Jump to content
brunet

ProgramyPartnerskie.pl 65.400 zł

Recommended Posts

Myślałem, że nic mnie już nie zaskoczy. Zdziwiłem się jednak, że po ponad roku od takich sprzedaży, nazwy takie jak "programy rekomendacyjne", czy "systemy rekomendacyjne" nie były dla nikogo warte nawet reg fee. A może nadal nie są? Wygląda na to, że edit: liczy się tylko "the best one".

Edited by exallwave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdziwiłem się jednak, że po ponad roku od takich sprzedaży, nazwy takie jak "programy rekomendacyjne", czy "systemy rekomendacyjne" nie były dla nikogo warte nawet reg fee.

 

Chodzi o zarezerwowane domeny programyrekomendacyjne.pl i systemyrekomendacyjne.pl nigdy wcześniej (przed 2013 rokiem) nie zarejestrowane? No niestety nic nie warte, bo nikt tak nie mówi.

 

EDIT: w ogóle to przepraszam za pisanie w tak starym temacie, ale dopiero zauważyłem, że temat jest z początku 2012 roku. :wacko:

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodzi o zarezerwowane domeny programyrekomendacyjne.pl i systemyrekomendacyjne.pl nigdy wcześniej (przed 2013 rokiem) nie zarejestrowane? No niestety nic nie warte, bo nikt tak nie mówi.

 

EDIT: w ogóle to przepraszam za pisanie w tak starym temacie, ale dopiero zauważyłem, że temat jest z początku 2012 roku. :wacko:

 

Tak i jeszcze samo rekomendacyjne.pl. Czy nikt tak nie mówi, to bym polemizował. Jakie w takim razie możesz przytoczyć alternatywy dla PP i PA?

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...]Jakie w takim razie możesz przytoczyć alternatywy dla PP i PA?

 

affiliateprogram.pl , affiliate-programs.pl :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Systemy Poleceń, Systemy Polecające (to pierwsze chyba lepsze).

 

Po jaką cholerę odświeżacie stare tematy sprzed roku??? (thomaso przeprosił, więc jego się nie tykam ;])

 

Takie zabiegi powinny być karane przez administrację...

Nie dotyczy to tylko tej oferty, ale także wszystkich innych "starych" wiadomości unieszczonych w tym dziale...

Chodzi mi dokładnie o bezwartościowe posty, nie wnoszące nic do tematu.

 

 

Proponuję: Zakaz odświeżania tematu w dziale "Sprzedane", jeżeli od ostatniego postu minęło ponad 7 lub 14 dni (nie dotyczy wartościowych postów, np. bardzo ciekawa notka sprzedaży - najlepiej autora).

Ale to tylko moja propozycja, pozdrawiam ;)

Edited by maniek32s
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale dlaczego administracja miałaby karać za odświeżanie wątków?

Jeśli ktoś napisał, to jest całkiem realne, że wywiąże się z tego dyskusja. Nie wiem w czym problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×