Jump to content
Sign in to follow this  
jastaruk

Komputers*pl

Recommended Posts

jak widać nie taka ninja jakby się wydawało ;) skoro się udało sprzedać ;)

[...]

to, że się sprzedała nie oznacza, że nie jest ninją ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ninja czy nie, to komentarze tutaj pokazują to, że domeny sprzedają się w niskich cenach nie dlatego, że kupcy nie chcą płacić, tylko, że sprzedający za tyle je sprzedają mimo, że mogli by dostać za nie znacznie więcej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ninja czy nie, to komentarze tutaj pokazują to, że domeny sprzedają się w niskich cenach nie dlatego, że kupcy nie chcą płacić, tylko, że sprzedający za tyle je sprzedają mimo, że mogli by dostać za nie znacznie więcej.

 

Amen! ;)

 

A za sprzedaż gratulacje się należą i podziw za trzymanie takiej ceny.

Wielu (w tym i ja) pewnie dawno by zwątpiło i ustawiło ją na dużo niższym pułapie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Im więcej czytam o rynku domen, tym coraz mniej o nim wiem.

Jeszcze trochę tu pobędę a zacznę powtarzać sokratesowskie: wiem, że nic nie wiem ;)

Gratuluję ale głównie ... NASKowi bo dzięki takim transakcjom może być przedłużanych coraz więcej literówek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziwne, że telewizors.pl jeszcze wolna ;)

Ale televizor.pl już zagospodarowana ;)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak są ludzie gotowi kupić kolumnę Zygmunta, tak też zdarzają się chętni na Komputersy ;)

Niezwykła sprzedaż, zasługuje na tytuł sprzedaży roku. Wielkie gratulacje dla sprzedającego, zaś kupującemu zafundowałbym słowniczek polsko-angielski.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Śmiejecie się, a może to Computers.pl Sp. z o.o. szykuje wejście i zabezpiecza się całkiem niegłupio :)

to fakt, gdyby pod computers.pl planowany był duży, komercyjny projekt, kupno tej literówki byłoby wskazane

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak czytam sobie komentarze i biję się w pierś i poczuwam do winy, że tą informacje o sprzedaży tutaj umieściłem. Bo pomyślcie sobie co będzie jak przeczyta to osoba, która to zakupiła, w końcu to publiczne forum. A jeżeli miał(a) w planach inne zakupy domen, niezależnie jakie i z jakich pobudek?!

Często tutaj można przeczytać, że większość społeczeństwa nie traktuje poważnie "domen", ale to świadomość tego tworzy branża domenowa a nie społeczeństwo. A "branża" wyśmiewa zakup domeny np. proponując zakupić słownik itp. nie znając powodów zakupu. A dla mnie osobiście, wyśmiewanie klienta, który płaci grubą kasę, i nieważne jakimi przesłankami się kieruje, jest na samym szczycie błędów jakie można popełniać w biznesie. No cóż pozdrawiam i powodzenia :)

Edited by jastaruk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×