Jump to content
Sign in to follow this  
thomaso

Anubis.pl i Kanon.pl

Recommended Posts

Co myślicie o takich nowych nabytkach:

 

Anubis.pl

Kanon.pl

 

Poproszę o opinię i ewentualną wycenę. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse

Kanon.pl mi się bardzo podoba. Jest warta moim zdaniem w przypadku trafienia na konkretnego KK wysokie X XXX w porywach do niskiego XX XXX.

 

Anubis.pl też z pewnością nie jest ninją ale jest raczej mniej warta i celowałbym w średnie X XXX.

 

Powodzenia;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Mi, w przeciwieństwie do użytkowników powyżej, się ani jedna, ani druga mi się nie podoba. Kanon.pl usunąłem dzisiaj z listy przechwytów (swoją drogą, miała opcje?).

 

W przypadku jakiegokolwiek KK celowałbym w wysokie XXX - niskie XXXX.

 

Domeny, wg mnie, prezentują niską wartość komercyjną i mogą znaleźć zastosowanie jedynie jako brand.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anubis, nie wiem jak w innych miastach ale we Wrocławiu jest firma pogrzebowa o tej nazwie. Posiadają swoją stronę w domenie info.pl, może byliby zainteresowani tą domeną.

Share this post


Link to post
Share on other sites
(swoją drogą, miała opcje?)

 

Tak, domena Kanon.pl była zarejestrowana z opcji.

 

A co do Twojej wyceny to się nawet zgadzam - bo domeny ładnie wyglądają i... ładnie wyglądają, czasem to trochę mało. :) Czas pokaże czy będą jakieś zapytania / poważne oferty - dziękuję za opinię wszystkim.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie będę się wygłupiać i pisać że anubis jest pejoratywna czy coś :) - jest 22 podmiotów które mogą być zainteresowane adresem. Domena absolutnie przyzwoita, bardzo dużo miesięcznych wyszukiwań (w innym kontekście ale zawsze).

 

Kanon - kanon lektur? piękna? o dziwo 58 miesięcznie wpisuje tą nazwę do google wraz z końcówką .pl - na pewno ma komercyjny charakter więc może się ładnie sprzedać. Trzymam kciuki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kanon - kanon lektur? piękna? o dziwo 58 miesięcznie wpisuje tą nazwę do google wraz z końcówką .pl - na pewno ma komercyjny charakter więc może się ładnie sprzedać. Trzymam kciuki.

 

Czemuż o dziwo? Pewnie chodzi im o Canona :)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za kanon.pl mogę dać stówkę ;)

 

Biorąc pod uwagę ilość niezrealizowanych opcji, żeby taka się zrealizowała to taka oferta niestety nie pokrywa nawet kosztów. :)

 

Może ktoś jeszcze się wypowie na temat domen?

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za wyceny.

 

Można skonfrontować wyceny ze sprzedażą, bo domena kanon.pl została sprzedana dla kk za 5000 zł netto. Kupił zespół weselny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nieźle! jak się klient znalazł?

 

Klient ma stronę pod http://kanon.art.pl uznał, że plka będzie bardziej profesjonalna i sam się zgłosił.

 

Negocjacje trwały kilka miesięcy od wyższej kwoty. W ogóle to było przekierowanie na art.pl, ale klient coś chyba skopał, bo jest parking na kanon.pl. Zadzwonię do niego potem, że pieniądze traci, bo na domenie był spory ruch. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuję za wyceny.

 

Można skonfrontować wyceny ze sprzedażą, bo domena kanon.pl została sprzedana dla kk za 5000 zł netto. Kupił zespół weselny.

 

 

Wow! gratuluję - w życiu nie założyłbym że pójdzie do zespołu weselnego, bo choć zapewne kasa im się zwróci po jednym weselu to ogólnie niechętnie zespoły inwestują w dobre domeny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wow! gratuluję - w życiu nie założyłbym że pójdzie do zespołu weselnego, bo choć zapewne kasa im się zwróci po jednym weselu to ogólnie niechętnie zespoły inwestują w dobre domeny :P

 

No też się tym zdziwiłem. Naprawdę fajnie grają:

pewnie sporo biorą za granie na weselach.

 

Zespół muzyczny www.KANON.pl WARSZAWA na wesele sylwester wesela

 

Ale z domeną kanon.pl na parkingu to słabo wyszło. :) No i z tym, że na stronie internetowej przyoszczędzili - słaba jest raczej, widać, że jakiś znajomy albo szwagier robił.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna sprzedaż thomaso!

 

Ja kiedyś próbowałem sprzedać domenę takiemu właśnie zespołowi weselnemu z ich nazwą, to mistrz od keyboardu mało co mnie nie pobił - pewnie był świeżo po weselu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuję za wyceny.

 

Można skonfrontować wyceny ze sprzedażą, bo domena kanon.pl została sprzedana dla kk za 5000 zł netto. Kupił zespół weselny.

wielkie gratulacje.

 

Bardzo fajna sprzedaż i cieszy świadomość KK.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No też się tym zdziwiłem. Naprawdę fajnie grają:
pewnie sporo biorą za granie na weselach.

 

Ale z domeną kanon.pl na parkingu to słabo wyszło. :) No i z tym, że na stronie internetowej przyoszczędzili - słaba jest raczej, widać, że jakiś znajomy albo szwagier robił.

 

Lepszy miałem motyw kiedyś - na jednej imprezie poznałem chłopaków z zespołu grającego na weselach, o którym to już wiele dobrego słyszałem. Dali mi wizytówkę a tam jakiś taki śmieszny adres w .eu - ok, wchodzę nastepnego dnia na ten adres a tam... przekierowanie na konto chomikuj usera w rodzaju "staszek159" i kilka klipów z ich demo :] A za wesela biorą 2-3k zł (3 czy 4 osoby w zespole)...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Można skonfrontować wyceny ze sprzedażą, bo domena kanon.pl została sprzedana dla kk za 5000 zł netto. Kupił zespół weselny.

Uważam, że kwota jak najbardziej adekwatna.

Nie wyceniałem tej domeny, ale gdybym ją wyceniał, bez wahania strzeliłbym 5-6k.

Gratuluję sprzedaży.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×