Jump to content
kamil2n

[web] domena.

Recommended Posts

Przeszukiwałem ostatnio z kilku branż domeny z przedrostiem 'web' (np: webdomeny.pl(zajęta)) . Ustalmy na początku tego wątku, ze przedrostek 'web'+ dalsza częsc pasują i prezentują sie poprawnie. To czy Waszym zdaniem, jest sens rejestrować takie domeny? Szczeze powiem,ze nie pamietam kiedy wycenialem osobiscie taką domenę ani nie widziałem takiej na allegro( mówie tutaj o tym co pamietam- a przynajmiej tak mi sie wydaję lub po prostu nie kojarze:) ) Mam kilka takich domen w rezerwacji ale nie jestem na tyle doświadczony by to opłacic dlatego postanowiłem dać taki temat. Dziekuje z góry za Wszystkie Odp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy jest sens, ale kilka takich mam: webchat.pl, webcms.pl, webmap.pl, webwizja.pl... może niektóre są coś warte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

webmaster.pl na pewno jest wiele warta :blink:

 

A na poważnie, zależy to od słowa które jest po "web". Jeśli pasuje, to mogą to być fajne domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
polecam webwweb.pl

 

No to jest akurat dobry przykład na to, że nawet z beznadziejnej domeny można coś wykrzesać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja z mojej webprojekty.pl jestem bardzo zadowolony ;)

Bardzo ladna domena, chcialem ja przytoczyc w tym watku, ale widze ze sam to zrobiles.

Mozesz napisac wiecej - od kiedy ja masz, czy byla wolna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo ladna domena, chcialem ja przytoczyc w tym watku, ale widze ze sam to zrobiles.

Mozesz napisac wiecej - od kiedy ja masz, czy byla wolna.

 

Miło słyszeć, bo z wyceną na forum było różnie. Co ciekawe była wolna, nie wiem, może po prostu trafiłem w krótki okres kiedy była wolna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miło słyszeć, bo z wyceną na forum było różnie. Co ciekawe była wolna, nie wiem, może po prostu trafiłem w krotki okres kiedy była wolna ;)

Wiesz jak to jest z wyceną na forum... ten dzial powinien sie bardziej nazywac subiektywne oceny niz wycena :P

Co do domeny to bardzo dobrze trafiles, powiedzialbym perelka w twoim portfolio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×