Jump to content
k-r-z-y-s-i-e-k

wypłata z dropped.pl

Recommended Posts

Jeżeli ktoś nie życzy sobie "spamowania", to wystarczy wejść do Panelu Kontrolnego i w ustawieniach dodać osobę do ignorowanych...

Dzięki :) bardzo fajna sprawa :blink:

 

teraz wyświetla mi się

Ignorujesz wszystkie posty z: dobre_domeny.

 

· Zobacz ten post

· Anuluj ignorowanie dobre_domeny

i temat wydaje się znacznie sympatyczniejszy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

moim zdaniem temat ma sens, bo pokazuje na biezaco, jak dropped traktuje swoich klientow - moje "portfolio" liczy zaledwie ok 200 domen, a zarobione srodki przeznaczam zwykle na nowe domeny, dlatego problem braku wyplaty mnie nie dotyczy

ale spotkalo mnie juz np wygasniecie oplaconej kilka miesiecy wczesniej domeny

dzieki takim tematom wiem, ze nie chce juz byc dluzej klientem dropped / aftermarket - powstrzymuje mnie tylko to, ze jestem unijnym podmiotem gospodarczym, ale nie jestem platnikiem vat - wkrotce jednak to sie zmieni, i wtedy wybiore innego rejestratora - mozna miec klopoty, ale ignorowanie klientow to wg mnie grzech smiertelny w biznesie - pomijam fakt, ze ostatnie miesiace to istne katusze z sypiacym sie wiecznie panelem

dropped walczy o kazdy oddech, ale juz raczej nie stanie na nogi

rozumiem wasze znudzenie tym tematem - ale po co w takim razie tu zagladacie ?!? zeby byc napastliwym w stosunku do kolegi z forum ? bez sensu...

sledzilem od tygodni problemy dropped i mi kazdy taki temat sie przydal

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałem informację od znajomej osoby, że dobre-domeny został zablokowany na di.pl, więc nie trzeba go już dodawać do ignorowanych.

Chyba nie bardzo o to chodziło, bo nie rozwiązuje to problemu z płatnościami, a jakiś bez wątpienia istnieje.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dostałem informację od znajomej osoby, że dobre-domeny został zablokowany na di.pl, więc nie trzeba go już dodawać do ignorowanych.

Chyba nie bardzo o to chodziło, bo nie rozwiązuje to problemu z płatnościami, a jakiś bez wątpienia istnieje.

 

Chyba większość osób dostało taką informację ;) Nie popieram takiego działania jak robił to "dobre_domeny" ale "przytykanie" buzi poprzez blokadę konta też nie jest dobrym rozwiązaniem ;)

Nie wszyscy wiedzą gdzie szukać pomocy i dziwie się niektórym użytkownikom forum, że zamiast "coś" doradzić to tylko krytykowali każdy post "dobre_domeny". Rozumie, że "każdy sobie rzepkę skrobie", ale czasem można pomóc drugiemu człowiekowi bezinteresownie.

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko na 3 dni, za kilkukrotne pisanie postów pod postami oraz spam.

 

Aha jak na 3 dni to nawet się należało na ochłonięcie - nad nerwami też trzeba panować.

Myślałem, że ban całkowity, tego mi ta osoba nie powiedziała, że tylko na 3 dni. ;) Przepraszam wtedy za zamieszanie.

 

EDIT: aczkolwiek podtrzymuję zdanie, że najlepiej by było, gdyby wszyscy otrzymali zaległe wypłaty i były one już wypłacane do 10 dni roboczych i temat i wszystkie podobne można było zamknąć.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalnie mocno odbiegamy od tematu i nie wiem który temat to ten w którym raportujemy że jest źle. Dorzucę więc tutaj:

 

Wciąż brak pieniędzy od 4 kwietnia. W zeszłym tygodniu przelew miał zostać zlecony (zapewnienia Pani Zuzanny Litwińskiej) po dziś dzień przelew zlecony nie został, a kolejny zapytanie w tickecie pozostało już bez odpowiedzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko na 3 dni, za kilkukrotne pisanie postów pod postami oraz spam.

Nie powinieneś Go blokować, wystarczyłoby 10 lub 20 %...a temat już dawno powinien być zamknięty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się Mu nie dziwie.

 

Kasy się nie może doprosić, na mail'e nie odpisują, firma z cypru więc od strony prawnej też ma ograniczone możliwości.

Jedynie to forum Mu zostało.

 

A z innej beczki, to jakiś czas temu też dostałem jednodniowego bloka. Choć się domyślam za co, do końca nie jestem pewien, więc na przyszłośc proszę o info.

Kary bez wskazania winy są mało edukacyjne:)

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejne screeny od zaufanej osoby. Świadczące o opóźnieniach w wypłatach ( aktualnie ponad 12 dni roboczych )

 

1 screen z polecenia wypłaty :

30hr69l.jpg

 

Oraz odpowiedź z supportu:

33x7yg5.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie sprzedali x.de więc pewnie nie zanosi się na szybką poprawę;)

Myślę, że odpowiednią platformą do sprzedaży x.de byłoby Sedo.

 

Niestety również czekam na wypłatę od 4 kwietnia.

 

Myślę, że jeśli do końca miesiąca AM nie wypłaci zaległych wypłat, to będzie już można spokojnie mówić o niewypłacalności. Życzę AM jak najlepiej. Uważam jednak, że Michał w najgorszy możliwy sposób obchodzi się z obecnymi problemami. Brak odpowiedzi na forum (DI.pl jak również na tym na FB) i oficjalnego komunikatu w sprawie niedotrzymania własnego zapisu regulaminu o wypłatach w ciągu 10 dni roboczych coraz bardziej wskazuje na to, że wypłat można się już nigdy nie doczekać a serwis zwyczajnie zbankrutuje.

 

Dlatego mam osobistą prośbę: Michał - Twoi Klienci są Ci w stanie wiele wybaczyć, ale Twoja odpowiedź i przeprosiny za zaistniałą sytuację jest niezbędna, jeśli myślisz poważnie o przyszłości Aftermarket.pl.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś pod skórą czuje że SEDO odrzuciło by ewentualną aplikację x.de na aukcję - powodów jest wiele wliczając w to i ten że ewentualny upadek AM byłby im bardzo na rękę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc wcale mnie nie dziwi, że Michał nie czuje potrzeby wyjaśnienia sprawy. Zawsze panowała niepisana zasada, że po innych rejestratorach, typu nazwa, home, itd można jeździć ile się tylko chce(tylko dlatego, że mieli papierową cesję), a o dropped nie można złego słowa powiedzieć. Dobrze pamiętam czasy kiedy to najmniejsza krytyka spotykała się z furiackim atakiem innych użytkowników. Później nastawienie się zmieniało, a najwięksi obrońcy stawali się pierwszymi krytykantami, choć nadal można spotkać różnej maści fagasów gotowych pogryźć niezadowolonych klientów, którzy opanowali obecnie profil aftermarket na fb. Swoją drogą wielkie szczęście, że istnieje di.pl bo inaczej nic byśmy nie wiedzieli o sytuacji AM, a wielu mogłoby zostać z przysłowiowym "fiutem w dłoni".

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szczerze mówiąc wcale mnie nie dziwi, że Michał nie czuje potrzeby wyjaśnienia sprawy. Zawsze panowała niepisana zasada, że po innych rejestratorach, typu nazwa, home, itd można jeździć ile się tylko chce(tylko dlatego że mieli papierową cesję), a o dropped nie można złego słowa powiedzieć. Dobrze pamiętam czasy kiedy to najmniejsza krytyka spotykała się z furiackim atakiem innych użytkowników. Później nastawienie się zmieniało, a najwięksi obrońcy stawali się pierwszymi krytykantami, choć nadal można spotkać różnej maści fagasów gotowych pogryźć niezadowolonych klientów, choć ci opanowali obecnie profil aftermarket na fb. Swoją drogą wielkie szczęście, że istnieje di.pl bo inaczej nic byśmy nie wiedzieli o sytuacji AM, a wielu mogłoby zostać z przysłowiowym "fiutem w dłoni".

wiele można wybaczyć, ale gdy chodzi o pieniądze.... to się można zdenerwować

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie powinno się człowieka blokować, to nic nie załatwia, tylko od razu jest pytanie kto następny. Wystarczy, żeby 1 temat dotyczył płatności, a pisane posty były z nim zgodne, bez żadnych uwag osób postronnych. Natomiast podobne posty w innych tematach powinny być kasowane, i byłby spokój.

 

Co do niewypłacalności to jest jeszcze daleko, na razie są to opóźnienia, brak płynności może zdarzyć się każdej firmie, inaczej nie byłoby tematu reklam czy nowego panelu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sprzedało się dzisiaj kilka aukcji za spore pieniądze.. pewnie pójdzie kolejna fala zaległych przelewów...

 

I nawet nie chodzi o to, że te przelewy mają niewielki poślizg... tylko o to, że nikt nie wie co się dzieje i czym są spowodowane te poślizgi.. no i co najważniejsze kiedy się skończą..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu jest taka zwłoka w wypłatach.

Jeśli AM ma usługę debetu to powinno ją zastosować do siebie.

Nie wnikam w kwestie dlaczego są przekraczane terminy ale jeśli są to powinna być opłata początkowa i odsetki jakie są naliczane dla zaciągających debet.

 

Przy założeniu że kasa na moim koncie jest za np 3 sprzedane domeny to oplata razy ilość domen i procenty od kwoty wg naliczanej dziennej stawki przekroczenia terminu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
sprzedało się dzisiaj kilka aukcji za spore pieniądze.. pewnie pójdzie kolejna fala zaległych przelewów...

 

Właśnie dlatego zastanawiam się czy w ogóle coś sprzedawać przez AM.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli AM ma usługę debetu ...

Być może moje pytanie powinno trafić do folderu "naiwne" ale czy ktoś korzystał w ogóle z takiego debetu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie dlatego zastanawiam się czy w ogóle coś sprzedawać przez AM.

 

 

Sprzedawać, sprzedawać jak najbardziej , gdy ktoś kupi Twoją domenę i za nią zapłaci to kasę dostanie ktoś kto zlecił wypłatę na początku kwietnia a Ty ustawisz się w kolejce licząc że ktoś coś sprzeda i doczekasz się kiedyś przelewu ;) Innej opcji w piramidach nie ma

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites
Być może moje pytanie powinno trafić do folderu "naiwne" ale czy ktoś korzystał w ogóle z takiego debetu ?

 

Dobrze postawione pytanie, a odpowiedź jest tu:

http://www.facebook.com/aftermarketpl/posts/233905986692986

 

W tej chwili 131 osób korzysta z debetu, w sumie na 372000 zł

 

To był stan na luty tego roku. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobrze postawione pytanie, a odpowiedź jest tu:

http://www.facebook.com/aftermarketpl/posts/233905986692986

Dzięki. Widzę, że niektórzy lubią kłopoty lub kupili coś naprawdę wartościowego na co akurat nie mieli gotówki. Oby.

Ale z tego co pokazuje krok 3 stroną umowy nie jest AM więc nie powinno to wpłynąć na kondycję finansową serwisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki. Widzę, że niektórzy lubią kłopoty lub kupili coś naprawdę wartościowego na co akurat nie mieli gotówki. Oby.

Ale z tego co pokazuje krok 3 stroną umowy nie jest AM więc nie powinno to wpłynąć na kondycję finansową serwisu.

czy przypadkiem nie mylimy tu faktów brania domen na kredyt/pożyczkę a salda debetowego AM : http://blog.dropped.pl/2011/dopuszczalne-saldo-debetowe/ ??

 

Edit: bo od samych pożyczek to AM na pewno ma dodatkową prowizję ;)

 

A i od kiedy to AM wystawia FM ?

 

Aktywność sprzedającego: AfterMarket.pl

...

Nowe aukcje First Minute:

 

bezpodatkow.pl ? 20 PLN

Zobacz aukcję

 

bezpodatków.pl ? 20 PLN

Edited by Icebreaker

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki. Widzę, że niektórzy lubią kłopoty lub kupili coś naprawdę wartościowego na co akurat nie mieli gotówki. Oby.

Ale z tego co pokazuje krok 3 stroną umowy nie jest AM więc nie powinno to wpłynąć na kondycję finansową serwisu.

 

Chodzi o salda debetowe czyli kredyty pod "zastaw domen" - kwota zastawionych domen to 372000 zł.

 

Tutaj stroną pożyczającą jest AM. Kredyty w Alior Banku to zupełnie inna sprawa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×