Jump to content
Sign in to follow this  
SELES

przelew24.pl

Recommended Posts

przelew24.pl

Ciekaw jestem waszej opinii. Ledwo kupiona, a już dwa telefony w sprawie były...

Share this post


Link to post
Share on other sites
przelew24.pl

Ciekaw jestem waszej opinii. Ledwo kupiona, a już dwa telefony w sprawie były...

 

może Ci z wersji spod przelewy24.pl i może chcą się zabezpieczyć. Chmmm... ja mam zagwostkę odnośnie niej, bo budować pod nią markę nową to chyba raczej chybiony pomysł.

 

z drugiej strony przelew24 występuje w WBK.....

 

cena jak dla mnie ciężka do ustalenia dla niej, ale raczej powyżej xx xxx, ale piszę to tak na spokojnie.

Edited by saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites
....bo budować pod nią markę nową to chyba raczej chybiony pomysł.

 

To tak samo można było by napisać gdyby domena przelewy24.pl była tu wyceniana.

 

Moim zdaniem dobrze zainwestowane 1300zł i na dzień dzisiejszy dla KK wyceniał bym na 5-8k zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sam nie wiem. ładna jest, branża przyszłościowa, ale jak nie kupią jej przelewy24.pl to inny kupiec może sie obawiać zbyt podobnej nazwy.

 

ale - przynajmniej przez jakiś czas - trzmałbym wysoką cenę z myśla o tym ( moim zdniem ) jedynym kliencie

Share this post


Link to post
Share on other sites
sam nie wiem. ładna jest, branża przyszłościowa, ale jak nie kupią jej przelewy24.pl to inny kupiec może sie obawiać zbyt podobnej nazwy.

 

ale - przynajmniej przez jakiś czas - trzmałbym wysoką cenę z myśla o tym ( moim zdniem ) jedynym kliencie

j.w.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
przelew24.pl

Najbardziej odpowiedni byłby za nią przelew na 24 tysiące PLN :)

Ew. jeśli jakaś odpowiednia zniżka na szybkie przelewy dla Kopalni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popieram poprzedników, na tej domenie marki się nie zbuduje i wydaje mi się, że nikt nie będzie próbował:) Ale skoro już są zapytania to będzie szybki zwrot inwestycji z (mam nadzieję jak najwyższym) %.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajny zakup. Jeżeli byłaby oferta z kilkukrotnym przebiciem, to spokojnie bym odsprzedał. Szybkie pieniądze, można zainwestować dalej. Ciężko powiedzieć czy przelewy24.pl zainteresują się tą domeną, teoretycznie mogli to zrobić, kiedy kupowali/rejestrowali swoją domenę.

 

Pozdrawiam i życzę udanej transakcji!

O.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×