Jump to content
Sign in to follow this  
Slawko

OPTYK.EU

Recommended Posts

Ciekaw jestem Waszych opinii na temat domeny OPTYK.EU

Ile może być warta? Pierwsza rejestracja w 2006 roku.

Z góry dziękuję :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keyword topowy, końcówka...wiadomo.

 

Życzę 3k PLN, choć wydaje się to być nieosiągalne.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
za 200zł biorę :) a warta moim zdaniem 1000-2000zł

To dobrze płacisz :)

 

Mi nie udało się z dobrymi domenami *eu przekroczyć 100 PLN w transakcjach D2D...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

gdybym potrzebowal srodkow na lepsza domene - sprzedalbym za srednie x xxx, w przeciwnym wypadku czekalbym spokojnie na xx xxx

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse
za 200zł biorę :) a warta moim zdaniem 1000-2000zł

 

Podbiłbym Twoją ofertę a jako, że jestem szczery to moim zdaniem jest warta zdecydowanie więcej :)

 

 

Aby nie pisać kolejnego postu to apeluję o zdrowy rozsądek i przeanalizowanie branży a nie tylko opieranie wyceny na psychoanalizie domainerów sceptyków poszczególnych końcówek. Popatrzcie czy jest ona rozdrobniona (a jest bardzo), czy jest komercyjna (a jest bardzo), ile zysku ze sprzedaży jednej oprawki lub z jednego badania ma optyk ("więcej niż 100zł wspomniane jako wartość dobrych generyków z końcówką .eu"), czy jest to rynek nasycony czy będzie dalej się rozwijał (będzie się dalej rozwijał bo co roku przybywa nam optyków) itd.

Edited by radse

Share this post


Link to post
Share on other sites
To dobrze płacisz :)

 

Mi nie udało się z dobrymi domenami *eu przekroczyć 100 PLN w transakcjach D2D...

 

Sebastian

alpine5

Możesz podać przykłady?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Możesz podać przykłady?

W sumie to miałem nie pisać (bo zaraz zaczną się porównywania do Twojej, że były gorsze etc.), ale niech będzie:

 

Pomarancze*eu

Mandarynki*eu

Gramatyka*eu

Kawior*eu

Paluszki*eu

Pasztety*eu

Kabanosy*eu

Parowki*eu

Choppery*eu

Terminarze*eu

Jednoslady*eu

Polipropylen*eu

Spychacze*eu

ChemiaSamochodowa*eu

Podkladki*eu

 

to tak z grubsza co mi się przypomniało...

 

Sebastian

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
To dobrze płacisz :)

 

Mi nie udało się z dobrymi domenami *eu przekroczyć 100 PLN w transakcjach D2D...

 

Sebastian

alpine5

 

Ty masz jeden problem. Ty sam nie wierzysz w domeny które sprzedajesz. W takim wypadku nie masz szans osiągnąć wysokiej ceny. Żadnych. A przy okazji obniżasz wyceny innym - bo dużo wyceniasz.

 

Miesiąc temu sprzedałem za 3k domenę .eu. (kupioną na forum za średnie xxx). Niestety - z niewiadomych przyczyn - te transakcje nie są pokazywane na AM - nawet jako xxxxxx.eu.

 

optyk.eu - nie sprzedałbym taniej niż 5k. Świetna domena.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi nie udało się z dobrymi domenami *eu przekroczyć 100 PLN w transakcjach D2D...
... ale niech będzie:

Nie chciałbym robić OT ale należy pamiętać aby zachować spory dystans do własnych zasobów i nie mylić dobrych z tymi, które komuś mogły się takimi wydawać.

 

Opticians.eu wystawiona jest na Sedo za USD 100 ...

Angielska liczba mnoga w peelce jest nawet zajęta.

Ja bym Twoją szacował na min. kilka k.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ty masz jeden problem. Ty sam nie wierzysz w domeny które sprzedajesz. W takim wypadku nie masz szans osiągnąć wysokiej ceny. Żadnych. A przy okazji obniżasz wyceny innym - bo dużo wyceniasz.

 

Miesiąc temu sprzedałem za 3k domenę .eu. (kupioną na forum za średnie xxx). Niestety - z niewiadomych przyczyn - te transakcje nie są pokazywane na AM - nawet jako xxxxxx.eu.

 

optyk.eu - nie sprzedałbym taniej niż 5k. Świetna domena.

Problemów mam trochę więcej niż jeden, ale na pewno nie ten, o którym piszesz.

 

Wyceniam wedle swoich prawie 3-letnich doświadczeń i będę wyceniał subiektywnie, dopóki będę miał ochotę pisać w tym dziale.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja osobiście nie inwestuję w EU i nie mam doświadczenia w sprzedaży tego typu domen ( w ogóle mam małe doświadczenie :) ), ale wg mnie domena jest dobra...

Na pewno będzie zapytanie.

 

Pozdrawiam

SirCzako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bardzo ładna domena i choć ja bym sprzedał za min. średnie xxxx zł to jak najbardziej realna jest kwota rzędu niskiego xx xxx zł

Share this post


Link to post
Share on other sites
bardzo ładna domena i choć ja bym sprzedał za min. średnie xxxx zł to jak najbardziej realna jest kwota rzędu niskiego xx xxx zł

 

Jestem tego samego zdania. Trzeba być cierpliwym a klient się znajdzie. Swoją drogą za taką kwotę sprzedałbym też moje jubiler.eu i bizuteria.eu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×