Jump to content
Slawko

meble*eu

Recommended Posts

Wołał bym od KK 50 000zł przy transakcji D2D 10 000 - 15 000 zł.

------------------------

Jeśli chciał byś sprzedać za kwotę D2D to możemy pogadać na PW ;)

Edited by trzyliterowe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może się sprzedać powyżej 20k PLN (pod warunkiem, że będzie klient).

 

Chyba jedna z najlepszych domen *eu danych do wyceny w ostatnich kilkunastu miesiącach.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
------------------------

Jeśli chciał byś sprzedać za kwotę D2D to możemy pogadać na PW ;)

 

Dziękuję ale jeśli starczy mi cierpliwości ;) poczekam na KK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena jest super! Oddałbym wszystkie swoje ".eu" za tą jedną ;)

Co do wyceny, to podejrzewam, że szybko zaczną się pojawiać oferty na 10-20k, ale ja bym czekał na te 50k+ ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slawko, domena świeżo kupiona? Przechwycona? Ciekaw jestem jak wchodzi się w posiadanie takich rarytasów? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena dobra ale wg mnie wyceny 50k+ to troche za duzo nie jest to .com pod taka koncowka spodziewalbym sie takich wycen to tylko .eu ktore nie jest owiane dobra sławą. wydaje mi sie ze 10tyś PLN to juz naprawde dobra cena jak za ten keyword z tym tld ;) zycze powodzenia i jak najwiekszej sprzedaży !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Absolutnie nic mi do tego że keyword ma końcówkę .eu (jest tylko trochę słabszy od .com, może 80% jego wartości?) ale w przypadku meble martwi mnie wpływ na możliwą sprzedaż w obliczu meble.pl, czyli spółki która prawie wchodzi na giełdę i jest brandem samym w sobie. Nikt nie zainwestuje dużych pieniędzy by liczyć się z ryzykiem odebrania takiego adresu a przecież meble.pl to zarejestrowany znak towarowy i w zależności od tego co właściciel (a KK to już w ogóle) .eu będzie umieszczać pod tym adresem... no różnie może być.

 

Dla meble.pl cena niech będzie te średnie XX XXX, dla innego klienta - ciężko mi sobie wyobrazić ale niech będzie i 10 tys. zł, ruch na tej końcówce nie powala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Absolutnie nic mi do tego że keyword ma końcówkę .eu (jest tylko trochę słabszy od .com, może 80% jego wartości?) ale w przypadku meble martwi mnie wpływ na możliwą sprzedaż w obliczu meble.pl, czyli spółki która prawie wchodzi na giełdę i jest brandem samym w sobie. Nikt nie zainwestuje dużych pieniędzy by liczyć się z ryzykiem odebrania takiego adresu a przecież meble.pl to zarejestrowany znak towarowy i w zależności od tego co właściciel (a KK to już w ogóle) .eu będzie umieszczać pod tym adresem... no różnie może być.

 

Dla meble.pl cena niech będzie te średnie XX XXX, dla innego klienta - ciężko mi sobie wyobrazić ale niech będzie i 10 tys. zł, ruch na tej końcówce nie powala ;)

 

A to ja się nie zgodzę z kolegą. Myślę, że wycena dla domeny meble.pl to XXX XXX. Ciężko mi też wyobrazić sobie, że jakaś firma odbierze w arbitrażu wszystkie meble.xx. Przecież to domena generyczna, a zastrzeżona nazwa do ewentualnie "meble.pl", a nie samo słowo "meble".

 

O.O

Share this post


Link to post
Share on other sites
dawno nie było tak dobrej domeny w tym dziale, gdybym miał taką domenę to oczekiwałbym ceny zbliżonej do tej za którą sprzedano meble.pl kilka lat temu ;)

 

+1 ;)

 

Świetna domena, mocny keyword, imho bardzo dobra inwestycja

Share this post


Link to post
Share on other sites
dla innego klienta - ciężko mi sobie wyobrazić ale niech będzie i 10 tys. zł

Już miałem taką ofertę i trochę wyższą również - i to nie byli KK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×