Jump to content
Sign in to follow this  
pixxxxel

Ban za banem !!!

Recommended Posts

Kurcze już nie wiem o co biega

 

miałem pare domen w Sedo dzień przed wypłatą --BAN!!

teraz miałem ponad 100 w NDrive ( głownie literówki) krótko przed wypłatą ---> BAN!!!

 

Dodam, że w Sedo jeden czy dwa razy kliknąłem w link ( ale przez chęś sprawdzenia czy rzeczywiscie naliczaja) ale do knnca nie dowiedziałem sie czy to o to chodziło bo nikt nie raczył odpowiedziec tylko przzyslali regulamin.

 

 

teraz w Namedrive , profilaktycznie w nic nie klikałem , raz by sprawdzic jak sie wyswietlaja reklamy przed wejsciem na strone napisalem nawet do supportu, odpisali ze sporadycznie mozna wchodzic lecz nie klikac.

 

No i dziś karwa to samo ban!!! i przyslali regulamin.. a ja nie mam pojecia za co

 

wszystki domeny swieze ( tylko trzy przenioslem z sedo) , glownie literowki , nie klikalem wiec zaczynam podejrzewać ze to jakis spisek,,, ludzie naklikali w linki , Nd nazbierało kasy a jak przyjdzie do dzielenia to kupa;

 

ktoś dostał już bana wcześniej w Nd lub Sedo ??? Czy w Nd mam szanse na wyjasnienie dokładnej przyczyny bana. Bo narazie pisze i pisze i cisza.

 

ps.

 

mozna jeszcze raz zalozyc konto i parkowac pod innym nickiem czy wykryja?? Co robic z literówkami??

 

jest jakis inny parking ( procz bodis bo tam nie przyjmuja)??

Share this post


Link to post
Share on other sites

już wiem jaki był powód

 

znaleźli jakieś linki do mojej strony na forum i uznali że zachęcam do klikania..... lecz nie zauważyli, że powstały one przed zaparkowaniem strony.

 

mam nadzieje, ze sie wszystko odkręci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym stawiał na to, że nie przeczytałeś/nie stosujesz się do regulaminu. Co to za domeny? I gdzie je reklamowałeś? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bym stawiał na to, że nie przeczytałeś/nie stosujesz się do regulaminu. Co to za domeny? I gdzie je reklamowałeś? :)

 

 

ale to co w powyższym poscie jest pewne bo dostałem mejla, regulamin stosuję i czytałem dlatego reklama w okresie parkingu nie była stostowana.

 

miałem przed parkingiem system partnerski , wiec spamowałem troszku po forkach , ale jakiś tydzień przed dodaniem na parking przestałem.... teraz znaleźli jakiegoś posta ( google zaindeksowało strone) i afera

 

odpisałem by przesłali choć jednego posta załozonego w okresie parkingu ( takich nie będzie .. chyba ze ktoś mi świnie zrobił :D)

bo sam fakt istnienia linku nie łamie regulaminu ( właściwnie linki to gł sens parkingu )

 

i czekam narazie

Share this post


Link to post
Share on other sites
mozna jeszcze raz zalozyc konto i parkowac pod innym nickiem czy wykryja??

 

 

Zarejestruj nowe konto z kafejki internetowej i wpisz nick 'banzabanem' - na pewno nie zorientują się o kogo chodzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
w sedo dalej masz bana ?

 

nie mam w sedo konta, ale w sumie to i dobrze

 

ogólnie z zagranicznym supportem nie da sie dogadać ( zarówno Sedo jak i Nd)

 

podczas całej sprawy na miedzynarodowy meil do Nd wysłałem ok 10 maili ( po angielsku) - odpowiedzi jedynie autorespondera i to ciągle te same.

 

Jednak sprawę załatwiłem przez polską obsługę inaczej pewnie byłby ban całkowity ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
miałem pare domen w Sedo dzień przed wypłatą --BAN!!

 

pytałem o to, czyli tutaj bez zmian, odpuściłeś, a co przekonało namedrive ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
pytałem o to, czyli tutaj bez zmian, odpuściłeś, a co przekonało namedrive ?

 

 

nikogo nie musiałem przekonywać bo nie złamałem regulaminu , po prostu ich niedopatrzenie

 

cała sprawa:

 

1/ dodałem domenę do listy ND

2/ minęło kilka tygodni a domena była promowana w sieci ( nawet zapomnialem ze jest na liscie ND)

3/ po tym czasie zmeniłem DNSY na NDrive, był tam jakiś ruch nawet

4/ po miesiącu od zaparkowania ban, znalezli linki promujace z okresu w ktotym domena byla na liscie ale nie byly zmienione DnSy i od razu ban

5/ 10 mejli i wyjasnienia i domena odbanowana

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dostałem dzisiaj bana w ND - jest jakiś sposób na odzyskanie zarobionych dotychczas ale niewypłaconych pieniędzy?

 

pozdrawiam i dziękuję

 

jak nie złamałeś regulaminu ( nie klikałeś w linki , nie naganiałeś na forach po zaparkowaniu itp...) to napisz maila i grzecznie sie wytłumacz --> na polski mail ND

 

jeśli jednak klikałeś czy inne cuda to nie zarobiłeś tylko ukradłeś więc odzyskać się nieda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

teraz w Namedrive , profilaktycznie w nic nie klikałem , raz by sprawdzic jak sie wyswietlaja reklamy przed wejsciem na strone napisalem nawet do supportu, odpisali ze sporadycznie mozna wchodzic lecz nie klikac.

 

 

- sporadycznie mozna wchodzic - tzn ze w zasadzie nie mozna wchodzic????, a jak chce zobaczyc jak wyglada strona po optymalizacji???? - jestem nowy i chce wiedziec, a wlasnie zawiesili mnie w ND :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jak chce zobaczyc jak wyglada strona po optymalizacji???? - jestem nowy i chce wiedziec, a wlasnie zawiesili mnie w ND :)

 

jak chcesz zobaczyć jak będzie wyglądała Twoja strona to wejdź do ustawień i kliknij w lupkę obok nazwy domeny. otworzy Ci się nowe okno z podglądem. wcale nie trzeba otwierać strony w nowym oknie z palca.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak chcesz zobaczyć jak będzie wyglądała Twoja strona to wejdź do ustawień i kliknij w lupkę obok nazwy domeny. otworzy Ci się nowe okno z podglądem. wcale nie trzeba otwierać strony w nowym oknie z palca.

ale w regulaminie w ND jest ze wlasciciel domeny moze wchodzic na strone tylko nie klikac

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale w regulaminie w ND jest ze wlasciciel domeny moze wchodzic na strone tylko nie klikac

 

stary, no to sobie wchodź! ;-) mówię Ci jaka jest inna, bezpieczniejsza metoda, a Ty dalej swoje :-)) szkoda słów..

Share this post


Link to post
Share on other sites
stary, no to sobie wchodź! ;-) mówię Ci jaka jest inna, bezpieczniejsza metoda, a Ty dalej swoje :-)) szkoda słów..

ok dobra, spokojnie, tylko pytam, jak masz sie unosic to nie pisz wcale

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja bym najlepiej nie wchodził na swoja domene jezeli jest na parkingu .Gdzie sie reklamowałeś na polskich stronach czy zagranicznych?

nie reklamowalem, tylko jest jest info ze domena jest na sprzedaz.

Chodzi o to sformulowanie w regulaminie ND:

Właściciele zaparkowanych domen mogą odwiedzać swoje strony aby sprawdzić poprawność ustawień, jednak nie wolno jest im klikać na reklamy. -

z wyksztalcenia jestem prawnikiem i jesli mam takie sformulowanie to jest jasne ze moge wchodzic tylko nie klikac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikt sie nie unosi po co pisac do suportu bez przerwy i tracić czas?lepiej nie wchodz bo tak w kółko bedziesz pisął że cos sie dzieje i cie banuja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nikt sie nie unosi po co pisac do suportu bez przerwy i tracić czas?lepiej nie wchodz bo tak w kółko bedziesz pisął że cos sie dzieje i cie banuja.

ok, dzieki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×