Jump to content
Sign in to follow this  
Lock

Skasowane domeny w namedrive.pl

Recommended Posts

witam ;)

mam pytanko odnosnie skasowanych domen w namedrive.pl. te domenki oczywiscie po skasowaniu laduja w katalogu domeny usuniete. pytanie: czy pieniadze za kliki wplywaja za usuniete domeny (mam tu na mysli opoznienie).

 

I.. czy po przeniesieniu domeny do foldery domen usunietych taka domena moze na siebie zarabiac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesli usuniesz domene to pieniadze ktore do tej pory zarobila zostana Ci wyplacone. Jesli juz jakas domena znajduje sie w folderze usuniete nie ma mozliwosci zarobku - to chyba oczywiste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy oczywiste? Ja nie jestem tego pewien dlatego pytam. Przykład: usunięta domena web-publish.eu - nadal można klikać w linki sponsorowane, choć design strony jest troszkę inny. To komu wpływają pieniądze za kliki z tej domeny jak nie mi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taka strona jest zawsze pod domeną zaparowaną na dnsach NameDrive. Zeby było inaczej musisz zmienić dnsy.

Nie wiem kto na tym zarabia ale zaryzykuję stwierdzenie że NameDrive.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadza sie - NameDrive. Co najlepsze, czasami podczas wyszukiwania domen znajduje zajęte domeny które mają ustawione dnsy na ND czy Sedo a nie sa dodane w panelu. Wtedy mozna ją sobie dodać i czerpać korzyści z ruchu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co najlepsze, czasami podczas wyszukiwania domen znajduje zajęte domeny które mają ustawione dnsy na ND czy Sedo a nie sa dodane w panelu. Wtedy mozna ją sobie dodać i czerpać korzyści z ruchu ;)

 

ale skąd wiadomo, że ktoś ich nie ma dodanych do panelu? po prostu dodajesz do swojego i sprawdzasz czy kasa leci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pod czas dodawania jest komunikat że domena istnieje na innym koncie ND. I nie da się takiej domeny dodać, jeżeli doda się ją bez problemu to znaczy że nie ma jej jeszcze na żadnym koncie w ND.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam.

Mam problem.

Gdzie jest w ND folder usuniętych domen ? Dostałem sobie hurtem kilkanaście domen i wpisałem je do złego katalogu i je usunąłem. Wylądowały w folderze standardowym więc je znów usunąłem z tego folderu. Teraz jak chcę ponownie wpisać te domeny to ich nie dodaje.

Proszę o pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam.

Mam problem.

Gdzie jest w ND folder usuniętych domen ? Dostałem sobie hurtem kilkanaście domen i wpisałem je do złego katalogu i je usunąłem. Wylądowały w folderze standardowym więc je znów usunąłem z tego folderu. Teraz jak chcę ponownie wpisać te domeny to ich nie dodaje.

Proszę o pomoc.

 

Domeny można przenosić pomiedzy folderami, zaznaczając i klikając przenies do folderu.... Nie trzbeba ich kasować. Skasowane lądują w folderze usuniętych, ale jak stamtąd usuniesz to może być problem. Napisz do admiralicji ND - powinni szybko zająć się tą sprawą.

 

Pozdr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domeny można przenosić pomiedzy folderami, zaznaczając i klikając przenies do folderu.... Nie trzbeba ich kasować. Skasowane lądują w folderze usuniętych, ale jak stamtąd usuniesz to może być problem. Napisz do admiralicji ND - powinni szybko zająć się tą sprawą.

 

Pozdr

 

No ale gdzie jest ten folder usuniętych ? Czy jego można zobaczyć ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
No ale gdzie jest ten folder usuniętych ? Czy jego można zobaczyć ?

 

u mnie zaraz po zalogowaniu sie mam dwa foldery:

folder standardowy i deleted domains

Jeden pod drugim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ND musieli coś robić z oprogramowaniem bo nagle pojawił się folder domen usuniętych i domeny można dodać. Dzięki za pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale skąd wiadomo, że ktoś ich nie ma dodanych do panelu? po prostu dodajesz do swojego i sprawdzasz czy kasa leci?

 

Z tego co wiem NameDrive pisze ze nie jest dodana... cos w stylu... Is this domain yours? Please add it to your account... ale moze juz to zmienili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×