Jump to content
Sign in to follow this  
Kangur

Opcja na sprzedaż - aukcja

Recommended Posts

Aukcja di.pl na opcję klimatyzacja *pl

Opcja wygasa: 24 stycznia 2014 roku

 

Cena startowa 10 zł netto

Minimalne postąpienie ( przebicie ) 10 zł.

 

Koniec aukcji dzisiaj o 22.00 , jednak nie wcześniej niż 5 minut po ostatniej ofercie.

Proszę o przemyślane oferty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

edit: myślałem, że chodzi o domenę... aż się zdziwiłem :P

Edited by polmajk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aukcja di.pl na opcję klimatyzacja *pl

Opcja wygasa: 24 stycznia 2014 roku

 

 

Domena klimatyzacja.pl

Koniec okresu rozliczeniowego 2021.05.13 14:00:00

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proszę o przemyślane oferty.

 

Ja nie zachowam się jak dzieciak i się nie wycofam, tak więc moja oferta nadal jest aktualna.

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję Patrycja.

Za chwilkę skontaktuję się z Tobą na PW i możesz być pewna, że NA PEWNO na tej opcji nie stracisz.

 

Tym, którzy chcieli sobie w tym wątku popisać, chciałbym przypomnieć, że podbijanie aukcji może podnieść koszty transakcji tym naprawdę zainteresowanym.

Domena ta rzeczywiście jest opłacona na wiele lat ale po pierwsze to wcale nie znaczy, że opcja nie może być zrealizowana a po drugie - tak jak zauważył Przemo, prosiłem o przemyślane oferty a koniec okresu rozliczeniowego nie jest dzisiaj dla nikogo na tym forum tajemnicą.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] a koniec okresu rozliczeniowego nie jest dzisiaj dla nikogo na tym forum tajemnicą.

Dla jednego była to tajemnica ale został poratowany ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam, że to napiszę tak bez ogródek ale paru z Was się powinno zastanowić czy nie lepiej iść do tesco powykładać towar na półki... Zupełnie nie wiem po co (pewnie o licznik postów chodzi) wklejacie jakieś "uśmieszki" i inne zaśmiecanie tematu. Żal chłopcy, że nie umiecie nawet złożyć "przemyślanej oferty" tylko macie dolary w oczach i najchętniej kupilibyście za 20zł opcję na domenę topową, która spadnie nie dalej jak za 5 dni. Zastanówcie się również czy nie warto byłoby się przyjrzeć Waszym ofertom sprzedaży i podopisywać "ninja nikt tego nie kupi". Żenada!!

Bardzo dziękuję za opcję !!

Edited by Patrycja

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przepraszam, że to napiszę tak bez ogródek ale paru z Was się powinno zastanowić czy nie lepiej iść do tesco powykładać towar na pułki... Zupełnie nie wiem po co (pewnie o licznik postów chodzi) wklejacie jakieś "uśmieszki" i inne zaśmiecanie tematu. Żal chłopcy, że nie umiecie nawet złożyć "przemyślanej oferty" tylko macie dolary w oczach i najchętniej kupilibyście za 20zł opcję na domenę topową, która spadnie nie dalej jak za 5 dni. Zastanówcie się również czy nie warto byłoby się przyjrzeć Waszym ofertom sprzedaży i podopisywać "ninja nikt tego nie kupi". Żenada!!

Bardzo dziękuję za opcję !!

Dobrze że przeprosiłaś od razu za te tesco i pułki bo by się jeszcze jaki wojskowy znowu obraził i na kacu próbował trafić sobie w łepetyne...mundurowi zrobili się coś drażliwi ostatnio...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przepraszam, że to napiszę tak bez ogródek ale paru z Was się powinno zastanowić czy nie lepiej iść do tesco powykładać towar na pułki... Zupełnie nie wiem po co (pewnie o licznik postów chodzi) wklejacie jakieś "uśmieszki" i inne zaśmiecanie tematu. Żal chłopcy, że nie umiecie nawet złożyć "przemyślanej oferty" tylko macie dolary w oczach i najchętniej kupilibyście za 20zł opcję na domenę topową, która spadnie nie dalej jak za 5 dni. Zastanówcie się również czy nie warto byłoby się przyjrzeć Waszym ofertom sprzedaży i podopisywać "ninja nikt tego nie kupi". Żenada!!

Bardzo dziękuję za opcję !!

 

Droga koleżanko, pozwolę sobie odpisać w tym temacie żeby nie robić bałaganu gdzie indziej. Jeśli chodzi o wykładanie towaru na pułki w tesco - zawodowo zajmuję się całkiem czymś innym, nie związanym ani z tesco ani z rynkiem domen. Raczej z przyjemności się tym zajmuję, bo po prostu to lubię(domeny). I to czym mam ninje w portfolio to tylko i wyłącznie moja sprawa, a dziwi fakt że już kilka ninji się sprzedało... może rynek otwiera się na ninje ? :wacko: Nie istotne. Nie ingeruję w Twoje portfolio. A to, że napisałem do kiedy opłacona jest domena nie robi ze mnie monstera :wacko:

 

 

Dobrze że przeprosiłaś od razu za te tesco i pułki bo by się jeszcze jaki wojskowy znowu obraził i na kacu próbował trafić sobie w łepetyne...mundurowi zrobili się coś drażliwi ostatnio...

 

Poczułem się obrażony ale nie będę strzelał sobie w łeb :huh:

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites
A to, że napisałem do kiedy opłacona jest domena nie robi ze mnie monstera :wacko:

Nigdy nie słyszałeś co się robi ze złym posłańcem? :-)

 

fajny flame - jak w komentarzach na youtube ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobrze że przeprosiłaś od razu za te tesco i pułki bo by się jeszcze jaki wojskowy znowu obraził i na kacu próbował trafić sobie w łepetyne...mundurowi zrobili się coś drażliwi ostatnio...

 

oj tam drazliwi sprawdzali twardosc czerepu albo skutecznosc reki :huh:

nie czuje sie urazony a strzelam chyba lepiej

 

a kolezanka to normalnie nerwowa

ma opcje i sie powinna cieszyc ze ktos (ja) sie rozyslil pod wplywem postu "zlego poslanca"

wycofal swojego posta z oferta

i jedyna osoba ktora moglaby miec pretensje to sprzedajacy

a skoro on nie jest albo tego nie okazuje to tym bardziej kolezanka powinna brac z niego przyklad

nikt na moje :wacko: mi kasy nie dawal wiec nikt nie bedzie mi mowil czy sa czy ich nie ma :wacko:

pozdro

Edited by hifnozauf

Share this post


Link to post
Share on other sites
jakie "pułki" ludzie..

Jak to jakie pułki? te które wyszły z koszar po przydział żarcia z Tesco...:wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję zamknąć ten wątek bo wnioski z niego wszyscy już powinni wyciągnąć a obecne posty nic wartościowego nie wnoszą

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×