Jump to content
Sign in to follow this  
networker

dogoterapia.pl

Recommended Posts

Przyzna szczerze że nie wiedziałem co oznacza ta domena i pomyślałem ninja ale...

 

Wyniki 1 - 10 spośród około 410,000 dla zapytanie dogoterapia (język polski)

 

Istnieje nawet strona .com, może się zainteresuje :blink:

 

Moim zdaniem do 1000 zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mamy tu jednego experta od dogoterapii to sie wypowie :blink:. Polowalem na nia ale ja przedluzyles. Dodzwonic sie nie dalo :D

 

Sęk w tym, żę dogoterapeuci nie biorą za przyjscie z pieskiem sporej kasy wiec Ci nie zaplacą. A ewentualny autor nowego branżowego portalu nie wyłoży sporej kwoty bo mu sie nie zwróci.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mamy tu jednego experta od dogoterapii to sie wypowie :blink:

 

Dogoterapia jest formą terapii kontaktowej wykorzystującej kontakt z psem. Jeżeli chodzi o samą nazwę to istnieje spór czy jest poprawna językowo. Poprawnie nazywa się to coś kynoterapią, ale zwrot nie jest tak popularny ja właśnie dogoterapia. Poza tym dogoterapeuta to nie zawód, praktycznie wszyscy działają pod fundacje dogoterapeutyczne a to i tak na zasadzie wolontariatu:) Kokosów na tym nie zarobisz, domena dobra pod serwis promujący dogoterapię, ale o poprawność merytoryczna takiego serwisu będzie na prawdę trudno gdyż nie ma ogólnych, sprecyzowanych standardów. Ogólnie śliski temat i dla nie będących w temacie na prawdę trudny.

***

I taka mała dygresja. Wątpię żeby posiadacze pozostałych końcówek się zainteresowali, nie na takiej zasadzie to działa. Moim zdaniem nawet tysiaka nie dostaniesz. Ale to takie moje skromne zdanie, "dogoterapeuty" zresztą:D

 

# dogoterapeuta.pl

# kynoterapeuta.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
pod fundacje dogoterapeutyczne a to i tak na zasadzie wolontariatu:)

 

ano własnie, czasem różne fundację mają budżety na różne rzeczy, zresztą czasem warto wydzierżawić za dobrego linka. pieniądze to nie wszystko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
zresztą czasem warto wydzierżawić za dobrego linka. pieniądze to nie wszystko :)

Dlaczego nie przekażesz domeny charytatywnie jakiejś fundacji? Przecież sam piszesz, że pieniądze to nie wszystko ;) Ja tak zrobiłam, i wierz mi, to nie boli ;)

***

Jeżeli myślisz, że fundacje będą biły się o Twoją domenę to się mylisz ;) Fundacje mają swoje strony, a wybulić tysiaka żeby zrobić przekierowanie naprawdę im się nie kalkuluje. No, ale życzę powodzenia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem czy nie przekaże, a moze namówię kogoś do współpracy z naszym serwisem www.podajlape.pl

 

co do tego, że nie boli to wiem: przekazałem już www.zapytaj.pl jednej fundacji i niebawem kolejna www.hcv.pl pójdzie do dobrych ludzi

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie wiem czy nie przekaże, a moze namówię kogoś do współpracy z naszym serwisem www.podajlape.pl

Jeżeli mogę coś poradzić to gdybyś zdecydował się jednak przekazać domenę to najlepiej Polskiemu Związkowi Dogoterapii, który zrzesza kilka fundacji - oni będą wiedzieli jak dobrze zagospodarować domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • Gdansk.tv   Sprzedam domene gdansk.tv cena: 2000zł netto
    • Dzięki za Waszą opinie  Już wiem, że nie ma sensu puszczać jej za 5k.
    • Dobra wycena Przemka. Moim zdaniem bliżej nawet tej dolnej granicy niż górnej. Porównywanie rynku i trendów pomiędzy .com a .pl nie ma sensu, to tak jakby porównywać polską gospodarkę do amerykańskiej lub chińskiej.
    • archiwizacja.pl   Dobra domena w dobrej cenie.   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2606689/?utm_source=market_redirect&_track=249a42ce335537159e067eec5d1c68a9
    • Każda z niżej wymienionych domen .com.pl po 90 zł netto w opcji "kup teraz" na AM. Oferta ważna do jutra do godziny 19:00. Promocją objąłem te domeny, które uważam, że mają dużą szansę na znalezienie KK. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zakupem większej ilości domen (od 3 sztuk wzwyż) to proszę o wiadomość na priv (lista domen + login). Robię wtedy escrow i daję  rabat 20 zł netto/domenę.   Dla osób, które przestały wierzyć w moc domen .com.pl informacja; sprzedaje dużo domen tego typu (całkiem niedawno: kret*com*pl za niskie XXXX netto i nie było to 1000 zł). Zapraszam do zakupów. --- Alfabetyczna lista 50 domen.   alternatory.com.pl autolak.com.pl carrental.com.pl culture.com.pl cynamon.com.pl dexterity.com.pl dladzieci.com.pl dobrykredyt.com.pl dobrywegiel.com.pl drukarkifiskalne.com.pl fuga.com.pl gabinetylekarskie.com.pl granitex.com.pl habitat.com.pl harcowka.com.pl instalacjegazowe.com.pl instalgaz.com.pl invitro.com.pl knowledge.com.pl koks.com.pl kolektorysloneczne.com.pl kotlyweglowe.com.pl lighters.com.pl maszynypakujace.com.pl meblenierdzewne.com.pl ocieplenie.com.pl oryginalneprezenty.com.pl orzeszki.com.pl paragon.com.pl pcv.com.pl phone.com.pl piwokraftowe.com.pl posrednictwopracy.com.pl radek.com.pl raki.com.pl rarytas.com.pl rozruszniki.com.pl serwisklimatyzacji.com.pl silikony.com.pl systemykominowe.com.pl szkoleniastrzeleckie.com.pl t-shirts.com.pl + tshirts.com.pl taniekredyty.com.pl tanieogrzewanie.com.pl testing.com.pl tukan.com.pl wrozbyonline.com.pl wycinki.com.pl wyrobyskorzane.com.pl wystrojwnetrz.com.pl
    • gasior.pl techma.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   gasior.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10368/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-14 14:00:41) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-20 godz. 19:15   techma.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10370/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-14 14:11:27) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-20 godz. 19:15   DD
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×