Jump to content
Sign in to follow this  
Alexis

Zwariowałem: Oddam Ci domenę Twoich marzeń za 99€

Recommended Posts

Jak to działa?

 

1. Można wybrać dowolną domenę z mojego portfolio:

http://gieldadomen.pl

2. Najpierw, celem weryfikacji kto pierwszy nalezy wpisac domene tu w temacie w pierwszej linijce swojego postu.

3. Nastepnie nalezy zlozyc mi oferte 99EUR przez serwis GieldaDomen.pl (ten sam login co Aftermarket).

Uwaga: Na niektorych domenach moga byc ustawione ceny minimalne, nie zmienialem tego. Prosze o kontakt na pm jesli bylyby problemy ze zlozeniem oferty.

4. Mozna zlozyc oferte na wiecej domen, ale prosze kazdy tylko jedna dziennie (celem wyrownania szans).

Domeny z dalszych linijek nie beda brane pod uwage.

5. Nie mozna powtarzac domen wymienionych przez innych.

6. Ze zlozonych ofert wybiore te, ktore przyjme.

 

Akcja trwa do odwolania.

 

Zapraszam na uczte :D

 

ps. Jesli posiadam IDN, a nie jest polaczony z NON-IDN w grupe, to IDN dorzuce po transakcji.

 

pps. Tutaj wyciag ciekawych domen, choc mysle, ze jest tam pare ciekawszych:

http://www.di.pl/index.php?showtopic=77523

 

ppps. Jesli ktoras z moich domen nie jest widoczna na portfolio, to prosze o normalny wpis tu w temacie i zgloszenie na pm w celu udostepnienia jej w portfolio.

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Można wybrać dowolną domenę z mojego portfolio:

...

6. Ze zlozonych ofert wybiore te, ktore przyjme.

Można wybrać dowolną czy Ty wybierasz ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
6. Ze zlozonych ofert wybiore te, ktore przyjme.

Tytuł wprowadza w błąd. Albo "oddam domenę marzeń za 990€", albo "zastanowię się, czy oddać domenę marzeń za 990€".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Można wybrać dowolną czy Ty wybierasz ?

 

złożysz swoje oferty, które niekoniecznie muszą być zaakceptowane...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Można wybrać dowolną czy Ty wybierasz ?

 

Ty wybierasz domeny ktore chcesz dostac za 99€, a ja wybieram oferty, ktore zaakceptuje. Proste :D

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Alexis, a dopuszczasz możliwość nie wybrania żadnej domeny?

 

Jasne, ze dopuszczam, ale wez pod uwage, ze skoro stac mnie oddac ponad 20 domen za darmo, to pewnie stac mnie tez oddac za 99€ :D

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ty wybierasz domeny ktore chcesz dostac za 990€, a ja wybieram oferty, ktore zaakceptuje. Proste :D

Nie jestem fanem zdawania się na czyjąś łaskę więc życzę powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jasne, ze dopuszczam, ale wez pod uwage, ze skoro stac mnie oddac ponad 20 domen za darmo, to pewnie stac mnie tez oddac za 990€ :D

 

A możesz wrzucić tutaj listę tych super domen rozdanych za darmo?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Jasne, ze dopuszczam, ale wez pod uwage, ze skoro stac mnie oddac ponad 20 domen za darmo, to pewnie stac mnie tez oddac za 990€ :D

 

Oddałeś popsute zabawki i jeszcze piszesz że Cię stać? Marniejesz Alexis...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A możesz wrzucić tutaj listę tych super domen rozdanych za darmo?

 

podejrzewam że każdy z nas znalazłby jakieś 20 domen do rozdania za darmo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest slawomir_cwirko

taki sposób sprzedazy troche mnie bawi - skonczy sie na tym ze jesli ktos kupi domene za te cene to dokladnie bedzie ona tyle warta w danej chwili albo nawet przeplaci niesiony jakims przeswiadczeniem ze robi swietny interes hehe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

marudzicie...

 

to jest zabawa - kontynuacja watku Św.Mikołaja, tyle że już na innych zasadach, nie ma przymusu czytania

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję, że autor liczy się zablokowaniem możliwości ponownej sprzedaży domen na forum przed upływem 4mc wystawiając teraz wszystkie na sprzedaż.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam nadzieję, że autor liczy się zablokowaniem możliwości ponownej sprzedaży domen na forum przed upływem 4mc wystawiając teraz wszystkie na sprzedaż.

 

Dziekuje za zapytanie i wyjasniam: Nie wystawiam wszystkich na sprzedaz na di.pl tylko zapraszam do skladania ofert do domen wystawionych na sprzedaz w moim portfolio, tak jak to robili wielokrotnie inni uzytkownicy, tutaj przyklad:

http://www.di.pl/index.php?showtopic=71973&hl=przyjmuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMHO bardzo dobra okazja ale nie dla Inwestora (przynajmniej tego biednego) tylko dla klienta z pomysłem na zagospodarowanie (więc może miejsce do promocji nie jest zbyt szczęśliwe) - inwestor z 4 450zł będzie wolał przeznaczyć część na zakup 100 opcji (jakimś magicznym systemem dającym 10% realizacji) a resztę na 3-4 ciekawe trzyliterówki, czy dwóch generyków z promocji typu ta networkera. Natomiast dla zdeterminowanej osoby wydanie takiej kwoty na tą jedną porządną domenę mogącą stanowić być albo nie być w biznesie wcale nie jest czymś szczególnym - ale podejmowanie decyzji finansowych w pośpiechu nigdy nie jest dobre, tak tylko sobie piszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety nie znalazłem domen marzeń w Twoim portfolio, a szkoda.

trochę pobieżnie przejrzałem domeny, ale nie widzę takiej, w którą chciałbym zainwestować 4,5k, może jeszcze poszperam.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli mógłbym coś zasugerować, to proponuję następnym razem nie wprowadzać mylącego tytułu i zaproponować bardziej przejrzyste zasady.

Czyli jeśli obawiasz się, że ktoś zainteresuje się domenami, których nie chcesz zbyć w takiej cenie, to wyślij je na krótkie wczasy.

Tzn. wyłącz je chwilowo ze swojego portfolio lub pokaż tylko listę tych, które są objęte "promocją".

 

Raz po raz ktoś robi czystki w swym portfolio i pozyskuje z tego środki.

Podobnie wiosną zrobił Przemek , podobnie robili inni :D ale mało kto lubi wykładając własne pieniądze bawić się w kotka i myszkę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

nie biore dzialu w zabawie, ale mam jedno istotne spostrzezenie:

 

w temacie i poscie numer 1 figuruje cena 99 Euro, ale w poscie numer 6 jest to juz 990 Euro...

 

ktora wersja jest prawdziwa ? :D

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites
w temacie i poscie numer 1 figuruje cena 99 Euro, ale w poscie numer 6 jest to jz 990 Euro...

 

ktor awersja jest prawdziwa ? :D

Przed chwilą Alexis edytował swój pierwszy post, kasując zero.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie biore dzialu w zabawie, ale mam jedno istotne spostrzezenie:

 

w temacie i poscie numer 1 figuruje cena 99 Euro, ale w poscie numer 6 jest to jz 990 Euro...

 

ktor awersja jest prawdziwa ? :D

 

powinno byc 99€. poprawie posty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

rowery.eu

chyba zmieniły się zasady cenowe ??

 

to w takim razie, wybrałem domenę rowery.eu :D

 

Pozdrawiam

Edited by Pitter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×