Jump to content
Sign in to follow this  
artek_krakow

rajdpolski2009.pl rallypoland2009.pl

Recommended Posts

witam jak wam wiadomo albo nie - rajd polski w roku 2009 to eliminacja mistrzostw swiata w rajdach samochodowych!!

Temat dosc popularny bedzie w przyszlym roku!!

 

mam taki komplecik:

 

www.rajdpolski2009.pl

www.rajdpolski2009.com.pl

www.rajdpolski2009.com

oraz

www.rallypoland2009.eu

www.rallypoland2009.com.pl

www.rallypoland2009.pl

 

 

co o tym sadzicie??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla kog ma byc popularny ten temat? Dla paru tysiecy kibicow rajdowych?

 

Poza tym sa to domeny do zagospodarowania na jeden rok i jesli kupiles to pod katem sprzedazy, to przykro mi. 0 zl

Share this post


Link to post
Share on other sites

euro2012.... tez jest na 1 rok, kazda domena z rokiem jest "jednorazowa" ale to nie znaczy ze jest slaba a pozatym ma jedna wielka zalete..... nie trzeba jej przedluzac

 

mnie sie podobaja - im blizej imprezy wartosc bedzie rosla

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla kog ma byc popularny ten temat? Dla paru tysiecy kibicow rajdowych?

 

Poza tym sa to domeny do zagospodarowania na jeden rok i jesli kupiles to pod katem sprzedazy, to przykro mi. 0 zl

 

popularny bedzie nie dla paru tysiecy tecz dla kilkudziesieciu lub kilkuset tysiecy kibicow!!

patrzac na to tez ze sama strona rajd polsi jest bardzo zle wypozycjonowana to bedzie dosc polularna!

Owszem jest to na rok ale zrobic tam dobra baze noclegowa i wiele innych rzeczy!! prawdopodobnie poprowadze to sam chyba ze ktos mi dobrze zaplaci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiec poprowadz to sam, zrob serwis i moze Ci sie zwroca koszty, bo teraz podtrzymuje swoja wypowiedz - 0 zl za kazda.

 

A poruszanie domeny euro2012 w tym temacie jest zupelnie nieuzasadnione :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla kog ma byc popularny ten temat? Dla paru tysiecy kibicow rajdowych?

 

Poza tym sa to domeny do zagospodarowania na jeden rok i jesli kupiles to pod katem sprzedazy, to przykro mi. 0 zl

 

 

... absolutnie nie pogardzając kibicami rajdowymi, zgadzam się z ww. opinią.

Wiem, że Samochodowy Rajd Polski [odbywa się na terenieKrakowa i małopolski], to b. ważna impreza, zwłaszcza, że stał się eliminacjami MS.

 

Tyle, że to domeny "jednorazowe", jednoroczne ...

I oczywiście impreza nie jest tak popularna jak euro 2012, w ramach którego zresztą absolutnie lwia część domen, to prawdziwe potworki :unsure:

Generalnie, artek_krakow - straciłeś :), i rekino ma rację ...

Chyba, że Twoja oferta trafi wprost w ręce zainteresowanych: napaleńców, organizatorów, sponsorów tego rajdu - i spotka się z wielką przychylnością.

Masz jeszcze czas, więc się nie poddawaj :huh:, tylko wysyłaj oferty ...

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednoroczna inwestycja, jak wystawisz na allegro i sprzedaz za 100 to bedize sukces:) jak dla mnie jest warta wlasnie z tego przedzialu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Wiem, że Samochodowy Rajd Polski [odbywa się na terenieKrakowa i małopolski], to b. ważna impreza, zwłaszcza, że stał się eliminacjami MS"

 

Jednak niewiesz jako kierowca moge Ci podpowiedziec ze rajd odbywa sie na szutrach w okolicach mikolajek - w mikolajkach jest strefa serwisowa oraz cale zaplecze radju ... domena tyle warta ile zarobi na parkingu bo oficjalny serwis pewnie bedzie na rajdpolski.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Wiem, że Samochodowy Rajd Polski [odbywa się na terenieKrakowa i małopolski], to b. ważna impreza, zwłaszcza, że stał się eliminacjami MS"

 

Jednak niewiesz jako kierowca moge Ci podpowiedziec ze rajd odbywa sie na szutrach w okolicach mikolajek ... [...]

 

 

Dzięki za info ;)

Chyba poniosła mnie krakowska Mega-megalomania ;)

Wydawało mi się, że ten rajd odbywał się w Małopolsce .., no ale może pomyliłem go z Rajdem Krakowskim ...

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
euro2012.... tez jest na 1 rok, kazda domena z rokiem jest "jednorazowa"

 

Nie przesadzaj z uogolnianiem, bo są pewne daty "symboliczne" i takie domeny sa duzo warte (a jesli nawet nie duzo warte to na pewno nie są to domeny sezonowe).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×