

 

Jakie techniki stosowałeś ?:) Metoda "wspinania się po linie " ?

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakie techniki stosowałeś ? :) Metoda "wspinania się po linie " ?

tez, ale kiedy zaczelem sie starać o to, ale miałem tez wczesniej, naturalnie,

póżniej jak juz wiedziałem o co chodzi to bylo łatwiejsze,

tyle że mialem problem z utrzymaniem tego stanu

 

ostatecznie zrezygnowalem z liny, łatwiej mi przychodziło samo, bez technik

 

ps: OOBE doswiadczylem kilka razy, naturalnie, a kiedy zaczelem sie starac - nic z tego nie wyszlo :)

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aż tak źle Ci się śniło?? :)

 

[...]

 

 

Nawet kolorowe nazwy domen pojawiły się w moim śnie :D

 

 

Żartuję :)

Jeśli coś mi się o domenach przyśni, to podzielę się "wiadomościami".

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Żartuję :)

Jeśli coś mi się o domenach przyśni, to podzielę się "wiadomościami".

to nie zarty, był anglik który w ten sposób przewidywal wyniki gonitw koni i większe ruchy na gieldzie, wskazywal konkretne spółki

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
to nie zarty, był anglik który w ten sposób przewidywal wyniki gonitw koni i większe ruchy na gieldzie, wskazywal konkretne spółki

 

 

Wierzę.

 

Żartuję, że mi się śniły. Na razie mi się nie śniły. Śnią mi się jedynie misie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wierzę.

Żartuję, że mi się śniły. Na razie mi się nie śniły. Śnią mi się jedynie misie :)

mi sie snilo saldo xxxxx w dropped :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×