Jump to content
Sign in to follow this  
TomNice

Konferencja...

Recommended Posts

Guest Anubis

Ja właśnie wyjechałem z Włoszczowej Północ w stronę Warszawy... Nasze "kochane" pociągi + moja opieszałość skutkują przesunięciem godziny mojego przybycia z 15 na 20:30 :/ Panowie, raczej nie postrzelamy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Było całkiem fajnie. Myślę, że przed MD musimy zrobić to samo jeszcze raz :P

 

Drzwi są otwarte, sauna będzie nagrzana w czwartek od 17-tej, potem zrobimy kolację i o domenach pogadamy przy kominku... pewnie znów do rana :D

 

Warunki jak ostatnio, za pobyt można płacić gotówką, FV będą wypisywane od ręki, gdyż Marcin będzie na miejscu.

Osób jest już tyle co ostatnio, ale kto był wie, że miejsca nie zabraknie nawet dla niezapowiedzianych.

By jednak nie spać na podłodze, tych co jeszcze się nie zapowiedzieli poproszę o info na PW

 

Dodam tylko, że dom jest gościnny również w innych terminach, kiedy tylko będziecie mieli okazję odwiedzić Warszawę, można z noclegów korzystać.

Dziś np, śpiewa u nas tenor... tenorem. Tenor ma ładną pianistkę (wiadomość dla Kangura i innych koneserów ;)).

Będzie śmietanka z okolicy, idę wbijać się w smoking ;)

 

Zapraszam i do czwartku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Drzwi są otwarte, sauna będzie nagrzana w czwartek od 17-tej, potem zrobimy kolację i o domenach pogadamy przy kominku... pewnie znów do rana :)

Tylko proszę nie przesadzajcie z tym do rana :D Wyśpijcie się, bo MD potrwa w tym roku od 9 rano w piątek do 9 rano w sobotę, a na prezentacje i warsztaty warto przyjść wyspanym :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko proszę nie przesadzajcie z tym do rana :P Wyśpijcie się, bo MD potrwa w tym roku od 9 rano w piątek do 9 rano w sobotę, a na prezentacje i warsztaty warto przyjść wyspanym ;)

 

DD

 

Spoko, jak ostatnio zadbam by nikt się nie zgubił. Będzie tylko ognisko w domu czyli kominek, scena na której będzie można coś powiedzieć/zaśpiewać przez mikrofon, wcześniej zapowiedziana sauna itp :)

Poza tym, czym dla nas są, dwie nieprzespane nocki :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, że nie będzie tego super pysznego grilla. :)

 

PS Dziękujemy Darkowi za poprzedniego i przepraszamy, że zjedliśmy tak dużo, że tym razem się nie odbędzie. :D

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda, że nie będzie tego super pysznego grilla. :D

 

PS Dziękujemy Darkowi za poprzedniego i przepraszamy, że zjedliśmy tak dużo, że tym razem się nie odbędzie. :)

 

Nie mnie dziękować tylko AfterMarket, które wtedy grilla sponsorowało.

Teraz, może być już za zimno, poza tym ten grill był niebezpieczny - też zjadłem za dużo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziś np, śpiewa u nas tenor... tenorem. Tenor ma ładną pianistkę (wiadomość dla Kangura i innych koneserów :) ).

Proszę o podsyłanie repertuaru z większym wyprzedzeniem :D

 

Nie było mnie w tym roku na DM, nie będzie mnie też na MD tak więc życzę wszystkim udanej zabawy, emocjonującej aukcji i wielu pożytków z konferencji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Spoko, jak ostatnio zadbam by nikt się nie zgubił.

 

Bardzo bym prosił ;)

 

 

 

I proszę jeszcze raz o jakieś info transportowe z dworca centralnego PKP, bo, jak się okazało, taksówki w Warszawie są droższe niż czteroprzesiadkowa, 15godzinna podróż z Podkarpacia do Warszawy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najszybciej kolejką linii S1 kierunek Otwock ok 30 min z Warszawy Śródmieście.

W Falenicy najlepiej zadzwonić to podjadę. ;)

 

Bardzo bym prosił ;)

 

 

 

I proszę jeszcze raz o jakieś info transportowe z dworca centralnego PKP, bo, jak się okazało, taksówki w Warszawie są droższe niż czteroprzesiadkowa, 15godzinna podróż z Podkarpacia do Warszawy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za kilka wspólnych, szalonych dni ;)

W rolach głównych wystąpili:

Silna grupa krakowska, reprezentanci Szczecina, Wrocławia, Przemyśla, Ciechocinka, Łodzi, Opola, Tarnowa i... Saint ;).

Na oklaski zasłużyli też przybysze z Wenecji oraz Alicante.

 

Mam nadzieję, że wszyscy szczęśliwie dotarli już do domów ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Mam nadzieję, że wszyscy szczęśliwie dotarli już do domów ;).

 

Dotrzeć dotarli, ale dwudziestominutowe poszukiwanie klucza do mieszkania może generować nieco stresu ;)

 

Dziękuję również wszystkim jednak najbardziej TomNice'owi za organizację beforeparty, DD za organizację konferencji i ZeroPark za organizację afterparty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cos mi sie widzi czytajac Wasze posty

ze imprezy nalezy zaliczyc raczej do tych "grubszych" imprez

bede musial pilnie obserwowac forum

moze skusze sie na jakas kolejna imprezke ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×