Jump to content
DD

amore*pl

Recommended Posts

Szkoda, że historia z domo*pl niczego Cię nie nauczyła :)

Kilka tygodni temu, zerwałem z nimi pertraktacje na Sedo (uczucia*pl) przy kwocie 4k € .

Twoja domena, do takiego wykorzystania może jest nawet fajniejsza .

Historia z domo to była zupełnie inna sprawa..

 

Tutaj była cena KupTeraz ustawiona od dłuższego czasu - każdy mógł kupić ;) Jestem zadowolony ze sprzedaży i Nabywca pewnie też, więc transakcja wzorowa!

 

Ustawienie cen KupTeraz to po prostu zupełnie inna strategia sprzedaży domen.

 

Szkoda, że historia z domo*pl niczego Cię nie nauczyła ;)

Ale skoro jesteś usatysfakcjonowany.... Niezadługo w potocznym użyciu pojawi się akronim : TDD (T=tani) :P

Jeśli tylko pomoże przyciągnąć mi jeszcze więcej Klientów, to nie mam nic przeciwko ;)

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko zależy od potencjału nabywcy i rozwoju serwisu, jeśli wypłynie na powierzchnię, to 6500pln będzie się wydawać niską kwotą, tak czy inaczej DD nie traci, więc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo piękna domena.... kwota również.

 

Gratulacje raczej dla obu stron transakcji. :)

 

 

 

Edit: znaki interpunkcyjne

Edited by Anita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daniel, to chyba Twoja najgorsza sprzedaż. Domena miała potencjał na dużo więcej. Rynek randkowy jest bardzo dochodowy, stricte internetowy z wieloma podmiotami zagranicznymi z grubą kieszenią.

 

EDIT: A, dopiero doczytałem, że była ustawiona cena kup teraz. Na pewno za niska, ale nad rozlanym mlekiem nie ma co debatować.

Edited by icered

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daniel, to chyba Twoja najgorsza sprzedaż. Domena miała potencjał na dużo więcej.

Nie chciałbym być złośliwy ale różnym osobom zdarza się sprzedawać niedrogo domeny z dużym potencjałem :)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
EDIT: A, dopiero doczytałem, że była ustawiona cena kup teraz. Na pewno za niska, ale nad rozlanym mlekiem nie ma co debatować.

Nie wiem kto płacze, ale na pewno nie ja :)

 

Tak jak napisałem - taką cenę ustawiłem i każdy mógł ją kupić i sprzedać za wielokrotność :D

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem kto płacze, ale na pewno nie ja ;)

 

Tak jak napisałem - taką cenę ustawiłem i każdy mógł ją kupić i sprzedać za wielokrotność ;)

 

DD

 

Gratulacje za wysokie wg mnie sprzedaże.

 

Najważniejsze, aby biznes się dalej kręcił. Mimo wszystko nie wydaje mi się żeby wszystkie najlepsze domeny były już porejestrowane, zawsze coś znajdzie co ktoś albo przepuścił, albo nie wyczaił. Trzeba tylko do tego cierpliwości i wiary w swoje możliwości ;). Ja staram się nabierać wprawy w tym co robimy wszyscy, ale wiadomo do tego trzeba cierpliwości i dobrego rozegrania strategicznego podczas negocjacji z klientami czy innymi tego typu sytuacjami.

Edited by chillout

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×