Jump to content
brunet

ProgramyPartnerskie.pl 65.400 zł

Recommended Posts

Rzekomo poszła w kwietniu 2011 za tą sumę.

Tak twierdzi dobrze poinformowane źródło w Dropped...

 

 

Kwota możliwa do osiągnięcia...

 

Jednak "dobrze poinformowane żródło w Dropped" powinno trzymać język za zębami....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rzekomo poszła w kwietniu 2011 za tą sumę.

Tak twierdzi dobrze poinformowane źródło w Dropped...

 

Watpie. Sam bym tyle dal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeciek kontrolowany? Gratuluje sprzedającemu, klient musiał być naprawdę nakręcony na ten keyword choć l.poj. byłaby IMHO zdecydowanie bardziej odpowiednia - przypominam że w tej cenie można nabyć adresy typu broker.pl, historia.pl, eventy.pl na moje oko po prostu jeszcze wyższej jakości.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przeciek kontrolowany? Gratuluje sprzedającemu, klient musiał być naprawdę nakręcony na ten keyword choć l.poj. byłaby IMHO zdecydowanie bardziej odpowiednia - przypominam że w tej cenie można nabyć adresy typu broker.pl, historia.pl, eventy.pl na moje oko po prostu jeszcze wyższej jakości.

 

Osobiscie zamienilbym wszystkie te 3 domeny , ktore wymieniles na programypartnerskie :P. Cene 65K uznalbym za okazje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Serio? :P Ja mając programypartnerskie.pl bez sekundy zawahania zamieniłbym je na broker, historia i eventy :P

Eventy z tego co wiem, to już nie na sprzedaż od dłuższego czasu. Nie słyszałem, żeby klient, który kupił ode mnie domenę wystawił ją na sprzedaż.

Broker Rafała też chyba nie sprzedaje za 60k.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście że nie są już na sprzedaż w takich cenach - inflacja robi swoje. Ceny brałem na podstawie blogu Daniela i "TOP 100 najdrożej sprzedanych domen".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka razy miałem ostatnio kontakt z rzekomymi nabywcami domen za XX XXX i coraz bardzie dochodzę do wniosku że info o takich "sprzedażach" powinno mieć miejsce w tematach "pier*****ie o Chopinie" lub "Brednie i bajania"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kilka razy miałem ostatnio kontakt z rzekomymi nabywcami domen za XX XXX i coraz bardzie dochodzę do wniosku że info o takich "sprzedażach" powinno mieć miejsce w tematach "pier*****ie o Chopinie" lub "Brednie i bajania"

 

Zdeczka zbulwersowala mnie publikacja ceny sprzedazy ProgramyPartnerskie.pl.

Ale:

Nie przerazaj DD! Tak mu ciezko znalezc kogokolwiek, kto przyzna sie do wiekszej transakcji, zeby listy Top100 byly choc w czesci reprezentatywne, a Ty mu chcesz je jeszcze przerzedzic? :rolleyes:

Taki mu robisz prezent urodzinowy?

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przeciek kontrolowany? Gratuluje sprzedającemu, klient musiał być naprawdę nakręcony na ten keyword choć l.poj. byłaby IMHO zdecydowanie bardziej odpowiednia - przypominam że w tej cenie można nabyć adresy typu broker.pl, historia.pl, eventy.pl na moje oko po prostu jeszcze wyższej jakości.

Ciekawe, kto sprzedaje moją domenę w tej cenie. Na pewno nie ja. Proszę uważać na taką ofertę ponieważ jest to fake :rolleyes::)

Tak twierdzi dobrze poinformowane źródło w Dropped...

 

Ciekawe sformułowanie.

 

Wracając do tematu.

Cena moim zdaniem nie jest wysoka w stosunku do domeny, obawiałbym się nawet zaniżenia ceny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cena moim zdaniem nie jest wysoka w stosunku do domeny, obawiałbym się nawet zaniżenia ceny.

 

Ciekaw jestem kiedy coś się pojawi pod tą domeną. Jeśli będzie to serwis z ofertą PP to myślę, że koszt zakupu może się bardzo szybko zwrócić z nawiązką :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem tak, branże i zastosowanie różne, ale mając do dyspozycji kwotę ok. 60.000 pln z dwójki domen historia.pl i programypartnerskie.pl zdecydowanie kupiłbym tą pierwszą. Generalnie kwota 65.400 pln za programypartnerskie.pl wydaje się zbyt wysoka, tym bardziej gratulacje dla sprzedającego.

Edited by blazej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również uważam, że Alexis nie powinien sprzedawać domeny programypartnerskie.pl, zamiast tego powinien odesłać klienta do Daniela po domenę historia.pl, ewentualnie mógł zaproponować broker.pl lub eventy.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Również uważam, że Alexis nie powinien sprzedawać domeny programypartnerskie.pl, zamiast tego powinien odesłać klienta do Daniela po domenę historia.pl, ewentualnie mógł zaproponować broker.pl lub eventy.pl.

 

Tak, klient powinien zmienic zajecie z biednego marketingowca w wysoko dochodowego historyka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×