Jump to content
Sign in to follow this  
damien

Student24.pl

Recommended Posts

Cześć,

 

Kupiłem domenę Student24.pl - co o niej myślicie?

 

Osobiście uważam, że świetnie nadałaby się na serwis typu DlaStudenta.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taka mała dygresja: akurat tak się składa, że DlaStudenta.pl prowadzi mój dobry kolega ze studiów i doskonale wiem ile wyrzeczeń go kosztował i jakich przyspożył problemów ten projekt zanim nie znalazł się na obecnym etapie. Oj...gdybyście wiedzieli w jakich warunkach powstawały pierwsze wpisy na stonie ;)

 

Stawianie konkurencyjnego portalu to jeszcze więcej wyrzeczeń i kłopotów :)

 

Domena bardzo przyjemna i KK pewnie się znajdzie, ale raczej nie porwie się na stawianie konkurenji dla DS - chyba, że potraktuje sprawę bardziej lokalnie lub ograniczy się wręcz do jednej uczelni - na tym też można zarobić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taka mała dygresja: akurat tak się składa, że DlaStudenta.pl prowadzi mój dobry kolega ze studiów i doskonale wiem ile wyrzeczeń go kosztował i jakich przyspożył problemów ten projekt zanim nie znalazł się na obecnym etapie.
Ciiiiiiiii... mogą tego czytać moi potencjalni klienci ;)

 

A tak na poważnie: konkurencja dla DlaStudenta to tylko pierwsze co mi przyszło na myśl. To pewne, że można ją wykorzystać w jakiś inny sposób. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taka mała dygresja: akurat tak się składa, że DlaStudenta.pl prowadzi mój dobry kolega ze studiów i doskonale wiem ile wyrzeczeń go kosztował i jakich przyspożył problemów ten projekt zanim nie znalazł się na obecnym etapie. Oj...gdybyście wiedzieli w jakich warunkach powstawały pierwsze wpisy na stonie :)

 

No tak, ale nikt nie mówi, że student24.pl musi być dla kogoś, kto tworzy serwis w warunkach garażowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

fajna domena. Chciałem ją mieć w swoim portfolio ale poprzedni sprzedający był zbyt mało konkretny i trochę niezdecydowany.

Myślę, że powinna pójść jak napisał przemek30 3k-5k.

Gratuluję dobrej inwestycji !

Share this post


Link to post
Share on other sites
fajna domena. Chciałem ją mieć w swoim portfolio ale poprzedni sprzedający był zbyt mało konkretny i trochę niezdecydowany.

Myślę, że powinna pójść jak napisał przemek30 3k-5k.

Gratuluję dobrej inwestycji !

 

 

oj tam oj tam ;) nie dogadaliśmy się poprostu... następnym razem wyślij po prostu informacje na ile wyceniasz domenę i będzie po problemie :) Mam nadzieję że nasze przyszłe "interesy" będą lepiej przebiegać.

 

gratuluję dobrego zakupu! długo się zastanawiałem czy sprzedać domenę tak tanio, zwłaszcza że było zainteresowanie domeną.

 

Ja natomiast wyceniam domenę dla KK 2-4k.

 

 

A pozostałych zapraszam do linku w stopce! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh tak naprawdę nie byłem do końca przekonany, kiedy FreeS zaakceptował moją ofertę, ale teraz to poprawiliście mi humor. :)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ile ją kupiłeś jeśli to nie tajemnica ?

 

Jak dla mnie dla KK max. 2,5k PLN

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
No tak, ale nikt nie mówi, że student24.pl musi być dla kogoś, kto tworzy serwis w warunkach garażowych.

 

 

Ale ja też nie mówię, że DS nadal w takich warunkach powstaje - mają teraz całkiem przyjemne biura w samym centrum Wrocławia :) Po prostu przy okazji wyceny domeny z tego wątku przypomniały mi się czasy studenckie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem 24 pasuje do tego słowa, w końcu kto nie chodził na studiach spać nad ranem :)

Mimo wszystko mam wrażenie że prowadzenie serwisu o tej tematyce nie jest zbyt dochodowe i wyceniłbym niżej niż koledzy, ale oczywiście mogę się mylić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×