Jump to content
tom333

kumplezpubu.pl

Recommended Posts

Witam Wszystkich.

 

Ostatnio kupiłem kilka domen internetowych, nie znam się na budowie portalu, więc chciałbym zasięgnąć Waszej opinii.

Dzisiaj powstaje dużo portali jak Np. nasza-klasa.pl , koledzy z wojska.pl itp.

Domena, którą kupiłem o nazwie WWW.kumplezpubu.pl nadaje się na portal można podzielić go ma województwa a następnie na miasta i dzielnice. Otworzyć pub opisać, co w nim jest fajnego umieścić fotki zaprosić znajomych itd.

Proszę o opinię odnośnie mojej domeny i ewentualną wycenę.

Pozdrawiam Tomasz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zła nazwa tematu, poprawiam i polecam przeczytanie regulaminu.

 

Co do pomysłu na kolejny klon naszej-klasy to nie sądzę żeby miało to jakiś sens, może da się jeszcze na tym zarobić ale jakieś niewielkie kwoty.

Sama domena warta +- piwo w pubie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twoja domena jest warta 0 zl. Tyle samo warta byla domena nasza-klasa.pl zanim wystartowal ich serwis.

 

Nie sugeruj sie tym, ze nasza-klasa jest na topie i ze powstaja jej klony. Jesli chcesz zarabiac na domenach to musisz patrzec w innym kierunku. Rusz glowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tom333 proponuje wziasc sie za biznes domenowy od dobrej strony,

czyli najpierw wziasc sie za lekturę, która powinna troszeczke wyrobic pojecie w temacie.

Nie ma co brac domen z pomysłów allegrowych i naglych trendów, które bardzo szybko mijają. ( i rzadko kiedy przynoszą zyski)

 

zaczynam nie znosić każdej formy klonu w nazwie domeny z pomyslu N-K lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat wyczyszczony ze zbędnej i jałowej dyskusji. Proszę o wypowiedzi w konkretnym temacie, tutaj: wycena i opinia domeny kumplezpubu.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×