Jump to content
Sign in to follow this  
thurisaz

zaległe przywitanie

Recommended Posts

Od września 2009 śledzę DI, od stycznia 2010 jestem zarejestrowanym użytkownikiem i (choć wstyd się przyznać) dopiero teraz zdałam sobie sprawę, że od tamtej pory się nie przywitałam :)

 

Szanownych Domainerów, Specjalistów do spraw domenowo-wszelakich serdecznie przepraszam za to niedopatrzenie i WITAM!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
PS. Interesujesz się magią runiczną? :)

 

 

Zdarzyło mi się w przeszłości interesować :-) po czym, jak przyszło do rejestrowania się w przeróżnych serwisach sto lat temu, okazywało się, że to jeden z nielicznych "wolnych" nickname'ów, jaki przychodził mi do głowy...

 

i tak zostało - praktycznie wszędzie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam tym bardziej serdecznie, że ja miałem podobną sytuację jak Ty. Czytałem regularnie i uważnie Forum od połowy 2008 roku, a zarejestrowałem się dopiero na początku 2009. Dlaczego, do dziś nie wiem :)

 

Magia runiczna :) i pomyśleć, że na jednym ze szkoleń firmowych za nadzwyczaj oryginalne hobby uznano moje zainteresowanie Węgrami. Gdzie tam tematyce węgierskiej do magii runicznej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od września 2009 śledzę DI, od stycznia 2010 jestem zarejestrowanym użytkownikiem i (choć wstyd się przyznać) dopiero teraz zdałam sobie sprawę, że od tamtej pory się nie przywitałam :)

 

Szanownych Domainerów, Specjalistów do spraw domenowo-wszelakich serdecznie przepraszam za to niedopatrzenie i WITAM!!! :)

Taki trochę Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok :)

 

Witaj i powodzenia !

 

Sebastian

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Magia runiczna :P i pomyśleć, że na jednym ze szkoleń firmowych za nadzwyczaj oryginalne hobby uznano moje zainteresowanie Węgrami. Gdzie tam tematyce węgierskiej do magii runicznej.

 

To jeszcze nic - dziś dowiedziałem się, że istnieje coś takiego jak "wróżenie z pośladków" :)

Ma to nawet swoją nazwę - rumpologia. Osoba zajmująca się tym to rumpolog i mamy w Polsce nawet "znanego polskiego rumpologa" - Kazimierza Olszewskiego :)

 

PS. A tak szczerze to myślę, że większa część przedstawicieli brzydszej płci może się określić mianem "rumpologów" :P

 

 

Taki trochę Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok :)

 

Witaj i powodzenia !

 

Sebastian

alpine5

 

Tygrysica i Smoczyca jeśli chodzi o ścisłość Sebastianie ;)

 

Edit: Oczywiście bez urazy z tą Smoczycą :P

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam przyczajonego :)

 

---------------------------------

 

To jeszcze nic - dziś dowiedziałem się, że istnieje coś takiego jak "wróżenie z pośladków" :)

wiedziałem o tym lata wczesniej, zajmuje sie tym matka Sylvestra Stallone i jest z tego znana w holyłudzie, codziennie dostaje listy z odbitką posladków na ksero i banknotem 50-100 $ z prośbą o wróżbę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
wiedziałem o tym lata wczesniej, zajmuje sie tym matka Sylvestra Stallone i jest z tego znana w holyłudzie, codziennie dostaje listy z odbitką posladków na ksero i banknotem 50-100 $ z prośbą o wróżbę :)

 

No tak, jak zwykle jestem do tyłu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tygrysica i Smoczyca jeśli chodzi o ścisłość Sebastianie :)

Edit: Oczywiście bez urazy z tą Smoczycą :)

Ja tez nie przyuważyłem;)

 

Witamy Tygrysicę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×