Jump to content
k-r-z-y-s-i-e-k

wypłata z dropped.pl

Recommended Posts

To może trzeba zlecać np 10X100zł ? Zleciłem kilka dni temu większą kwotę, a mogłem zlecić kilka mniejszych i sprawdzić :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilku zablokowanych na forum DI.pl wściekło się.

Jeden chyba zadziałał zdecydowaniej.

 

nie będe sie spamował

Di.pl Domeny Internetowe > Domeny Internetowe > Przejmowanie Domen > Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kilku zablokowanych na forum DI.pl wściekło się.

Jeden chyba zadziałał zdecydowaniej.

 

nie będe sie spamował

Di.pl Domeny Internetowe > Domeny Internetowe > Przejmowanie Domen > Dropped.pl

 

Nie wydaje Ci się że jednak przeginasz?

Rozwiązanie jest proste...kosztuje coś koło 2,5k...Euro...złóż wniosek o upadłość Dropped.pl w miejscu rejestracji...brak Ci kontaktów? pomogę Ci je znaleźć za free...

Tylko na Boga...nie truj więcej d..py...

Share this post


Link to post
Share on other sites

... a propos trucia 4 liter

 

- Chcę założyć konto w tym pieprzonym banku!

- Co proszę?!

- Powiedziałem, że chcę założyć pieprzone konto w tym za****ym banku!

- Jak pan śmie?!

- Normalnie, nie słyszysz babo? Dawaj mi tu kierownika!

Przychodzi wkurzony kierownik, wie w jaki sposób zachowuje się klient.

- O co panu chodzi i dlaczego obraża pan pracownicę?

- Powtarzam trzeci raz, że chcę założyć pieprzone onto w tym je****ym banku!!

- A ile chce pan wpłacić?

- 2 miliony pieprzonych dolarów.

- I ta dzi**a robi jakieś problemy ??!!

 

... a ja miałem niemal dokładnie ... tak samo tylko , że teraz jest "jakoś tak ... odwrotnie"

To wesołe u góry to o kliencie ... jakby ktoś nie zrozumiał.

 

Co do papieorlogii to może juz jest w AF ma po fakcie ?

Chyba AF komus nadepneło na odcisk.

 

Mi pozostało tylko ponaśmiewać się z pewnch jedostek hadlowych , które jak strusie ... głowę w piasek ...

Jak komuś nudmo a ja wciaż o tym samym, to niech wejdzie np. do działu "sprzedane domeny"

a tam same "gratki, sratki i owatki" Polecam wyjatkowo wciągające i

Edited by dobre_domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites
... a propos trucia 4 liter

 

Problem zgłosiłeś pisząc o tym tutaj, dało Ci cokolwiek powielanie tego samego problemu w tym samym miejscu? Myślę, że nic...Zatem zastanów się, czy nie lepiej zamiast bić tutaj pianę powielając w każdym swym poście niemal te same treści, zabrać się do działania, powiadomić kogo się da, przeprowadzić parę rozmów telefonicznych i wyprostować sprawy własne i nie tylko?

Piszesz o chowaniu głowy w piasek przez wielu, owszem, tu Ci przyznam częściowo rację. Wielu piszę co chciałoby zrobić, ale prawie nikt nic nie robi. Zatem daj im przykład jak działać w podobnych sprawach, a nie podążaj drogą innych, tych co piszą, piszą piszą i...nic nie robią...Bo jesteś dokładnie taki sam...

Tak że zamiast produkować się tutaj zacznij DZIAŁAĆ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie możesz wypłacic swoich pieniędzy z Dropped? Po co się denerwować, tracić zdrowie i mieć nieprzespane noce. Zamień kasę na dobrą domenę (kup ode mnie polisolokata.pl w atrakcyjnej cenie), a następnie po 6 dniach możesz uciekać z nią do kogo chcesz ;P Niech inni się męczą :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Ja już zadziałałem.

Jak? Ustawiłeś sygnaturkę? :blink:

 

Domyślam się że masz więcej niż trzydzieści lat jednak zachowaniem przypominasz mi 15 latka któremu ukradli konto w Tibii.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słuchaj no Anubis . Jak Ci Aftermarket.pl Dropped.pl pod..... dużo dużo tysięcy i przestanie odpowiedać

na wiadomości to będzeisz inaczej spiewał.

Takie głupie docinki to mozesz wypisywac swoim znajomym.

Kupuj np ten x.de puki... możesz.

Za dużo jest czekających na kase , ktos musi zapłacic.

Ja daje od kilku dni Aftermarket.pl i Dropped .pl ostatnią szansę ma zapłatę.

w sposób łagodny deliktny. Tylko opisuje problem

a tu ABSOUTNE zero reakcji z ich strony. I to jest nakważniejsze informacja dla WSZYSTKICH.

 

Co ktos zrobił ?

To już moja / jego tajemnica.

Potem bedzei komus bardzo przykro.

Edited by dobre_domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites
Słuchaj no Anubis . Jak Ci Aftermarket.pl Dropped.pl pod..... dużo dużo tysięcy i ptrzestanei odpowiedać

I mając dużo tysięcy przeniosłeś wszystkie domeny poza globalnymi bo szkoda kasy na transfer ? Zresztą to jak smęcisz tutaj nic nie zmienia... A nie wypisujesz setki wiadomości tutaj i tylko działasz na nerwy wszystkim kto to chce czytać...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"I mając dużo tysięcy przeniosłeś wszystkie domeny poza globalnymi bo szkoda kasy na transfer ?

Pozostawiłem 2 bo mają oferty i czekam na ich ...zapłatę.

Zobaczymy co sie dalej będzie działo.

Przenoszenie z AF mam darmowe :)

 

"Zresztą to jak smęcisz tutaj nic nie zmienia... "

Zmienia i to bardzo ! Nawet nie wiesz jak bardzo :blink::);)

 

"A nie wypisujesz setki wiadomości tutaj"

Kilkanascie, jakl będzie setka to dam Ci znać.

 

"i tylko działasz na nerwy wszystkim kto to chce czytać..."

Skoro nie chcesz tego czytać to zmień na kanał typu "Gotujmy o poranku" miły i łatwy w odbiorze.

Edited by dobre_domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites
"I mając dużo tysięcy przeniosłeś wszystkie domeny poza globalnymi bo szkoda kasy na transfer ?

Pozostawiłem 2 bo mają oferty i czekam na ich ...zapłatę.

Zobaczymy co sie dalej będzie działo.

Przenoszenie z AF mam darmowe ;)

 

"Zresztą to jak smęcisz tutaj nic nie zmienia... "

Zmienia i to bardzo ! Nawet nie wiesz jak bardzo :blink::);)

 

"A nie wypisujesz setki wiadomości tutaj"

Kilkanascie, jakl będzie setka to dam Ci znać.

 

"i tylko działasz na nerwy wszystkim kto to chce czytać..."

Skoro nie chcesz tego czytać to zmień na kanał typu "Gotujmy o poranku" miły i łatwy w odbiorze.

Ja nie czekam na wypłatę z AM ale czekam kiedy Cię zablokują na forum a sądzę że nastąpi to nie długo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli cokolwiek tu napisane przeze mnie o Aftermarket.pl Droped.pl jest kłamstwem,

to proszę oficjalne o blokadę!

 

 

Tu nie chodzi o kłamstwo / prawdę tylko o to że zaśmiecasz forum i na siłę próbujesz zwrócić uwagę na swój problem. Rozumiem frustracje związaną z niewypłacaniem pieniędzy. Nie rozumiem natomiast jaki jest Twój cel w tym żeby zaśmiecać forum i zawracać własnymi problemami głowę wszystkim użytkownikom forum :blink:

Edited by waniawp

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Nie chodzi o to czy to prawda czy nie ale o to że SPAMUJESZ na potęgę. Gdzie nie wejdę ostatnio w temacie o Dropped to Twoje lamentowanie i płacz.

 

Co ktos zrobił ?

To już moja / jego tajemnica.

 

Przypomina mi się wypowiedz jednego z użytkowników tego forum: "Prawnik już działa. Jeden z lepszych w Polsce" :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daje do zrozumienia Aftermarket.pl Dropped.pl, ze sytuacja wynaga BŁYSKAWICZNEJ reakcji.

Informuje, że NIKT nie reaguje na działania wspomniane na forum i na działania poza forum.

 

Czy mamy doczynienia z dziećmi obracającymi kasą ?

Czy mamy doczynienia z osobami emocjonalnie pogubionymi ?

Czy z zawodowcami, którzy doskanale panują nad nerwami i doskonale wiedzą co robią.

 

Jak na razie to NIE ma innego ważniejszego wątku na forach.

Skoro AF ma 7-15% wszystkich polskich domen u siebie i nie potrafi wypłałcic kilkunastu osobon X x? PLN

to znaczy że bomba tyka.

 

Zamykanie im "ust" na DI.pl nic nie rozwiąże.

Piszą do mnie na priv i na maila.

 

To że Anubis pisze, że AF płaci i pracownicy odpowiadają to .... super !

ale niech udowodni NAM to stwierdzenie.

 

Anubisie proszę powaznie napisz do nich, że czekam na swoja kasę .

Możliwe , że bedę uszcześliwony dwoma nastepnymi sprzedażami przez AF na kolejne xxxxxxxxx PLN

Edited by dobre_domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites
Możliwe , że bedę uszcześliwony dwoma nastepnymi sprzedażami przez AF na kolejne xxxxxxxxx PLN

 

x00 000 000? no to z ciebie niezły rekin domenowy :blink:

 

Czy tobie trzeba to na zapałkach tłumaczyć, że to nie jest forum Aftermarket.pl tylko form DI.pl z którym AM nie ma nic wspólnego i na które zresztą AM się obraziło?

Aftermarket.pl ma swoje forum na Facebooku: http://www.facebook.com/aftermarketpl Tam możesz pisać do woli, prosić, grozić i co ci się tam żywnie podoba.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy mamy doczynienia z dziećmi obracającymi kasą ?

Czy mamy doczynienia z osobami emocjonalnie pogubionymi ?

Czy z zawodowcami, którzy doskanale panują nad nerwami i doskonale wiedzą co robią.

Zadaj najpierw sobie te pytania.

Czasem warto się przez chwilę zastanowić nad sobą a nie bez przerwy zastanawiać nad innymi...

 

Mi nie odpowiadaj. Dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

@DobreDomeny

Nigdzie nie będę pisał i nic nie będę udowadniał z prostego powodu, nie muszę i nikt mi za to nie płaci.

 

Nie jestem i nie byłem związany z AfterMarket.pl/Dropped.pl. Tak samo jak Ty piszę tickety. Tak samo jak Ty czekam teraz na "dużo tysięcy". Tak samo jak Ty jestem zwykłym użytkownikiem tego forum.

 

Tyle że ja nie zasypię forum za dwa czy więcej tygodni (jeśli nie dostanę swoich pieniędzy) lamentami i nic nie wnoszącymi do tematu postami.

 

Problemy z jakimi boryka się obecnie AfterMarket są na pewno przejściowe i wydaje mi się że kwestią dni pozostaje powrót do dawnej formy.

 

AfterMarket.pl wypłaci i Twoje i moje pieniądze. Muszą i jestem przekonany w 100% że to zrobią.

 

Reklamy w telewizji, nowy panel z nowymi funkcjonalnościami - czy robili by to gdyby mieli zamiar zamknąc interes?

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

"x00 000 000? no to z ciebie niezły rekin domenowy :) "

Raczej szprot w oleju :blink:

 

"Czy tobie trzeba to na zapałkach tłumaczyć, że to nie jest forum Aftermarket.pl tylko form DI.pl"

 

Lepiej pokazać na własnych paluszkach .

Di.pl - to jest forum tych , którzy mają setki domen na Aftermarket.pl Dropped.pl i "trochę' kasy do zarobeinia no i do wypłacenia. . Delikatnie powiem : To włansie TACY KLINECI są WYJATKOWO zainteresowani bezpieczeństwem swojego towaru.

 

Dlatego to tak wałkuje, bo temat jest wyjatkowa ważny i CAŁY czas nie zakończony.

Przez przypadek i to na własnej skórze i portfelu testuję "TO" ich bezpeiczeństwio na Aftermarket.pl Dropped.pl

Jeżeli komus "wisi" taka wiedza praktyczna. to poraz zmienić zainteresowania.

 

"form DI.pl z którym AM nie ma nic wspólnego i na które zresztą AM się obraziło? "

To wiem i bez tego info.

Ale w innch wątkach na DI.p lAfermatket.pl nie obraża sie, tylko rzeczowo odpisuje ;)

 

Aftermarket.pl ma swoje forum na Facebooku: http://www.facebook.com/aftermarketpl Tam możesz pisać do woli, prosić, grozić i co ci się tam żywnie podoba.

Też racja , tam ich te parę cierpkich słów, ani ziębi ani grzeje.

Edited by dobre_domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy mamy doczynienia z dziećmi obracającymi kasą ?

Czy mamy doczynienia z osobami emocjonalnie pogubionymi ?

Czy z zawodowcami, którzy doskanale panują nad nerwami i doskonale wiedzą co robią.

 

Zadaj najpierw sobie te pytania.

Czasem warto się przez chwilę zastanowić nad sobą a nie bez przerwy zastanawiać nad innymi...

 

Mi nie odpowiadaj. Dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anubis , wierzę Ci,

 

Mój portfel mówi co innego...

Skoro jesteś "zwykłym użytkownikiem Di.pl " to twoje zapewnienia są ... i tylko są i nic więcej.

Wydaje Ci się, że problemy są przejsciowe.

 

Czytam to forum wstecz i widzę, że te "przejściowe" trwają dłużej niż moje posty pisane dopiero od 4/5 dni.

Daty chyba mylą Ci się z postami innych "narzekaczy".

 

Na dzień dzisiejszy fakty przeczą Tobie. Zero kasy,

 

Zero odpowiedzi, Zero kontaktu. ( dlaczego ? )

 

Reklamy robi się za ... pieniądze.

 

Tekst z oferty na AF :

 

Domena jest wystawiona na aukcji na giełdzie AfterMarket.pl:

HURT.............PL

Domena jest zarejestrowana w AfterMarket.pl - gwarantujemy jej przekazanie po otrzymaniu płatności.

 

OOOO super ! Proponuję poniżej dopisać taki tekst :

 

Gwarantujemy przekazanie należności sprzedawcy domeny

w nieprzekraczalnym terminie (Tu wstaw cyfrę nie mniejszą niż . ... np. 30 dni roboczych)

 

i Aftermarket.pl zamknie usta wszystkim narzekaczom , mówie też o sobie.

Edited by apze

Share this post


Link to post
Share on other sites
AfterMarket.pl wypłaci i Twoje i moje pieniądze. Muszą i jestem przekonany w 100% że to zrobią.

 

Reklamy w telewizji, nowy panel z nowymi funkcjonalnościami - czy robili by to gdyby mieli zamiar zamknąc interes?

 

No ale tu nie chodzi o zamykanie interesu tylko o regulowanie zobowiązań na czas - nie regulowanie ich to jest chyba najgorsze co można zrobić, bo wtedy każdy komu firma zalega większą kwotę może zgłosić wniosek o upadłość firmy, tu nie ma wielkiej filozofii.

 

Np. tak: http://finanse.wp.pl/kat,9231,title,Pragma...ml?ticaid=1e515

 

I tydzień temu firma DSS ogłosiła upadłość i jej majątek jest do licytacji za grosze. Wątpię, żeby tego chcieli (skoro planowali rozwój, przejęcia mniejszych firm etc.), popełnili po prostu kilka większych lub mniejszych błędów, podobnie jak AM. Nie twierdzę, że tak będzie w AM (błędy może popełnić każdy - ale trudniej z nich wyjść niż je popełnić), możliwe, że firma wyjdzie na prostą i wszystko ureguluje, możliwe też, że faktycznie ktoś komu AM nie wypłaci np. średniego xx.xxx zgłosi taki wniosek, to na pewno nie jest bardzo skomplikowane. Możliwe, że taki wniosek w ogóle nie będzie przyjęty. Ale wtedy ktoś biegły na pewno zbada czy AM pieniądze ma w rzeczywistości czy na papierze / w systemie komputerowym (bo różnie bywa), myślę, że taka analiza by się przydała i uspokoiła wiele osób - jeśli by się okazało, że płynność finansowa jest.

 

Ja osobiście *bardzo* lubię Aftermarket.pl, ale czuję, że regulowanie wypłat ze zbyt dużym poślizgiem (skoro 10 dni jest w regulaminie to powinno być 10 dni) do niczego dobrego nie doprowadzi. :blink: Gro osób prowadzących większe interesy jest z takich, którzy lubią komuś dokopać w imię zasad.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja użytkownika dobre_domeny rozumiem, mimo, że nie jestem w takiej sytuacji. Wszystkie problemy można zrozumieć, ale nie brak kontaktu ze strony firmy, która być może zalega naprawdę duże pieniądze. Nawet jeśli by na dniach by one doszły te, to zapewne będą tylko przeprosiny. A to można traktować jak nieoprocentowaną pożyczkę, tymi pieniędzmi możnaby cały czas obracać. To nie jest zabawa.

 

Jeżeli ktoś nie życzy sobie "spamowania", to wystarczy wejść do Panelu Kontrolnego i w ustawieniach dodać osobę do ignorowanych...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może tak ktoś z adminów zamknie już ten temat? Dobre Domeny przedstawił już swój problem, zainteresowani się z nim zapoznali...AM zapewne też...a że mają w życi to już osobny temat...:blink:

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×