Jump to content
Sign in to follow this  
korneliusz.com

Lipna promocja Dropped.

Recommended Posts

W Dropped jest dzisiaj dzień darmowej domeny. Rozdają 2006 darmowych domen .eu. Jednak uważajcie, gdyż wielokrotnie została pobrana normalna opłata mimo, iż akceptowałem tylko opłaty 0 zł!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlatego się tak stało ponieważ u góry pisze ile jest dostępnych darmowych domen eu, a w tym właśnie momencie gdy chciałeś zarejestrować kilka domen może nie było tylu i to dlatego pobrało Ci kasę, przeważnie pojawia się 1,2 lub 3 domeny dostępne ;)

 

Edit: najlepiej rejestrować po jednej :)

Edited by Jackal

Share this post


Link to post
Share on other sites
W Dropped jest dzisiaj dzień darmowej domeny. Rozdają 2006 darmowych domen .eu. Jednak uważajcie, gdyż wielokrotnie została pobrana normalna opłata mimo, iż akceptowałem tylko opłaty 0 zł!

 

mam to samo... mam nadzieję, że ktoś z dropped zareaguje?

Share this post


Link to post
Share on other sites
.... a w tym właśnie momencie gdy chciałeś zarejestrować kilka domen może nie było tylu i to dlatego pobrało Ci kasę...

Niekoniecznie... jak miałem wolną jedną domenę, wybrałem, 0 zł do zapłaty, a kiedy przyszło do rejestracji to z salda wyssało 20 zł

 

Ale to chyba nie o to chodziło...

Skoro dzień darmowych domen to powinno tak być, czyż nie prawda?

To jakas loteria? kto szybszy ten lepszy?

Wygląda na to, że AM na tym lepiej wyjdzie niż kiedykolwiek na rejestracji domen .eu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niekoniecznie... jak miałem wolną jedną domenę, wybrałem, 0 zł do zapłaty, a kiedy przyszło do rejestracji to z salda wyssało 20 zł

 

Ale to chyba nie o to chodziło...

Skoro dzień darmowych domen to powinno tak być, czyż nie prawda?

To jakas loteria? kto szybszy ten lepszy?

Wygląda na to, że AM na tym lepiej wyjdzie niż kiedykolwiek na rejestracji domen .eu :)

 

Może dla pewności, że nie ściągnie Wam z konta wrzućcie kasę z salda jako kaucję? Po zarejestrowaniu domen sobie ją przeniesiecie z powrotem?

 

Edit: Nie wiem czy to dobry pomysł, ktoś musiałby sprawdzić ;)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promocja tj. ilosc darmowych domen została rozdzielona na caly dzien promocji - liczba domen po 0zł jest cyklicznie dodawana - tak by kazdy mogl skorzystac z promocji - dlatego moze zdarzyc sie sytuacja iz ktos spozni sie na promocyjna ilosc - najlepiej w takim przypadku rejestrowac domeny z opcją - Chce poczekać z rejestracją domen - wtedy będzie widać dokładnie na liście domen do opłacenia czy udało nam się trafić na promocję ;-))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprawdziłem. Zminusowało, a domena nie została zarejestrowana.

.. mi też zminusowało za dwie domeny. Czekam co będzie później :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli znowu przez niedopracowany skrypt/funkcjonalność udało wam się jakoś zarobić na użytkownikach którzy oczekiwali promocji? I teraz umywacie ręce? Tak trzymać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Promocja tj. ilosc darmowych domen została rozdzielona na caly dzien promocji - liczba domen po 0zł jest cyklicznie dodawana - tak by kazdy mogl skorzystac z promocji - dlatego moze zdarzyc sie sytuacja iz ktos spozni sie na promocyjna ilosc - najlepiej w takim przypadku rejestrowac domeny z opcją - Chce poczekać z rejestracją domen - wtedy będzie widać dokładnie na liście domen do opłacenia czy udało nam się trafić na promocję ;-))

 

Wszystko pięnie, ale trzeba było napisać o tym przed, a nie po :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok w związku z nie do końca jasnymi dla wszystkich zasadami - chcemy poinformować iż wszystkim którzy zapłacili za domeny .eu 20zł w dniu dzisiejszym zwrócimy opłaty ;-) (tj do tej pory)

 

Mam nadzieję że takie rozwiązanie będzie satysfakcjonujące ;-)

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie bonus wynosi 804 domeny :)

bonusg.jpg

 

..a z tym "rezerwowaniem domeny" to faktycznie można było od razu pisać. teraz sprawdziłem to jedna (ninja) za zero złotych właśnie się załapała tym sposobem.. a powtórzyć ponownie poprzedniej, która się nie załapała nie można.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ok w związku z nie do końca jasnymi dla wszystkich zasadami - chcemy poinformować iż wszystkim którzy zapłacili za domeny .eu 20zł w dniu dzisiejszym zwrócimy opłaty ;-)

 

Mam nadzieję że takie rozwiązanie będzie satysfakcjonujące ;-)

I za to Was kocham! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ok w związku z nie do końca jasnymi dla wszystkich zasadami - chcemy poinformować iż wszystkim którzy zapłacili za domeny .eu 20zł w dniu dzisiejszym zwrócimy opłaty ;-) (tj do tej pory)

 

Mam nadzieję że takie rozwiązanie będzie satysfakcjonujące ;-)

..a tym, którzy chcieli zarejestrować w promocji a nie mieli nic na koncie? Domeny wiszą do zapłacenia po 2 dyszki i nic z tym zrobić już nie można.

 

rejestracjay.jpg

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
..a tym, którzy chcieli zarejestrować w promocji a nie mieli nic na koncie? Domeny wiszą do zapłacenia po 2 dyszki i nic z tym zrobić już nie można.

 

rejestracjay.jpg

Trzeba zrezygnować z domeny (na liście do opłacenia).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trzeba zrezygnować z domeny (na liście do opłacenia).

... po rezygnacji z listy domen do opłacenia... przy ponownej rejestracji jest komunikat "Domena jest niedostępna" ( chociaż przy sprawdzaniu stanu domeny... pokazuje że, jest wolna)

(domeny już nie ma na liście do opłacenia)

 

 

edit:

niedostepna.jpg

 

Być może z innego konta można ją teraz zarejestrować.. ale nie z tego który miał ją przed usunięciem z listy.

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ok w związku z nie do końca jasnymi dla wszystkich zasadami - chcemy poinformować iż wszystkim którzy zapłacili za domeny .eu 20zł w dniu dzisiejszym zwrócimy opłaty ;-) (tj do tej pory)

 

Mam nadzieję że takie rozwiązanie będzie satysfakcjonujące ;-)

 

Takie rozwiązanie będzie idealne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie do końca lipna :) tylko kto pierwszy ten lepszy ;) rzeczywiście można zaakceptować 0zł jednak nalicza -20 ( jednak jedynie w wypadku gdy ktoś inny zrobi to szybciej )

 

A co do -20 zł zawsze można zrezygnować z rejestracji domen gdzie jest -20 zł i saldo po pewnym czasie jest odpowiednio bilansowane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
... po rezygnacji z listy domen do opłacenia... przy ponownej rejestracji jest komunikat "Domena jest niedostępna" ( chociaż przy sprawdzaniu stanu domeny... pokazuje że, jest wolna)

(domeny już nie ma na liście do opłacenia)

 

 

edit:

niedostepna.jpg

 

Być może z innego konta można ją teraz zarejestrować.. ale nie z tego który miał ją przed usunięciem z listy.

 

Zaczekaj chwilę. Chyba cron chodzi co jakiś czas i czyści.

 

Edit: Przy okazji - stanęło na 468 i nic nie rejestruje :)

Edited by bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś się wysypało:

 

Nie można wykonać operacji (Data management policy violation [2308] operation not available because of too many hit points)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś z tych, którzy rejestrują te domeny sprzedał kiedyś lub samodzielnie zagospodarował jakąś domenę .eu ?

Czy też przygarniacie je do siebie tylko dlatego, że są darmowe ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×