Jump to content
Sign in to follow this  
MariuszPN

spadek dochodu w ND

Recommended Posts

Szukałem trochę na forum ale nie znalazłem odpowiedzi wprost: Jak to jest, że wczoraj dochód zaparkowanej domeny to 1,06 $, a dzisiaj (przy 4 klikach wiecej) zaledwie 0,82 $. Parkuję w ND dopiero od tygodnia więc ... wybaczcie jeśli spamuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam

 

Stawki nie sa nigdy jednolite, zawsze sa jakieś wahania, plus aktualizacja stawek po 48h w ND

 

wiec sa lepsze i gorsze dni dla domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm, ale jak znam życie to nie doczekam się, żeby po 48h korekta PPC podwyższy dochód ... póki co i tak się cieszę bo na jednej domenie CTR to średnio 45%

 

dzięki za odpowiedź

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szukałem trochę na forum ale nie znalazłem odpowiedzi wprost: Jak to jest, że wczoraj dochód zaparkowanej domeny to 1,06 $, a dzisiaj (przy 4 klikach wiecej) zaledwie 0,82 $. Parkuję w ND dopiero od tygodnia więc ... wybaczcie jeśli spamuję.

 

a jak to jest, że czasami leje deszcz, a czasami świeci słońce?

wbrew pozorom różnice, o których piszesz są bardzo małe, to tylko jakieś 25%! mam domenę, która czasami zarabia 25 centów, a czasami 10 dolarów dziennie. inna z kolei w 2 dni zarobiła więcej niż przez ostatnie pół roku. to zależy od wielu czynników, jaki to dzień tygodnia, ile reklamodawcy w danym okresie płacą za reklamy itd itp. z pewnością zauważysz jeszcze większe wahania zarobków na tej domenie..

wybaczam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nd to jest dla mnie ogólnonarodowa tragedia.

To jest masakra, widzieć jednego dnia 5 klików po 0,50 centa, a na drugi dzień mieć 0,01 centa.

Czkawką Wam się odbija ta zeszłoroczna promocja?

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sobie chwale ND. Przyznam ze mam domeny po 0.28$ za klik jak i po 0.03$ za klik. Wszystko zalezy od dnia, reklamodawcow itp... Nie masz czym sie martwic...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja sobie chwale ND. Przyznam ze mam domeny po 0.28$ za klik jak i po 0.03$ za klik. Wszystko zalezy od dnia, reklamodawcow itp... Nie masz czym sie martwic...

Ale ja się tym nie martwię, tylko cała sytuacja jest dla mnie chora. Najwyższy klik jaki miałem był za 0.53$, i do tego np. 20 po 0.01$. Jest to logiczne? Dla mnie nie ma taka sytuacja racjonalnego uzasadnienia, bo dlaczego na innym parkingu choćby się waliło i paliło mam 0.02 Eur?

Oczywiście że należy to od dnia reklamodawców, ale jeżeli 40% klików jest za 0.01$ a 20% za 0.00$ w miesiącu, no to coś tu jest nie tak.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie dzieki tej 48 godzinnej aktualizacji, ND moze niezle sobie ciac w hu*a z nami, dostajac prowizje normalna od reklamodawcy,a nam placac najnizsza 1 centa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla mnie dzieki tej 48 godzinnej aktualizacji, ND moze niezle sobie ciac w hu*a z nami, dostajac prowizje normalna od reklamodawcy,a nam placac najnizsza 1 centa.

Aktualizacja nie ma nic do rzeczy. Gdyby ND chcialo oszukać mogli by ustawić automatyczną prowizje jak SEDO. To czy % pobierany jest po czasie czy od razu czy potem na to samo wyjdzie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam.

Mam pytanie co do zmieniającej się kwoty PPC na Namedrive.

To już przeczytałem: http://namedrive.pl/faq.php?lang=pl&si...0ffb&qid=25

ale nadal jedna rzecz mnie krępuje, tudzież nie do końca to rozumiem.

Otóż wczoraj na jednej domence na namedrive miałem kliknięcie za $0,1 (nowa domena, jedno i tylko jedno kliknięcie na 5 odwiedzin).

Wchodzę dziś, a tu widnieje okrągłe zero w miejscu gdzie wczoraj było $0,1 (nie było żadnego dodatkowego wejścia ani kliknięcia w międzyczasie).

Z FAQ i powyższych postów wywnioskowałem, że w różne dni stawka może być różna, ale żeby zmieniała się już "naliczona" kwota?

Czegoś nie wiem, czy po prostu źle interpretuje to naliczanie?

Edited by kreatiff

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam.

Mam pytanie co do zmieniającej się kwoty PPC na Namedrive.

To już przeczytałem: http://namedrive.pl/faq.php?lang=pl&si...0ffb&qid=25

ale nadal jedna rzecz mnie krępuje, tudzież nie do końca to rozumiem.

Otóż wczoraj na jednej domence na namedrive miałem kliknięcie za $0,1 (nowa domena, jedno i tylko jedno kliknięcie na 5 odwiedzin).

Wchodzę dziś, a tu widnieje okrągłe zero w miejscu gdzie wczoraj było $0,1 (nie było żadnego dodatkowego wejścia ani kliknięcia w międzyczasie).

Z FAQ i powyższych postów wywnioskowałem, że w różne dni stawka może być różna, ale żeby zmieniała się już "naliczona" kwota?

Czegoś nie wiem, czy po prostu źle interpretuje to naliczanie?

 

To nie jest "naliczona" kwota. Przeczytaj regulamin oraz taki napis na dole strony po zalogowaniu,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×