Jump to content
Interson

AZ.pl - opinie i sugestie

Recommended Posts

Pytanie: Co z transferem domeny globalnej poza az.pl? Płatny? Możliwy w ogóle? Bo z tego co widzę, to nie ma niczego takiego!

Edited by z223

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja zasugeruję liczbę odsłon przekierowań w panelu. Nie jest to rzecz bardzo potrzebna, ale Dropped.pl nią rozpieszcza.

 

 

No i organizowanie domen w foldery było pomocne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie!

 

Kwoty podawane są netto, podczas zasilenia podawana jest kwota brutto.

 

Po zasileniu pobierane są zawsze kwoty netto także nic Pan na tym nie traci.

 

W razie dalszych wątpliwości proszę o kontakt pod adresem ksiegowosc@az.pl.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Anna Kur

 

Dyrektor AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wykorzystując obecność az.pl na forum chciałbym zapytać czy planowane jest wprowadzenie folderów dla zarejestrowanych domen?

Ułatwiłoby to zarządzanie portfolio. Dodam, że przyjaźni domainerom rejestratorzy tacy jak Premium.pl czy Dropped.pl posiadają tego rodzaju funkcje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z kolei z mojej strony chciałbym zapytać o możliwość wprowadzenia w Az.pl opcji zmiany giełdowej nazwy użytkownika (z tego co kojarzę, na innych giełdach jest to możliwe) oraz opcjonalnego wyboru, czy przy ofercie sprzedaży domeny wystawionej na giełdzie ma wyświetlać się link "Pokaż domeny sprzedającego". Myślę, że obie w/w zmiany byłyby przydatne dla użytkowników Az.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie!

 

Zapraszam gorącą do przeczytania wątku na scenadomen.pl dotyczacego naszego nowego Panelu nad którym pracujemy: http://scenadomen.pl/index.php?/topic/327-...jekt-plus-demo/

 

 

Można tutaj w linku do Moje Domeny zobaczyć foldery na planszy :)

 

 

W listopadzie zaczynamy testy nowego Panelu Klienta i planujemy udostępnić go na przełomie roku.

 

Zamykamy tym samym duży projekt:

 

Nowy Panel Klienta

Lifting AZ.pl plus kilka nowych funkcjonalności (np wyszukiwarka hurtowa z poziomu witryny głównej)

Nowy Kreator

Nowa komunikacja mailowa

 

Po uruchomieniu wersji beta prosimy o pomoc w stabilizacji wersji poprzez zgłaszanie poprawek.

 

Za efektywną pomoc będziemy rewanżować się, rabatem, upustem czy inną formą wdzięczności ;)

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Anna Kur

 

Dyrektor AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam serdecznie!

 

Zapraszam gorącą do przeczytania wątku na scenadomen.pl dotyczacego naszego nowego Panelu nad którym pracujemy: http://scenadomen.pl/index.php?/topic/327-...jekt-plus-demo/

 

 

Można tutaj w linku do Moje Domeny zobaczyć foldery na planszy :)

 

 

W listopadzie zaczynamy testy nowego Panelu Klienta i planujemy udostępnić go na przełomie roku.

 

Zamykamy tym samym duży projekt:

 

Nowy Panel Klienta

Lifting AZ.pl plus kilka nowych funkcjonalności (np wyszukiwarka hurtowa z poziomu witryny głównej)

Nowy Kreator

Nowa komunikacja mailowa

 

Po uruchomieniu wersji beta prosimy o pomoc w stabilizacji wersji poprzez zgłaszanie poprawek.

 

Za efektywną pomoc będziemy rewanżować się, rabatem, upustem czy inną formą wdzięczności ;)

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Anna Kur

 

Dyrektor AZ.pl

Czy wiadomo już kiedy będzie można testować wersję beta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam ponownie!

 

Poinformujemy o konkretnej dacie na forum, zapewne będzie to około przełomu roku.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Anna Kur

 

Dyrektor AZ.pl

Edited by Anna Kur

Share this post


Link to post
Share on other sites

działa wam AZ.pl?

 

u mnie

 

Błąd 500. Niestety nie możemy wykonać tej operacji.

 

Spróbuj wykonać ją ponownie za chwilę. Jeśli problem się powtórzy skontaktuj się z nami pod adresem pomoc@az.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam ponownie!

 

Uprzejmie informuję, iż chwilowa przerwa w funkcjonalności spowodowana była drobnymi usterkami technicznymi,

które szybko naprawiliśmy.

 

Serdecznie przepraszam za utrudnienia.

 

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Anna Kur

 

Dyrektor AZ.pl

Edited by Anna Kur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z kolei z mojej strony chciałbym zapytać o możliwość wprowadzenia w Az.pl opcji zmiany giełdowej nazwy użytkownika (z tego co kojarzę, na innych giełdach jest to możliwe) oraz opcjonalnego wyboru, czy przy ofercie sprzedaży domeny wystawionej na giełdzie ma wyświetlać się link "Pokaż domeny sprzedającego". Myślę, że obie w/w zmiany byłyby przydatne dla użytkowników Az.pl.

 

 

Witam serdecznie!

 

dziękuję za sugestie. Informuję, że nazwę użytkownika Giełdy będzie można zmienić po inauguracji, będzie to jedna z pierwszych naszych zmian.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Anna Kur

 

Dyrektor AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam serdecznie!

 

dziękuję za sugestie. Informuję, że nazwę użytkownika Giełdy będzie można zmienić po inauguracji, będzie to jedna z pierwszych naszych zmian.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Anna Kur

 

Dyrektor AZ.pl

 

A czy wiadomo coś bliżej kiedy odbędzie się owa inauguracja?

 

Pozdrawiam

BB

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak na gorąco ...

zdecydowanie proponuję zmienić funkcjonalność samych aukcji ...

 

Licytacja ( tak jak jest na allegro ) że "strzelamy" na 2 sek przed zakończeniem aukcji odpowiednia kwotę, jest jak dla mnie stratą Waszych pieniędzy.

 

 

Jestem przekonany że zastosowanie systemu jak na AM czy Premium że przedłuża się aukcję o określony czas jest jak najbardziej na miejscu.

 

 

Wielu użytkowników ( ja na pewno ) zdecydowanie więcej by zapłaciło za domeny w czasie normalnej, przedłużanej aukcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie!

 

Zgodnie z naszym Regulaminem Aukcji znajdującym się na stronie: http://domeny.az.pl/regulamin-aukcji-domen.html a w szczególności zgodnie z punktem 3.17 w brzmieniu:

 

"3.17. Zamknięcie Aukcji następuje z upływem czasu, na który przewidziana była Aukcja bądź w przypadku zaakceptowania przez Licytanta opcji Kup Teraz. W przypadku złożenia przez Licytanta ważnej oferty na kwotę wyższą niż aktualna w przeciągu ostatnich dwóch minut trwania aukcji, czas trwania Aukcji przedłuża się o 2 minuty. Wynik Aukcji przedstawiany jest Kupującemu oraz Sprzedającemu. W przypadku złożenia przez Licytanta oferty na kwotę wyższą niż Kup Teraz, przyjmuje się, że została przyjęta przez Licytanta oferta Kup Teraz. Licytant który złożył ofertę opisaną w zdaniu poprzednim staje się Kupującym, a aukcja ulega zakończeniu. "

 

System przedłużania Aukcji został wprowadzony i działa w systemie AZ.pl.

 

W razie dalszych pytań odnośnie tej funkcjonalności uprzejmie proszę o e-mail pod adres: broker@az.pl.

 

Pozdrawiam wszystkich ciepło.

 

Anna Kur

 

Dyrektor AZ.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To, o czym dziś pomyślałem, to zbiorczy email raz na 24h o wygaśnięciu domeny. Od lat dziennie dostaję kilka maili o wygaśnięciu domen. A teraz, gdy coś testuję jest ich kilkaset każdego dnia. Sądzę, że wystarczyłby jeden zbiorczy tak jak dla raportów po rejestracji domen/testów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak do testowanych ale do zarejestrowanych są zbiorcze.

"Ważne powiadomienie o Twoich domenach. Odnowienie online

Domeny wygasające w okresie xx-xx dni"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy to nie jest nabijanie kogoś w butelkę ?

 

Podczas operacji odnowienia domen pojawia się ogromny komunikat z banerem jakiejś dziewczyny IZABELA MIKA ... i obiecuje rabat na nowe zamówienia po czym pod banerem pojawia się informacja :

Profesjonalizm od A do Z

W AZ.pl dbamy o wszystkich naszych Klientów! Przedłużając abonament w AZ.pl, otrzymujesz niezwykle atrakcyjne warunki!

 

Każdy Klient przedłużający abonament w AZ.pl otrzymuje kod rabatowy w wysokości 15%. Kod promocyjny wysyłany jest po odnowieniu usługi (domeny lub konta hostingowego). Kod ważny jest przez okres 30 dni od dnia aktywacji. Możesz go wykorzystać na nowe zamówienia o wartości powyżej 5zł netto.

 

Nie zwlekaj i przedłuż abonament już dziś!

 

więc przedłużam abonament .... wcześniej ... i szukam w wiadomości potwierdzającej przedłużenie obiecanego kodu .... i .................... brak ... sprawdzam wszystkie inne wiadomości o potwierdzeniu przedłużenia i też lipa ....

 

czy ktoś mnie olśni o co chodzi czy to tylko taki przekręt ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W panelu administracyjnym masz zakładkę "kody promocyjne", tam powinien być (kopiujesz go i wpisujesz przy następnym zamówieniu).

 

Jeśli go nie ma, to z pewnością zostanie wygenerowany (sprawdź wtedy np. jutro).

 

Ja taki kod zawsze dostawałem po wykupionych usługach.

 

Sebastian

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Czy korzystaliście z promocji trwającej od 30 października do 30 listopada " 3 domeny -przechwytywanie i rejestracja za 0zł " ?

Ja próbowałem zgodnie z regulaminem ( który nie precyzuje istotnych szczegółów !!!),

lecz po dodaniu domen pojawia sie komunikat:

-Domeny nie istnieją-

Domeny ,które NIE ISTNIEJA według az.pl obecnie wygasają , oczywiście w terminie trwania promocji. W tym jedna dziś .Oczywiście na support az nie ma co liczyć bo standardowe

10 godzin roboczych na odpowiedź.

Ponowne wykorzystanie e-maila promocyjnego jest już więc niemożliwe.

 

Jeśli ktoś z Was korzystał i mu się ta operacja dodawania domen do przechwycenia powiodła

,proszę o info .

Dzięki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety, w Az.pl zdarza się czasami, że ich system niejako "gubi" informacje na temat niektórych wygasających domen i przy próbie ich dodania do przechwycenia twierdzi, że taka domena "nie istnieje". Nie zauważyłem jednak, aby było to związane z wspomnianą promocją - jako że już wcześniej (przed promocją) również zdarzały się takie sytuacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×