Jump to content
Interson

AZ.pl - opinie i sugestie

Recommended Posts

Przy opcji przekierowania nie działają statystyki wielkości ruchu w panelu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W zakładce "Wkrótce wygasających:" nie ma informacji o opcjach. Nie przychodzą także żadne emaile, o tym że opcje wygasają. Ponieważ posiadam wolną chwilę chciałem zapoznać się z panelem az.pl bliżej i przypadkiem zobaczyłem wygasające opcje za !2! dni.

Gdybym był nad jeziorem, na spotkaniu, które teraz się odbywam pewnie by opcje przepadły. Co gorsza w moim przypadku dotyczyło to opcji zakupionych po 200-300zł na wyprzedaży dropped.pl.

 

Jak w takim razie należy monitorować wygasające opcje jeżeli nie w zakładce Wkrótce wygasających:

 

Właśnie zabieram się do sprawdzenia jakie opcje już mi umknęły. Mam nadzieję, że żadna.

 

 

 

 

EDIT1:

EXTRA! właśnie 2 godziny temu wygasła mi opcja na domenę bacowka.pl, i ktoś założył nową

option created: 2012.06.09 10:22:18. Opcję transferowałem do az.pl 2.06.2012. Obecnie nie pokazuje mi jej w panelu. Teraz wiem w jakim celu utworzono zakładkę wygasłe opcje. W tym momencie paradoksalnie szkoda że już jej nie ma od kilku dni (sam to sugerowałem).

 

 

Pretensje mogę mieć tylko do siebie, że nie przeglądam codziennie listy wszystkich domen tylko dział Wkrótce wygasających: oraz tylko czytam emaile z przypomnieniami. Jak widać, domainer ma więcej obowiązków niż mogłoby się wydawać.

 

 

EDIT2:

Opcje IDN posiadają jako abonenta az.pl. Choć to ja za nie zapłaciłem, i nikomu ich nie odsprzedawałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś przyszły dwa powiadomienia o innych opcjach. Tak więc powiadomienia są jednak wysyłane. Dla bacowka.pl prawdopodobnie nie przyszło ponieważ opcja została transferowana 7 dni przed wygaśnięciem. Jednak dla domen przychodzą też powiadomienia, że domena wygasa za 1 dzień. Dla opcji bacowka.pl takiego powiadomienia nie potrafię się doszukać w skrzynce.

 

Reasumując, skoro powiadomienie o wygaśnięciu opcji za 30 czy 7 dni nie przyszło, ponieważ nie było to technicznie możliwe w przypadku transferu opcji przy wygasaniu poniżej 7 dni to jest to tylko jak już wspomniałem moja wina.

 

Natomiast wyświetlanie opcji w Wkrótce wygasających: byłoby pomocne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy w promocji "Stawiamy domeny" możliwa jest rejestracja domen w końcówkach info.pl, net.pl, biz.pl, org.pl? Nie pytałby ale niestety nie jestem w stanie znaleźć regulaminu promocji.

 

EDIT: Odpowiedz brzmi tak można ale tylko z poziomu strony głównej, przy korzystaniu z Domeny -> Rejestruj część rozszerzeń nie jest możliwa do wyboru.

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie

 

Uprzejmie informuję, iż zakładka "Transferuj" została ulepszona

pod kątem dokonywania hurtowych transferów domen.

 

Pozdrawiam

Kamila Sitek

Asystentka Dyrektora AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, czy nie tylko ja doświadczam ciągle Błąd 500. Niestety chwilowo nie możemy wykonać tej operacji przy hurtowych transferach itp? Poza tym notorycznie nie działają hasła smsowe koło 2-4 w nocy kiedy własnie pracuję.

 

druga sprawa, po transferze domen .pl do az.pl nie pojawiają się od razu na liście po akceptacji linków, za to nie można sie zalogować, a to 500 a to...

Błąd 404. Szukana przez Ciebie strona nie została znaleziona.

 

 

edit: co jest do diabła z tymi smsami? Chcę zmienic kontakty techniczne i nie mogę bo mimo wielu prób nie dochodzą żadne smsy na mój numer w Play! Nie pierwszy raz! Jeszcze trochę i się pożegnają moje domeny z tą firmą, ciągłe błędy i problemy techniczne.

Edited by marismo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie !

 

Wprowadziliśmy kolejne proponowane przez Forumowiczów zmiany,

między innymi :

  • dodaliśmy możliwość dokonywania hurtowych operacji na domenach,

(link do hurtowych operacji na domenach znajduje się na dole zakładki Moje Domeny, obok pobierania listy CSV i historii operacji),

  • podczas dokonywania płatności, system domyślnie podstawia kanał, jakim dokonywano poprzedniej wpłaty, kanał online nie jest już kanałem domyślnym,
  • na Giełdzie Domen można już wyświetlać/ukrywać domeny sprzedającego,
  • sortowanie DNS działa już bez zarzutów.

Kolejne zmiany będą wprowadzane sukcesywnie.

 

W przypadku pojawienia się nowych pomysłów,

jesteśmy otwarci na propozycje.

 

Korzystając z okazji chciałabym zachęcić do korzystania z naszej najnowszej promocji:

"Przechwyć i zarejestruj 2 domeny .PL za DARMO!"

 

Regulamin promocji dostępny na stronie :

 

http://www.az.pl/dom...ny_pid_320.html

 

Naprawdę warto!

 

Pozdrawiam

Kamila Sitek

Astystentka Dyrektora AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie !

 

Wprowadziliśmy kolejne proponowane przez Forumowiczów zmiany,

między innymi :

  • dodaliśmy możliwość dokonywania hurtowych operacji na domenach,

(link do hurtowych operacji na domenach znajduje się na dole zakładki Moje Domeny, obok pobierania listy CSV i historii operacji),

  • podczas dokonywania płatności, system domyślnie podstawia kanał, jakim dokonywano poprzedniej wpłaty, kanał online nie jest już kanałem domyślnym,
  • na Giełdzie Domen można już wyświetlać/ukrywać domeny sprzedającego,
  • sortowanie DNS działa już bez zarzutów.

Kolejne zmiany będą wprowadzane sukcesywnie.

 

W przypadku pojawienia się nowych pomysłów,

jesteśmy otwarci na propozycje.

 

Korzystając z okazji chciałabym zachęcić do korzystania z naszej najnowszej promocji:

"Przechwyć i zarejestruj 2 domeny .PL za DARMO!"

 

Regulamin promocji dostępny na stronie :

 

http://www.az.pl/dom...ny_pid_320.html

 

Naprawdę warto!

 

Pozdrawiam

Kamila Sitek

Astystentka Dyrektora AZ.pl

 

Zgodnie z zapisem w regulaminie "Promocja jest przeznaczona dla Klientów AZ.pl, którzy w czasie trwania promocji zamówią do przechwycenia domeny na stronie www.az.pl lub w Panelu Klienta. Pierwsze dwie zamówione do przechwycenia domeny zwolnione są z opłaty (prowizji) bez względu na posiadane obecnie niewykorzystane limity darmowych przechwyceń. Promocja obejmuje zarówno Klientów indywidualnych jak i firmy."

 

Czy to oznacza, że za przechwycenie domen, które zgłoszone zostały do przechwycenia przed 18tą wczoraj, a zostaną przechwycone np. dziś, będzie pobrana normalna opłata? a co za tym idzie.. należałoby wszystkie domeny zgłoszone do przechwycenia usunąć i dodać ponownie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

W odpowiedzi na wpis użytkownika "enelce"

chciałabym zaznaczyć, iż promocją objęte zostaną dwie domeny przechwycone w okresie od 19 czerwca 2012 roku (godzina 18.00) do dnia 3 lipca 2012 roku. (godzina 18.00).

Nie liczy się data i godzina dodania domeny do przechwycenia, a samo przechwycenie domeny.

Czyli jeśli dodał Pan wczoraj domenę do przechwycenia, a przechwycenie będzie miało miejsce dopiero dzisiaj

opłata nie zostanie naliczona :)

 

Pozdrawiam serdecznie

Kamila Sitek

Asystentka Dyrektora AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przydałby się formularz kontaktowy dla domen nie wystawionych na giełdzie.

Podobny do premium czy AM.

 

Aha - i w którym miejscu w panelu można zaznaczyć ukrywanie domen ?

Edited by pshemec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spoglądając na ceny rejestracji i odnowienia opcji w az.pl doszedłem do wniosku, że są mało konkurencyjne. Jeżeli chodzi o liczbę utrzymywanych domen to o ile się nie mylę, nie są uwzględniane w rabatach.

Od pewnego czasu lepiej zakupić pakiet hurtowy w dropped.pl - gdzie dropped.pl dopłaca i można kupić opcje za 28zł, lub w premium.pl w zależności od liczby utrzymywanych domen. Premium.pl oferuje je po 30zł netto.

Być może powrót do ceny 28,50zł nie jest dobrym pomysłem - ileż można dopłacać - jednak obecny cennik mówi:

"zarejestruj/odnów w AM lub Premium.pl i przenieś do nas".

Przy odnowieniu już tylko 100 sztuk (a co dopiero więcej) opłaca się dokonać transferu do konkurencji i odnowić, co pozwoli oszczędzić 500zł netto za godzinę pracy (transfer 100 opcji na czas odnowienia i powrót).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy było to poruszane ale mi bardzo brakuje na giełdzie w AZ.pl dodawania kontrofert. Za każdym razem muszę odrzucać a nie mogę zaproponować innej ceny. W AM jest to rozwiązane super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

 

Prośba o dodanie kontrofert na Giełdzie Domen AZ.pl

została skierowana do naszych progamistów.

Wkrótce pojawią się zmiany.

 

 

Pozdrawiam

Kamila Sitek

Asystenka Dyrektora AZ.pl

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie

  • Na liście opcji wygasających pojawiają się już informacje o opcjach,

dzięki czemu łatwo jest nadzorować daty wygaśnięcia założonych opcji,

  • Podczas wyświetlania listy domen na Giełdzie Domen można wybrać

większą ilości domen wyświetlanych na stronie.

 

Pozdrawiam

Kamila Sitek

Asystentka Dyrektora AZ.pl

Edited by ksitek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy było to poruszane ale mi bardzo brakuje na giełdzie w AZ.pl dodawania kontrofert. Za każdym razem muszę odrzucać a nie mogę zaproponować innej ceny. W AM jest to rozwiązane super.

Ważna rzecz.

 

Dodatkowo przypomnę się z wnioskiem o wprowadzenie możliwości wystawienia na Giełdzie domeny w cenie KT oraz "negocjuj". W tej chwili jedno wyklucza drugie.

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przydało by się:

1. Sortowanie swoich domen na Giełdzie wg. ruchu.

2. Informacja o ruchu na domenach w Portfolio Użytkownika.

3. Odfiltrowanie sztucznego ruchu (w tej chwili odświeżając stronę, licznik UU rośnie za każdym wciśnięciem F5).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planowałem przechwycić aktualnie zarezerwowaną domenę jednak pojawił się komunikat:

  • Błąd:
     
    Domena nie została usunięta w NASK: ***********.pl
  • Informacja:
     
    Błędne domeny zostały usnięte z formularza

Myślę, że jest to niepotrzebne. Jeśli dodaję domenę do przechwycenia, to zdaję sobie sprawę z tego kiedy ona wygasa i czy w ogóle wygasa. Mogę nie pamiętać później, by ją dodać ponownie jak zacznie wygasać..

 

P.S. Poza tym literówka w komunikacie - brakuje "u"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy każdej promocji jaką dostaję na maila brak regulaminu ... a żeby to później znaleźć to naprawdę nie lada sztuka :)

 

PS. wie ktoś gdzie jest regulamin do obecnej promocji Transferuj domeny i zarabiaj ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Przy exporcie opcji przydałyby się daty utworzenia i expiracji opcji ;)

 

 

2. Nie można niestety transferować do innego panelu wygasających domen .pl. Natomiast domeny .com wygasające od klikudziesięciu dni transferują się bez problemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

próby wejścia na AZ kończą się komunikatem - Błąd 500. Niestety nie możemy wykonać tej operacji.

 

też tak macie ?

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

Uprzejmie informuję, iż chwilowy brak dostępu do Panelu Klienta AZ.pl spowodowany był przeprowadzanym po godzinie 8 buildem.

 

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

 

Pozdrawiam

Kamila Sitek

Asystentka Dyrektora AZ.pl

Edited by ksitek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po transferze domeny przechwyconej na moje konto, z automatu powinien się pojawić przynajmniej formularz kontaktowy (wolałbym, by było od razu na giełdę z ceną do negocjacji, ale formularz, to niezbędne minimum).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostał ktoś ostatnio informacje z AZ o braku płatności za posiadane zarejestrowane domeny? Dostałem dziś emaila z informacją o kwocie do zapłaty za domeny, które mam w panelu ze statusem zarejestrowane odpowiednio do 2013-07-06, 2013-07-09, 2013-07-17.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×